Oficialus aprašymas

Įkurta 1989 m IEB buvo pirmas studijų centro Ispanijos skirta tik mokymo Finansų magistro finansų rinkose ir biržoje, tik tuo metu ir remia Madrido vertybinių popierių biržoje.

Nuo tada, daugiau nei 85.000 studentų ir specialistų atliko kai kurių švietimo programų IEB.

1994, IEB buvo pasiūlyti dvigubą laipsnį pradininkas, studentai studijuojantys teisės į Madrido Complutense universiteto magistro vienu metu dėl vertybinių popierių biržoje į IEB. Vėliau IEB taptų dukterinė centras prie universiteto Complutense Madrido, viena iš seniausių ir labiausiai prestižinių universitetų Ispanijoje, o vėliau taip pat tuo Rey Juan Carlos universiteto. IEB sukūrė laikui bėgant didžioji katalogas Masters, iš MBZ labiausiai specializuojasi įvairių finansinių ir teisinių srityse.

2003 metais IEB pradėjo savo tarptautinę karjerą su aljansą su Londono ekonomikos mokyklos, An pasaulio nuoroda institucijos su 20 Nobelio premijos laureatai ir studentams iš 5 žemynų. Tarptautinė plėtros nesustabdė nuo.

Kadangi vėlai 90s, tai buvo žymiai išplėsta švietimo aukas IEB, su in-kompanijos mokymo srityje sukūrimo Ispanijos ir tarptautinės verslo klientams pasauliniu mastu.

Nuo savo veiklos pradžios, IEB skyrė daug lėšų moksliniams tyrimams, ypač finansų srityje, su kelių observatorijų. Tarp daugelio mokslinių publikacijų IEB stovi aestimatio The IEB Tarptautinis leidinys finansų, su dviejų Nobelio premijų dalyvavimo.

IEB buvimas pagrindinių sektorių forumuose yra aiškus: 2008 m IEB prisijungė CLADEA (Lotynų Amerikos Tarybą Vadybos mokykloms), svarbiausią Lotynų Amerikos mokyklų asociacija verslui; 2011 AACSB (asociacijos Advance Collegiate Schools of Business), pirmaujanti asociacija JAV verslo mokyklų. Po dvejų metų jis prisijungė prie EFMD (Europos fondo valdymo develpoment), pirmaujanti asociacija verslo mokyklų Europoje; ir galiausiai nuo 2012 m jis yra narys Ispanijos mokyklų asociacija ir valdymas.

Šiandien IEB siūlo beveik 100 švietimo programas, apimantis tvirtą akademinėje laipsnį ir magistro, didžioji kataloge kursų vykdomosios švietimo ir svarbus vasaros mokykla.

Mokymasis darant

Variklio Mokymas IEB

Metodologija IEB mokymosi atlikdami pabrėžė faktinių atvejais aktualiais ir raštvedybos modeliavimas ir kiekybinio ir kokybinio vertinimo studentams su tomis pačiomis problemomis, dilemas ir situacijas, su kuriomis susiduria vadovams jie susiduria tyrime realus gyvenimas.

Studentai turi valdyti būtent tuos pačius situacijas per bet įmonės akimirkų netikrumo derybos, slėgio, terminus, netikėtų įvykių, ir tt Šiame kontekste, mokytojai anksčiau pateikė techninių žinių, kurios studentai turi būti pagrįstas pagrindas, praktiškai tai, ką jie išmoko susidoroti su šiais iššūkiais.

Per šį mokymo vadovą, jūs išmoksite praktiškai, gamtinių ir intuityvi būdu priimti geriausius sprendimus.

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

IEB - Executive Education

Novatoriškos programą bendradarbiaujant su Ispanijos biuro klimato kaitos. Programa bus suprasti, iš praktiniu požiūriu, pagrindinių strategijų dėl klimato kaitos tarptau ... [+]

Novatoriškos programą bendradarbiaujant su Ispanijos biuro klimato kaitos Po pasiekto Paryžiuje 2015 gruodžio istorinį susitarimą, klimato kaita yra ekonomikos, politinės ir socialinės darbotvarkės centre, tampa strateginiu ramstis ir kelia didelius iššūkius ir galimybes visame pasaulyje.

Vyriausybės, institucijos, įmonės ir visuomenei kaip visumai veido nauja paradigma, grindžiama mažo anglies dioksido kiekio raidos modelį.

Programa bus suprasti, iš praktiniu požiūriu, pagrindinių strategijų dėl klimato kaitos tarptautiniu lygiu ir jo poveikį regionų ir vietos politikai.

Žinoma, gilinasi į reguliavimo ir finansines priemones pasiekti tvarumo tikslų ir jo faktinį poveikį visuomenei, finansų ir verslo sektoriuose.... [-]

Ispanija Madrid
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
147 valandos
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba