Oficialus aprašymas

Saragosos institutas

IAMZ yra viena iš keturių Viduržemio jūros agronominių institutų CIHEAM (International Centre for Advanced Viduržemio agronomijos studijų centras), tarptautinė tarpvyriausybinė organizacija -founded 1962 dėl bendro iniciatyva EBPO ir europarlamenta- Tarybos įskaitant misija yra plėtoti bendradarbiavimą tarp Viduržemio jūros regiono šalyse, per antrosios pakopos mokymo ir bendradarbiavimo skatinant mokslinius tyrimus, žemės ūkio, maisto ir tvarios kaimo plėtros srityje.

Kas mes esame?

Mes esame pasaulio komanda 25 specialistų, turinčių daugiau nei 40 metų patirtį kietų antrosios pakopos studijų, mokslinių tyrimų ir tarptautinį bendradarbiavimą.

Mūsų specializacijos sritys yra augalininkystės, gyvulininkystės, aplinkos, žuvininkystės ir akvakultūros ir mokslo, technologijų ir rinkodara Foods.

Ką mes darome?

Mokymai yra verslo IAMZ širdis, pasak tarptautinės ir įvairiapusišką požiūrį. Kiekvienais metais mes gauname daugiau nei 400 dalyvių ir 250 dėstytojai kviečiami apie 80 šalių. Mes siūlome platų kursus profesionalams ir magistro programas. Mes skatinti ir koordinuoti bendradarbiavimo mokslinių tyrimų projektus, taip pat keletą kitų bendradarbiavimo veiklą. Daug šių veiklų yra vykdoma bendradarbiaujant su nacionalinėmis ir tarptautinėmis institucijomis ir vyks IAMZ ar kitų centrų Viduržemio jūros regiono šalyse partnerėse.

Šiuo metu mes siūlome 8 magistro programų (4 Masters kasmet per dvejus metus). Mes taip pat organizuojame kasmet apie 12 trumpų kursus profesionalams mokslo klausimais ir pažangias technologijas.

Mes taip pat yra puikus mokymo partneriai, nes mes dirbame su universitetais, privačių įmonių ir kitų tarptautinių organizacijų (OECD, FAO, JT, PPO, EFSA, EB, ICARDA, EAAP ir tt) per projektus ir mokslinių tyrimų tinklus plėtoti ir pritaikyti kursus ir mokymo veiklą, atsižvelgiant į poreikius ir tikslus mūsų partnerių, ypač siekiant padėti skleisti savo projektų ir tinklų veiklos rezultatus.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vasaros kursai

Mediterranean Agronomic Institute of Zaragoza

MAb vasaros programa bus supažindinti studentus su Viduržemio agroverslo aplinką, sutelkiant dėmesį į Europos Sąjungos (ES), taip pat kulinarinio ir kultūros turtais Ispa ... [+]

"Ispanijos maisto kultūra: Viduržemio jūros dieta ir žemės ūkio maisto pramonė" Saragosa (Ispanija) 5 birželis - 2017 liepos 28 - Taikyti dabar

Tai unikali galimybė mėgautis vasarą Ispanijoje, studijuoja Europos žemės ūkio ir maisto sektorių, mokymosi ispanų ir apimantį Viduržemio jūros regiono dietos ir kultūrą.

MABS vasaros programa 2017

MAb vasaros programa bus supažindinti studentus su Viduržemio agroverslo aplinką, sutelkiant dėmesį į Europos Sąjungos (ES), taip pat kulinarinio ir kultūros turtais Ispanijos ir apims ispanų pamokos. Tai įvairios bendro ugdymo programa, kuri peržiūri pagrindinių Viduržemio jūros vertės grandinės -vynas, alyvuogių aliejaus, vaisių ir daržovių, seafood- su studijų keliones į keletą miestų Ispanijoje, taip pat vizitų į sėkmingiausių Žemės ūkio ir maisto įmonių ir veiklos ir aplink Zaragoza. Tai Study Abroad "programa truks 4 savaites su būna papildomą mėnesį daryti stažuotę į Ispanijos bendrovės galimybę.... [-]

Ispanija Zaragoza
Susisiekti su mokykla
Anglų,Ispanų
Dieninės
4 - 8 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba