Oficialus aprašymas

pristatymas

„ Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació (FUdGIF) yra įstaiga, kurią įsteigė Žironos universitetas (UdG), siekdama skatinti mokslinius tyrimus ir dėstymą visose Žironos universiteto srityse ir tarnauti visuomenės visuomenei. kuri yra dalis.

Pagrindinis jos tikslas yra skatinti visuomenės pažangą ir prisidėti prie piliečių mokymo ir tobulėjimo, taip pat skatinti žinių perdavimą tarp Žironos universiteto ir verslo pasaulio. Siekdamas šio tikslo, Fondas vadovauja UdG veiklai, vykdydamas nuolatinius mokymus ir kultūrinę bei mokslinę sklaidą.

Nuo pat įkūrimo 1997 m. „ Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació “ reklamavo ir valdė platų UdG programų pasiūlymą. Daugiau nei 40 000 specialistų yra įgiję kai kuriuos savo siūlomus įvairių sričių magistrus, magistrus ar diplomus.

„ Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació taip pat yra magistrantūros studijų centras - nuosavas centras, prijungtas prie Žironos universiteto, kuris pagal UdG patvirtintas taisykles moko universiteto magistrantus, savo magistrantus, magistrantūros diplomus ir podiplominius kursus.

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūros studijų sertifikatas

Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació

Absolventai ar švietimo srities profesionalai (mokytojai, psichologai, pedagogai), kurie nori žinoti Montessori pedagogikos pagrindus pradinio ugdymo lygmenyje ir yra sui ... [+]

Priežastys atlikti kursą

Suaugusiesiems, kurie dirba ar ketina dirbti Montessori klasėje nuo 6 iki 12 metų kaip Montessori vadovo padėjėjai, kursas suteiks pagrindą jų darbui baigti ir Tarptautinės Montessori asociacijos (AMI) akreditacijai.

Specialistai, dirbantys ar ketinantys dirbti su vaikais nuo 6 iki 12 metų, žinos, koks yra bendras pasiūlymas darbui Montessori klasėje nuo 6 iki 12 metų.

Kursas taip pat skirtas švietimo ir humanitarinių mokslų specialistams, studentams, mokyklų vadovams ir apskritai tėvams, nes tai yra būdas sužinoti Montessori metodo teorinius pagrindus ir padėti vystytis žmonėms.

Kas tai yra?

Absolventai ar švietimo srities profesionalai (mokytojai, psichologai, pedagogai), kurie nori žinoti Montessori pedagogikos pagrindus pradinio ugdymo lygmenyje ir yra suinteresuoti šiame etape padėti Montessori vadovo padėjėjais. Ji taip pat skirta mokyklų, studentų ir šeimų, norinčių geriau pažinti Montessori pedagogiką vaikams nuo 6 iki 12 metų, administraciniam personalui.... [-]

Ispanija Girona
Lapkritis 2019
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
1 mėnesis
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
XRPG+7V Girona, Espanha
Girona, Catalonia, Ispanija