Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació

Įvadas

Oficialus aprašymas

pristatymas

„ Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació (FUdGIF) yra įstaiga, kurią įsteigė Žironos universitetas (UdG), siekdama skatinti mokslinius tyrimus ir dėstymą visose Žironos universiteto srityse ir tarnauti visuomenės visuomenei. kuri yra dalis.

Pagrindinis jos tikslas yra skatinti visuomenės pažangą ir prisidėti prie piliečių mokymo ir tobulėjimo, taip pat skatinti žinių perdavimą tarp Žironos universiteto ir verslo pasaulio. Siekdamas šio tikslo, Fondas vadovauja UdG veiklai, vykdydamas nuolatinius mokymus ir kultūrinę bei mokslinę sklaidą.

Nuo pat įkūrimo 1997 m. „ Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació “ reklamavo ir valdė platų UdG programų pasiūlymą. Daugiau nei 40 000 specialistų yra įgiję kai kuriuos savo siūlomus įvairių sričių magistrus, magistrus ar diplomus.

„ Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació taip pat yra magistrantūros studijų centras - nuosavas centras, prijungtas prie Žironos universiteto, kuris pagal UdG patvirtintas taisykles moko universiteto magistrantus, savo magistrantus, magistrantūros diplomus ir podiplominius kursus.

Vietos

Žirona

Address
XRPG+7V Girona, Espanha
Žirona, Katalonija, Ispanija