Flyschool

Įvadas

Oficialus aprašymas

Flyschool Oro akademija yra firmos pavadinimas AIRPILOT skraidymo mokykloje, SL įmonė atestuota Valstybinės aviacijos saugos agentūros (EASA) pagal Viešųjų darbų ministerijos įgaliota pilotų mokymo ATO E-207.

Mes esame vidutinio dydžio organizacija, kurioje vadovavimo, mokytojai ir mokiniai palaikyti tiesioginį, todėl atidžiau stebėti studentų progresavimą ir dalyvavimo tai su centru. Mūsų tikslas yra mokyti geriausius specialistus ir taip pat siūlome konkurencingas kainas.

Mūsų paslaugos yra įsikūręs miesto centre Madride, šalia tarptautinio oro uosto Adolfo Suarez (buvęs Barajas) galite pasiekti autobusais ir metro centrą, mes taip pat turime savo automobilių už automobilius ir motociklus.

Mes turime iš aštuonių orlaivių su mono varikliai laivynas paprasta, vieno variklio pažangios ir dviejų variklio priekį, plius 2 treniruokliai FNPTI profesionalus skrydžio kategorija ir FNPT II MCC mokyti studentus, skrydžių pagal prietaisus (IR) kelių ekipą Bendradarbiavimas (MKC) ir pasirengti stojamuosius egzaminus bendrovė.

Mes esame įsipareigoję kokybės švietimo ir žmonės, kurie ateina pas mus, mes esame įsimylėję šioje srityje ir tai, ką mes darome tai, pareikšti aistra, profesionalumą ir entuziazmo.

Mūsų komanda sudaryta iš mokytojų, veikiančių skirtingose ​​Ispanijos oro linijų iki 25.000 skrydžio valandų, universitetų profesorių ir orlaivių gamintojams, visi su didelę patirtį mokymo ir aukšto laipsnio specializacijos dalyko jie moko.

Kasdienio darbo ir pastangų, siekiant užtikrinti daug žadančią karjerą mūsų studentams leidžia mums pasiūlyti naujus pasiūlymus dėl išsamesnio mokymo kiekvieną dieną ir padarė, kad mes tikimės, bus naudinga į Flyschool komanda.

Dėstomi dalykai:

Lėktuvas privataus piloto kursai (PPL) Teorinį kursą Susisiekimo (ATPL) Įjungus priemonė Skrydis (IR) Įjungus "Multi-Variklis klasė (ME) Komercinės aviacijos piloto licenciją (CPL) Daugiafunkciniai ekipą Bendradarbiavimas kursai (MKC) Įjungus skrydžio instruktorius (FI) Įjungus priemonė Skrydžio instruktorius (IRI) Klasė instruktorius Įjungus Multi-Variklis (CRI) Įjungus MKC instruktorius (MCCI) Licencijos atnaujinimas EASA (SEP europarlamentaras. IR) Skrydžio valandos (studentams tik)

Vietos

Madridas

Address
Oficina Central (información):
Av. 25 de septiembre, 8

28027 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija