Flybyschool: Excellence in Flight Training

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl mes?

Mūsų požiūris yra grindžiamas šiais principais

Saugumas

Viskas yra sukurta siekiant padidinti saugumą mokinio mokymąsi. Virš ir už EASA taisyklių; nusiminusi atkūrimas ir skrydis trackeris.

KOKYBĖ

Geriausias mokymas komanda, vadovai, treniruokliai (FNTP II "Boeing NG800, baronas ir" Cessna 172) ir laivyno ( "Cessna 152, 172," Piper PA28, PA28RT, PA34). Dabar įskaitant TECNAM parką!

Klientų Focus

Kiekvienas studentas yra svarbus mums, o ne tik prieš jus pasirašyti su mumis, bet visą savo karjerą.

Sąžiningumas

Tai trunka metus sukurti, bet gali būti prarasta per sekundę. Mes daryti teisingus dalykus, visada!

Kas yra FLYBYSCHOOL?

FLYBYSCHOOL yra komercinis prekinis ženklas Fly Bai SL: Ispanijos. Galvosūkiai Bai yra patvirtinta registruotas su registracijos numeris E-166 Ispanijos civilinės aviacijos tarnybai (AESA) Mokymas Organizacijos (žr čia pilnas sąrašas). AESA yra narys, Europos aviacijos saugos agentūros (EASA) ir išduota licencija galioja visose EASA valstybių narių; Jungtinė Karalystė, Vokietija, Prancūzija ir tt

Su ilgamete pilotų mokymo patirtimi, FLYBYSCHOOL apmoko aukščiausios kokybės į studentų pilotai. FLYBYSCHOOL siūlo integruotą kursą, kuris apima CPL, ATPL, ME IR ir MCC kuris sujungia pagrindines mokyklos kursus ir pristatomi pagal EASA ir AESA reikalavimus plaukioja mokymus.

mokymas

Ką tai sudaro?

FLYBYSCHOOL Integruotas kursas trunka studentus su ankstesne mažai arba jokio skraidymo patirtį, kad komercinės aviacijos piloto licenciją (CPL) su "Multi-Variklis priemonė Rating (Meir) vadinama" įšaldyto "ATPL. Taip pat įtrauktos į mokymo pabaigos Multi ekipą Bendradarbiavimas (MKC) Žinoma, kurią reikalaujama plaukti į atitinkamo tipo kvalifikacijos. Nuo šio taško, kai tipo kvalifikacijos mokymą buvo baigtas, pilotai gali tada būti naudojamas kaip pirmojo pareigūno su oro linijų bendrovės.

Absolventų pilotai su "įšaldyto" ATPL nemokamai treniruotis į bet orlaivio tipą ir skristi bet oro, kad bus priimti jų EASA licenciją. Dauguma oro linijų bendrovės iš pradžių priskirti naujos pirmosios pareigūnų "trumpo nuotolio" laivynai, kad jie gali sukurti patirtį sudėtingesnėms išvykimo bei skrydžio etapais. Kai ATPL turėtojas įgijo 1500 valandas patirtį, ATPL tampa "įšaldymą" ir jie tada gali būti nagrinėjamos paaukštinimo.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Integruotos ATPL

Su bendrabučiu Dieninės 12 mėnesių Registracija galima Ispanija León

Aviakompanija tikslingai mokymas nuo 1 dienos. [+]

Pagrindinės charakteristikos: EASA pažymėjimas Mažos klasės dydžių Aviakompanija tikslingai mokymas nuo 1 dieną Integruota žemės ir skrydžio mokymas Aviakompanija pagrindai mokymo mokomi patyrusių pilotų Visi mokymai baigtas Ispanijoje Nusiminusi atkūrimo mokymo mokoma orlaivių ir Jet simuliatoriai Grindžiamos kompetencijomis MKC mokymo pateikta FNTP II B737 simuliatoriai Kurso struktūra:

ATPL Žemės Mokykla: Mėnesių 1 - 8

Žemės mokyklą pristatyti patyrusių pilotų ir / ar, kuriems ekspertams 5 dienas per savaitę, 5 valandas per dieną. Visi mokymai bus vykdoma anglų kalba.

Po to, kai kiekvienas modulis (4 mėnesius) užbaigimo, bus imtasi oficialių egzaminus Ispanijos civilinės aviacijos institucija.... [-]


Vaizdo įrašai

FLYBYSCHOOL at our base in Leon LEOS