Flight Training Europe (FTEJerez)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Skrydžio mokymas Europoje (FTEJerez) yra skirta aviacijos mokymų akademija, turinti tarptautinį pripažinimą kaip vieną iš prestižiškiausių oro linijų pilotų mokymo organizacijų Europoje, mokymo ateities kapitonus platų garsių avialinijų partneriais, pavyzdžiui, Aer Lingus, British Airways, Emirates , Flybe, Qatar Airways, Vueling ir daug daugiau.

FTEJerez yra tiesioginis palikuonis iš prestižinių British Aerospace Flying koledže Prestwick, Škotijoje. 1999 mokykla buvo perkelta į Jerez ir tapo skrydžio mokymas Europoje, SL (FTEJerez) 2003 m.

Šis kokybės oro linijų pilotų mokymo Lineage buvo išsaugota ir sustiprinta, kaip FTEJerez įsitvirtino kaip viena iš geriausių pasaulio oro linijų pilotų mokymo įstaigose, garsėja savo išskirtiniu integruotą ATPL žinoma: aviakompanija Pirmas pareigūnas programą.

Su daugiau nei 25 metų istoriją, FTEJerez išugdė daugiau nei 2000 kokybės pilotų, kurie dabar plaukiojantys daugiau nei 50 skirtingų oro linijų.

Visi paketo aspektai teikiamos Jerez pristatomos mūsų pačių darbuotojų, be elementų perduoti kitoms organizacijoms. Todėl mes turime visiškai kontroliuoti iš apgyvendinimo, maitinimo, orlaivių ir treniruokliu priežiūros procesą iki žemės, skrydžio simuliatoriaus ir mokymą.

Mūsų instruktoriai yra be išimties labai motyvuoti, charizmatinių žmonių su patrauklių aviacijos sluoksnių bei žinių ir aviacijos patirtį turtus. Jie aistringai apie tai, ką jie daro ir yra įsipareigojusi padėti jums realizuoti savo potencialą tapti išskirtiniu pilotas.

Tuo FTEJerez visi mokymai ir apgyvendinimas pristatomas iš vienos vietos: "state-of-the-art miesteliu siūlo unikalią mokymo aplinką, kuri leidžia glaudų bendravimą mūsų ATC ir pilotų mokymo studentams.

Visi campus patogumais, tarp ATC ir pilotų mokymo klasėse ir treniruokliai, orlaivių parko ir angarus, sporto įrenginiai (gimnazijos, baseinas, sporto teismai ...), socialinės klubo ir valgykloje teikiančios 3 karštus patiekalus per dieną, yra vos kelios minutės " pėsčiomis nuo kiekvieno Cadet privatų oro kondicionieriumi en-suite miegamasis.

FTEJerez įsikūręs Andalūzijos mieste Cheres de la Frontera. Jerez laikomas Ispanijos Sherry vyno ir arklių kapitalo ir taip pat Flamenko namo. Jerez yra taip pat netoli Andalūzijos sostinėje Sevilijoje, o britų užjūrio teritorijos Gibraltaro, tiek featuring tarptautiniai oro uostai. Maksimaliam patogumui Cheres tarptautinis oro uostas yra šalia miestelio ir yra susijusi su Londone, Madride, Barselonoje ir kelių kitų Europos vietų, kurių periodiniai reguliarių skrydžių.

Nors ne FTEJerez prioritetas yra jūsų aviakompanija pilotų mokymus, regioninė kultūra pasaulio pripažinimą, beveik 300 dienų saulės per metus, klimatą, vietinės gastronomijos ir apsvaiginimo aplinkoje, leidžia Jums atsipalaiduoti stiliaus per savaitgaliais ir mėgautis kartą-in -a-gyvenimo patirtis.

Iš esmės, mes manome, kad FTEJerez turi esminius elementus, kurie pretenduoja pilotas, reikėtų ieškoti organizacijoje turi būti patikėtas su jo ar jos mokymas: tinkamą aplinką, įrangą, žinias ir patirtį. Mes norėtume išgirsti iš tavęs - ar norite būti aviakompanija pilotas arba oro eismo kontrolierius, mūsų komanda yra pasirengusi padėti Jums vartoti šį svarbų žingsnį įgyvendinant savo svajonę.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti kursus » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Aviacinė Anglų Kalba Kursas

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Ispanija Jerez de la Frontera

2008 metų kovo mėnesį tapo teisinis reikalavimas visiems pilotams, plaukiojančių tarptautiniu surengti ne mažiau kaip 4 ICAO lygio anglų kalba. FTEJerez sukūrė unikalią testavimo sistemą ir balandį [+]

2008 metų kovo mėnesį tapo teisinis reikalavimas visiems pilotams, plaukiojančių tarptautiniu surengti ne mažiau kaip 4 ICAO lygio anglų kalba. FTEJerez sukūrė unikalią testavimo sistemą ir 2010 metų balandžio mėnesį tapo pirmoji organizacija būtų oficialiai JK CAA patvirtintas atlikti anglų kalbos žinios (ELP) bandymus.

Taip pat yra tuo anglų kalbos testavimo priešakyje, FTEJerez sukūrė aviacijos anglų kalbos kursus, kad galėtų potencialias kadetų gauti ICAO 4 lygio standartą. Specialiai sukurta tiems kariūnams, kurie turi pakankamai anglų kalbos lygį, FTEJerez gali pasiūlyti šį 11 savaičių intensyvius anglų kalbos kursus aviacijos pristatyti mūsų miesteliu.... [-]


Aviakompanija Pirmasis Pareigūnas Programa: Integruota ATPL

Su bendrabučiu Dieninės 15 mėnesių September 2018 Ispanija Jerez de la Frontera

Nuo mūsų fantastinis miesteliu įsikūręs pietinėje Ispanijoje FTEJerez siūlo garsus Aviakompanija pirmojo pareigūno programą (AFOP): gyvenamąjį ir integruotą kursą, atsižvelgiant studentams tiek [+]

Nuo mūsų fantastinis miesteliu įsikūręs pietinėje Ispanijoje FTEJerez siūlo garsus Aviakompanija pirmojo pareigūno programą (AFOP): gyvenamasis ir integruotus kursus, atsižvelgiant studentus su mažai arba jokio ankstesnio plaukioja patirties į karjerą kaip oro linijų pilotas maždaug 15 mėnesių pradžioje.

Po sėkmingo kursų baigimo, kariūnai išduodamas EASA šaldytų ATPL. Ši licencija leidžia jums dirbti kaip pirmojo pareigūno su aviakompanija ir, laikui bėgant, tampa kapitonu.

Be ATPL mokymą, jūs taip pat bus suteikta instrukcijų kitose svarbiose srityse, kurių neapima EASA mokymo programą, pavyzdžiui, pasitikėjimo savimi, įgulos kabinoje valdymo ir grėsmių ir klaidų valdymo, kad taps antra pobūdžio jums. AFOP padės ne tik pradėti savo oro linijų karjerą su plaukioja spalvų, bet pasiūlyti visą profesionalumas, kuris yra unikalus rinkoje ir leis Jums išsiskirti per visą savo karjerą.... [-]


EASA MCC Mokymo Kursas (kelių įgulos Bendradarbiavimas)

Su bendrabučiu Dieninės 2 savaites September 2018 Ispanija Jerez de la Frontera

Prieš pradėdamas modulinę MCC kursą, pareiškėjai turi turėti IR (A), patvirtinanti jų licenciją, teikia [+]

Patekimo į rinką reikalavimai

Prieš pradėdamas modulinę MCC kursą, pareiškėjai turi turėti IR (A), patvirtinanti jų licenciją, teikia kopijas savo EASA Part-FCL licencijos, galiojanti medicinos ir įrodymą anglų kalbos žinios (jei taikoma).

Kurso trukmė

2 savaitės

Mokymo programa 25 valandų teorinio žinių dėstymo 20 valandų treniruokliu mokymo Mokesčiai ir mokėjimas Naudojant mūsų B737-800W NG Simulator, žinoma mokestis yra 4886 € 2 savaites apgyvendinimas vietoje, iš vienos en-suite kambariai ir visų patiekalų įtraukti, galima už papildomą mokestį (700 € su PVM) Visi Kainos galioja kursus, kurie prasideda iki birželio 30 d 2015 Jei taikoma PVM tarifas bus pakeistas, FTEJerez pasilieka teisę keisti kainą, remdamosi atitinkamomis paslaugomis. Taškai pabrėžti Kiekvienas pratimas yra kruopščiai trumpai ir trumpai informuoti. Rašytinė ataskaita teikiama. Du Maketai dėl savarankiško mokymosi prieinama vietoje, ir vienas iš jų yra prieinama 24/7. Vadovą, kuriame pateikiama išsami informacija apie įgulos Kreipimasis valdymo (CRM), visi praktiniai pratybose turinys ir FTEJerez standartines veiklos procedūras, dėl 737-800 yra numatyta. Visas panaudojimas kolegijų pramogų. [-]

Jet Orientacija Žinoma (joc)

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 5 savaites September 2018 Ispanija Jerez de la Frontera

Šio kurso tikslas yra suteikti pažangiosios mokymus neseniai kvalifikuota CPL (A) / ME IR (A) licencijos turėtojų mažas valandas aviakompanijos pradinio lygio žiniomis, tvarkymo [+]

Šio kurso tikslas yra suteikti pažangiosios mokymus neseniai kvalifikaciją CPL (A) / ME IR (A), licencijų turėtojai su mažomis valandas aviakompanijos pradinio lygio žiniomis, tvarkymo ir eksploatavimo didelis, Jet-Engine Lėktuvas. JOC atitinka visus EASA FCL MCC kurso reikalavimus. Šis kursas dabar yra įtrauktas į mūsų Integruota ATPL mokymą ir taip pat prieinama modulinės studentams. Mes taip pat pritaikyti mūsų joc siekiant patenkinti konkrečius veiklos procedūras partnerių Airlines to prašo.

Patekimo į rinką reikalavimai

Prieš pradėdamas joc kursą Pareiškėjas turi būti išduodama EASA CPL su dabartine "Multi-Variklis IR () patvirtinti turėtojas, pateikia kopijas savo EASA Part-FCL licencijos, dabartinės medicinos ir įrodymą anglų kalbos žinios (jei taikoma).... [-]


Kombinuotas EASA CPL (A), Ir IR (a)

Su bendrabučiu Dieninės 12 savaites September 2018 Ispanija Jerez de la Frontera

Derinant atgal-to-back CPL (A) ir IR (A) modulinio plaukiojančių kursų tikslas yra mokyti PPL (A) turėtojams į mokėjimo lygį, reikalingą CPL klausimu (A) [+]

Kurso tikslas

Derinant atgal-to-back CPL (A) ir IR (A) modulinio plaukiojančių kursų tikslas yra mokyti PPL (A) turėtojams į mokėjimo reikalingą CPL (A) išdavimo lygio, Multi-Variklis Stūmokliniai Lėktuvai (Land) klasės Vertinimas ir IR (A), kad jie galėtų veikti pagal nuomos ir apdovanoti pagal skrydžių pagal prietaisus taisykles ir priemonių meteorologinių sąlygų.

Žinoma, mes ketiname pasiūlyti lems Europos Parlamento nario klasės kvalifikacija, prietaisų įvertinimas ir CPL klausimu. FTEJerez Kursas susideda iš pagrindinio skrydžio pagal prietaisus modulio ĮT, procedūrinio skrydžio priemonė modulio ĮT, inžinerinių klasės kvalifikacijos ir pati CPL.... [-]


Vaizdo įrašai

Why FTEJerez