Oficialus aprašymas

Sužinokite ispanų Madrido centre

Jei norite išmokti ispanų į mokyklą, kuri turi daug patirties mokant ir suteikia jums atsipalaiduoti ir linksmas atmosferą, kuri naudoja tiesioginį metodą taip, kad studentai nepraranda laiką ir išmokti kalbą mažose grupėse daugiausiai 8 mokinių skaičius klasėje gali , tada ateiti į EUREKA - tai gali jus visa tai pasiūlyti.

Mokytojai turi didžiulę patirtį, siekiant užtikrinti, kad laiko, kad studentas yra prieinama, gali būti naudojamas optimaliai ir kalbos įgūdžiai gali būti patobulintas į diversifikuotą būdu ir tobulinami.

Nuo 1988 m EUREKA yra skirta mokyti ispanų kaip užsienio kalbos ir jau turi tūkstančius studentai išmoko kalbą. Tai centras, kuris yra akredituota pagal Instituto Cervantes įsikūręs Madrido centre. Priemonės, per kurias mokyklos, yra tinkamai ir todėl siūlo studentams geriausių būdų išmokti ispanų mažose grupėse.

"Eureka" siūlo platų Ispanų kalbos kursai patenkinti visus studentų poreikius. Be to, kultūrinė programa, kurioje studentai Istorija Madride ir, žinoma, taip pat gali sužinoti Ispanija ir taip naudoti kalbą ne tik mokykloje, bet ir laisvalaikiu, gali pasinerti į tai rekomenduoja.

Be to, viešbučio siūlomi šalia mokyklos ir visų kitų paslaugų, kurios gali prireikti jo buvimo Madrido ir EUREKA studentas metu.

Kodėl tyrimas, EUREKA?

Mokyklos vietą

"Eureka" įsikūręs miesto centre ir yra lengvai pasiekiamas tiek visuomeniniu transportu. Netoliese rasite svarbiausių muziejų ir paminklų mieste.

Ilgametė patirtis

"Eureka" buvo įkurta 1988. Nuo tada mes skirti save tik iš ispanų kalbos mokymo.

kokybė

"Eureka" oficialiai pripažino Instituto Cervantes.

Aukštos kvalifikacijos mokytojai

Visi mūsų mokytojai parodė, aukštąjį universitetinį išsilavinimą, taip pat kursus mokytis mūsų specialų mokymo metodą.

mokymo metodas

Mūsų mokymo metodas remiasi tiesioginio ir artimo sąlyčio tarp studentų ir dėstytojų. Mes sukūrėme specialią sistemą su savo mokomąja medžiaga, kuri leidžia struktūrinį ir labai veiksmingą mokymąsi.

paslaugos

"Eureka" turi moderniausių techninių priemonių istoriniame pastate.

lankstumas

Studentas gali gauti naudos iš mūsų lankstumo

  • Siūlome ištisus metus kursus.
  • Minimalūs 6 skirtingų mokymo lygiai.
  • Su išankstinių žinių apie studentų galite pradėti kiekvieną pirmadienį.
  • Pradedantiesiems galima pradėti kas 2 savaites pirmadieniais, atitinkamai.
  • Jei studentai nenori apgyvendinimą, pamokos gali būti mokama kas savaitę.
  • Tuo studento prašymu studentas gali keisti kursą toje pačioje grupėje arba pratęsti.
  • Tai galima užsisakyti maitinimo ir laisvalaikio programą pažinti programą ir mokėti.
  • Įvairūs apgyvendinimo galimybes.

Mūsų kokybės sertifikatai

"Eureka" turi svarbiausius nacionalinius kokybės sertifikatus (Instituto Cervantes) ir kai kurių tarptautinių institucijų, tokių kaip IALC (Tarptautinės asociacijos kalbos centrus), CSN Švedijoje ir BILDUNGSURLAUB Vokietijoje, akredituota.

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Eureka School of Spanish Language

Specialūs kursai vokiečių darbininkų. Jie turi tas pačias savybes kaip intensyvus 30 valandas. Ispanų kalbos kursai Vokietijos kultūros ministerijos pripažinti skirtingos ... [+]

Specialūs kursai vokiečių darbininkų. Jie turi tas pačias savybes kaip intensyvus 30 valandas.

Ispanų kalbos kursai Vokietijos kultūros ministerijos pripažinti skirtingose ​​valstybėse narėse.

Kai kurios valstybės reikalauja 6 valandų kursą 45 minučių per pamoką (270 minučių). Kitos šalys reikalauja 6 valandų kursą 60 minučių per pamoką (360 minučių).

variantas

Šie kursai turi tas pačias savybes ir pačias kainas kaip intensyvius kursus po 30 valandų per savaitę. klasė realaus laiko 310 minučių

grafikas klasės

9:00 iki 11:00 gramatinės blokas (korekcijos pratimai, plėtra gramatinės klausimu ir praktikos gramatinės tema) Nuo 11:00 iki 11:30 Break 11:30-13:00 komunikacinis blokas 14:20 į 16:00 klasės žodyno, pokalbis ir pratybos (žemas) arba klasės civilizacijos ir kultūros, istorijos, meno ir literatūros (aukštas) B variantas ... [-]
Ispanija Madridas
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
1 - 2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Eureka School of Spanish Language

... [+]

[-]
Ispanija Madridas
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
1 - 6 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Eureka School of Spanish Language

... [+]

+1 savaitė

Ši kaina apima:

[-]
Ispanija Madridas
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
1 - 8 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Eureka School of Spanish Language

Šie kursai yra skirti žmonėms, nei 50, domina sužinoti daugiau atsipalaidavęs tipą. Šie kursai skirti besimokantiems suaugusiesiems, 50, kurie nori gauti daugiau atsipala ... [+]

Šie kursai yra skirti žmonėms, nei 50, domina sužinoti daugiau atsipalaidavęs tipą.

Šie kursai skirti besimokantiems suaugusiesiems, 50, kurie nori gauti daugiau atsipalaidavęs gramatikos mokymą intensyvius kursus, taip pat didesnį skaičių kultūrinės veiklos metų.

Rytais, nuo pirmadienio iki penktadienio, studentai dalyvaus Ispanijos žinoma. Priklausomai nuo lygio kursus turės skirtingus tikslus. Pagrindinių lygių tikslas yra, kad studentai įgytų praktinės darbe ir kasdieniame gyvenime, prašo ką nors kavinėje ar restorane, prekybos, padaryti užsakymą viešbutyje, paklausti apie vietą, ir tt Dėl pažangios lygio tikslas yra įgyti arba išplėsti savo žinias apie Ispanijos gyvenimo ir kultūra klasių civilizacijos ir kultūros, literatūros, istorijos ir meno.... [-]

Ispanija Madridas
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
1 - 4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba