Escuela Veterinaria MasterD

Įvadas

Oficialus aprašymas

MD veterinarijos mokykla gimė siekdama paminėti profesinę auditoriją, kuri myli šį gyvūną ir nori augti tiek asmeniškai, tiek profesionaliai.

Geros paslaugos ir gero produkto idėja išlieka menka. Mūsų pretenzija yra meistriškumas ir ji niekada nepasiekiama be mūsų studentų rezultatų. Tai ne tiek apie mūsų gero darbo pateisinimą mūsų bendradarbių garantijoms, tiek į mūsų klientų poreikius, kaip ir apie mūsų studentų rezultatus.

Šia prasme mes esame suderinti su mūsų įmonės misija:


"Mes padedame daugiausiai studentų pasiekti savo tikslus"


Kaip?

Aktyviai klausydamiesi mūsų vidinių ir išorinių klientų. Tik tada mes galime turėti 360 ° viziją apie mūsų mokomuosius veiksmus.

Mes suprantame mokymą kaip kažką aktyvų. Mes panaikiname pasyvumą nuo mūsų ideologijos. Mokymo procesas (mokytojas ir moksleivis) suprantame kaip nuotykius, iššūkius ir tikslus, laimėjimus ir pataisymus, ... Visi šie elementai buvo parengti iš komandos koncepcijos, kad mums, kaip mokyklai, galėtume patekti į mūsų mokinius prie savo tikslo.


Ar studento tikslas atitinka mūsų reikalavimus?

Manau, kad šis klausimas nereikia atsakyti. Pakanka iš naujo iš naujo suprasti principą, kad Veterinarijos mokyklos tikslas yra kompetencija, o tai tik pasiekiama mūsų studentų tikslų.

Mūsų metodika: Veterinarijos mokykla "MasterD" siūlo atvirą kokybišką mokymą per pusiau akis į akį pritaikytą mokymą, pritaikytą mūsų klientų poreikiams. Dėl naujų technologijų dėka mes siūlome unikalų nuotolinį mokymą švietimo sistemoje, todėl fizinė erdvė išlieka fone, nes mes skatiname sąveiką su mokiniais, kad galėtume perduoti aukšto lygio mokymąsi. Tam mes, be mūsų fizinio dėmesio visose "MasterD" delegacijose, turime tiesiogines klases su ekspertais, instruktoriais internete, seminarais ir teminėmis konferencijomis. Be abejo, esame įsipareigoję lankstaus mokymo, tinka tiems, kurie nori išplėsti savo profesinius ir asmeninius įgūdžius.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Spanish (Spain)

Peržiūrėti kursus » Matyti Health Kursai » Matyti Health Magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Šunų mokymo kursas

Su bendrabučiu Ištęstinės 18 mėnesių Registracija galima Ispanija Madrid Alicante Burgos San Sebastián Jaén Málaga Palma Santa Cruz de Tenerife Valencia Zaragoza Barcelona Córdoba Granada Jerez Murcia Las Palmas de Gran Canaria Seville Valladolid Bilbao A Coruña Huelva Oviedo Pamplona Tarragona Vigo + 24 daugiau

Ar tu myli šunis? Ar norėtumėte susitikti su jais, kad dirbtumėte su jais? Tuomet mūsų šunų mokymo ir lavinimo kursai yra tai, ko ieškote. Jei jums patinka šunys ir norite dirbti treneriu, su mūsų šunų mokymo kursu per trumpą laiką būsite žinomas profesionalas šiame sektoriuje. [+]

Ar tu myli šunis? Ar norėtumėte susitikti su jais, kad dirbtumėte su jais? Tuomet mūsų šunų mokymo ir lavinimo kursai yra tai, ko ieškote.

Šuo yra pagrindinis gyvūnas. Tik mūsų šalyje yra daugiau nei 4 000 000 namų su daugiau nei 5 000 000 šunų.

Jei jums patinka šunys ir norite dirbti treneriu , su mūsų šunų mokymo kursu per trumpą laiką būsite žinomas profesionalas šiame sektoriuje.

Šis teorinis ir praktinis mokymas perduos visas žinias, kad galėtumėte vystytis kaip šunų mokymo profesionalas ir taip pat leiskite patarti savininkams jūsų šunų ugdymui.

Su šiuo kursu sužinosite geriausius šunų treniruočių metodus ir atliksite netinkamų šunų elgesio keitimą.... [-]