Escuela Unidad Editorial

Įvadas

Oficialus aprašymas

Žurnalistikos ir komunikacijos skyrių mokykla yra svarbiausias mokymo centras Ispanijoje, susijęs su didele žiniasklaidos priemonių redakcijos grupės grupe, EL MUNDO, MARCA, EXPANSIÓN, TELVA ir YO DONA savininkų savininkais .

Redakcijos skyrius, įkurtas 2011 m. Balandžio mėn., Šiuo metu pasiekė platų savo mokymo produktų įvairinimą ir šiandien turi 6 magistrantūros programas ir 2 ekspertų kursus, kurie visi turi aukštąjį universitetinį laipsnį. Jis taip pat siūlo specializuotus kursus, profesinio tobulėjimo programas, seminarus ir žurnalistikos bei komunikacijos konferencijas, glaudžiai susijusias su pagrindinėmis grupės antraštėmis.

Mokyklos mokytojai yra redakcijos skyriaus profesionalai ir svarbūs komunikacijos, rinkodaros, reklamos ir naujųjų technologijų ekspertai.

ES mokykloje, įsikūrusioje bendrovės širdyje Madride, buvo daugiau nei 1800 studentų, specialistų, neseniai absolventų ir studentų, kuriuos jungia akivaizdi komunikacijos ir žurnalistikos aistra.

Pasirinkite formatą, kuris geriausiai tinka jūsų asmeninėms aplinkybėms, ir ankstesnius mokymus, kad išmoktumėte žurnalistikos metodų ar specializuotos komunikacijos.

Su mokytojais, kuriuos visada norėjote turėti, sužinokite, kas jums patinka.

Ką mes siūlome

„EscuelaUE“ siūlo aukštos kvalifikacijos mokymus, labai specializuotus ir labai artimus profesinei tikrovei, panardintai į žiniasklaidos kompaniją, turinčią didelį prestižą ir žinomumą Ispanijoje. Mokyklos mokytojai yra redakcijos skyriaus profesionalai ir svarbūs komunikacijos, rinkodaros, reklamos ir naujųjų technologijų ekspertai. ES mokykloje, įsikūrusioje Madride (Ispanija), esančioje bendrovės širdyje, buvo daugiau nei tūkstantis studentų, specialistų, neseniai absolventų ir studentų, kuriuos jungia akivaizdi komunikacijos ir žurnalistikos aistra.

people, girls, women„StockSnap“ / „Pixabay“

Tarpžemyninės programos

Žurnalistikos ir komunikacijos skyriaus tarpsemestrinės programos rengiamos gruodžio, sausio, birželio ir liepos mėnesiais. Tai papildomi mokymai, gauti universitete, turintys aukštą praktinį turinį ir specializaciją.

Mūsų skirtinga vertė slypi tame, kad šiose disciplinose esi žiniasklaida ir mokosi . Be to, palyginti su kitomis žurnalistikos ir komunikacijos mokyklomis, mes turime labai svarbų konkurencinį pranašumą, nes turime platų ir labai konsoliduotą mokymo pasiūlymą, pagrįstą mūsų magistrantūros programomis, iš kurių kai kurios jau švenčia savo XIX leidimą.

Aukštasis universitetinis

Redakcijos skyriaus Žurnalistikos ir komunikacijos mokykla bendradarbiauja su keliais Ispanijos universitetais. Tiesą sakant, visos jų magistrantūros programos turi universitetinį laipsnį. Be to, tarpsemestrų programas patvirtina pati Žurnalistikos ir komunikacijos mokykla. Šiandien „EscuelaUE“ pasirašė bendradarbiavimo sutartis su šiais universitetais:

  • CEU-San Pablo universitetas
  • Madrido Carlos III universitetas
  • Rey Juan Carlos universitetas

LATAM universitetai

Tarptautinės akademinės misijos, tarpžvaigždinė programa ir mokymai su Europos kvalifikacija Lotynų Amerikos studentams.

Daugiau nei 20% Žurnalistikos ir komunikacijos mokyklos studentų yra studentų iš Lotynų Amerikos .

Šiandien mokykla yra pasirašiusi sutartis su Karolinos fondu, „México fondu“ ir su keliais pagrindiniais Lotynų Amerikos universitetais .

129106_Colaborado.jpg

Kodėl Madridas?

Madridas yra žavus miestas, kupinas laisvalaikio, kultūros ir verslo galimybių, atidarytas 24 valandas per parą, 365 dienas per metus. Madridas yra modernus miestas su dinamiška visuomene, kuri nepamiršo, kaip mėgautis gyvenimu. Gera infrastruktūra, pavyzdžiui, pavyzdinis viešasis transportas, suteikia patogų judėjimą. Madrido metro yra vienas efektyviausių ir moderniausių Europoje.

Madridas yra miestas, turtingas istorija. Tai istorinis centras, vertinamas visame pasaulyje. Madrido „de los Austrias“, „Barrio de Las Letras“, Almudenos katedra, Karališkieji rūmai ar muziejai, tokie kaip „Prado“ muziejus ar „Reina Sofía“, kasmet pritraukiantys milijonus lankytojų. Taip pat negalime pamiršti simbolinių restoranų, teatrų, koncertų, parodų ar lauko erdvių, tokių kaip „Retiro“ ar „Trail“, kurie yra dar viena lankytojų atrakcija.

Tai laikomas saugiu miestu, kuris traukia tiek turistus, tiek verslo profesionalus, tai yra politinis ir finansinis šalies centras. Miestas pilnas gyvenimo ir pramogų.

Vietos

Madridas

Address
Avenida San Luis, 25
28033 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija