Escola d'Hoteleria de les Illes Balears - EHIB

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į ehib

Maria Tugores, direktorė Balearų salų vyriausybės ir Balearų salų universiteto 1995 m. Įsteigta Balearų viešbučių vadybos mokykla.

Jos pagrindinis tikslas - nuolat atnaujinti mokymo modelį, kuris pagerins mokslinį ir technologinį Balearų turizmo sektoriaus žmogiškųjų išteklių pajėgumą ir sukurs sinergiją kitose pasaulio vietovėse.

Balearų salų turizmo mokykla įsikūrusi Balearų salų universiteto miesteliu, tuo būdu dalijantis ilgalaikėmis turizmo švietimo tradicijomis, kurios dėka personalas, skirtas mokymo veiklai, siūlo aukštos kokybės mokymus. turintis didelę patirtį ir specializuotą mokymą.

Tarptautinės turistinės paskirties su ilga istorija privilegija palaiko glaudžius mokytojų ir sektoriaus atstovų santykius, trumpai tariant, skatindama ir stiprindama mokyklos kaip pasaulio viešbučių švietimo lyderio reputaciją.

María Tugores Ques

"Escola d'Hoteleria de les Illes Balears" direktorius

Kas mes esame?

Mokytojai, administracijos darbuotojai ir tarnybos, visos kartu, prisideda prie visos organizacijos unikalaus žmogiškojo kapitalo, neprilygstamo, beveik tobulo įrankio visiems mūsų brangiausiems lobynams, mūsų studentams. Todėl mes esame ambicingi, o iš EHIB mes siūlome mokymus pagal kompetenciją trimis būdais:

Pirmiausia, turėdami savo, pažangias ir atnaujintas mokymo programas, kad būtų patenkinti sektoriaus poreikiai, - "Hospitality", kuris neabejotinai yra svarbiausias mūsų šalies ekonominis svoris.

Antra, skatinti nuolatinį mokymąsi ir a la carte, siekiant patenkinti nuolatinio judėjimo sektoriaus paklausą.

Trečia, bet ne mažiau svarbu, atliekant svarbų socialinį bendradarbiavimą su "Servei d'Ocupació de les Illes Balears" (SOIB) ir ne pelno asociacijomis bei fondais, suteikiant tiems, kuriems tai labiausiai reikalinga, šios komandos priemonės ir personalas, kad turiu garbę ir privilegiją būti dalimi.

Kodėl mokytis ehib?

Mūsų mokyklos filosofija - suteikti išsilavinimą, kuris yra praktiškas ir tiesiogiai susijęs su pramone, į kurią studentai vadovauja savo profesinei ateičiai.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Ispanų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Tarptautinis viešbučių vadybos kursas

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų September 2019 Ispanija Las Palmas de Gran Canaria

"International Hotel Management" studijos leidžia per ketverius metus įgyti reikiamų įgūdžių, kad užimtų įvairias su apgyvendinimu ir laisvalaikiu susijusių įmonių vadovų pareigas. [+]

"International Hotel Management" studijos leidžia per ketverius metus įgyti reikiamų įgūdžių, kad užimtų įvairias su apgyvendinimu ir laisvalaikiu susijusių įmonių vadovų pareigas.

Prieiga

Prieigos forma bus tokia pati, kaip ir oficialioms bakalauro studijoms, nors studentai, turintys bakalauro laipsnį, taip pat yra priimami, kurie šiuo atveju gaus diplomą.

mokymo planas

Šiame skyriuje galite pamatyti mokymo programą.

trukmė

4 kursai

Prieigos keliai

Universiteto egzaminas (PAU)Baccalaureate test for access to the university (PBAU)Bakalaureato laipsnisAukštasis techninis laipsnisPrieigos testas vyresniems nei 25 metų žmonėms. Profesinės išvykos... [-]

Kontaktai

Adresas Escola d'Hoteleria de les Illes Balears - EHIB
Las Palmas de Gran Canaria, Canary Islands, Ispanija