ESODE Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas yra ESODE?

Tai pirmasis verslo mokykla Europoje, specializuojasi tiesioginių komunikacijų ir tiesioginių ryšių srityje, siūlo nuolatinį mokymą integruotoje renginių organizacijoje, specialistų rengimą gyvajai komunikacijai visais jo aspektais. Mokykloje yra sumokėta stažuotės pirmaujančiose bendrovėse Ispanijoje, kurios leidžia studentui pritaikyti įgytą turinį verslo realybe.

Kodėl gimsta ESODE?

Gyvus bendravimas tapo strateginiu elementu valdant įmones ir institucijas konkurencingumo didinimo aplinkoje. Bendravimas "akis į akį" įvairiomis formomis padeda organizacijoms išsiskirti iš konkurencijos ir išlaikyti tikslinę auditoriją . Sektorius, kuris pastaraisiais metais nuolat vystėsi, būtent dėl ​​to, kad padidėjo rinkų konkurencingumas, žiniasklaidos reklama ir jos veiksmingumo stoka, be naujų technologijų kūrimo ir naujų formatų atsiradimo komunikacijos .

Šio sektoriaus tyrimai rodo, kad sumažėjo tradicinės žiniasklaidos priemonės, ypač reklamoje. Įmonės ir agentūros, siekdamos didesnio efektyvumo ir investicijų grąžos, pasirinko įvairius renginius (muges, parodas, kongresus, akcijas ir pan.) Savo verslo tikslais.

Renginių organizavimas buvo viena iš sričių, suteikusi žymesnę raidą. Įmonės ir įstaigos naudoja renginius, siekdami bendrauti su savo tiksline auditorija, kurti klientų lojalumą , spausdinti pridėtinę vertę savo prekės ženklui ir jį sustiprinti, pritraukti žiniasklaidos dėmesį, pristatyti ir pradėti naujus produktus, perduoti idėjas, perduoti pranešimus, kurti patirtis ir, trumpai tariant, apčiuopiamos nematerialios .

Neeilinis šio sektoriaus augimas reikalauja naujų aukštos kvalifikacijos specialistų. ESODE sukūrė savo mokymo programas šiose disciplinose, siekdamas išspręsti su verslo ir instituciniu bendravimu susijusius aspektus, taip pat visapusišką renginių organizavimą , o šiandien yra renginių organizavimo kursų nuoroda.

Projektuojant šio mokymo plano programas, mokykla atliko svarbų tyrimą, siekdama pasiūlyti specializuotą ir nuolatinį atitinkamą mokymą. Buvo suprojektuoti itin praktiniai laipsniai, per kuriuos mes suteikiame savo studentams reikalingų žinių, reikalingų kasdieniam bendravimui ir rinkodarai bendrovės, įstaigos, sporto organizacijos, gamybos įmonės, koncerto arba iš integruotos renginių organizavimo perspektyvos. Tam turime profesorių, kurie specializuojasi mokymuose , komanda, taip pat aktyvių sektorių specialistai, kurie savo žinias ir patirtį įneša studentams.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Spanish (Spain)

Peržiūrėti kursus » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Dizaino Ir Parodų Rengimo Specialistas - On-site Ir On-line

Internetinės Su bendrabučiu Ištęstinės 7 - 12 mėnesių January 2019 Ispanija Madrid Spain Online + 2 daugiau

Įgija būtinus įgūdžius, susijusius su įvairiomis audiovizualinės produkcijos funkcijomis ir atsakomybe, dalyvauti kuriant, gaminant, valdant ir parduodant bet kokį tiesioginį laidą. [+]

Programos pristatymas

Įgija būtinus įgūdžius, susijusius su įvairiomis audiovizualinės produkcijos funkcijomis ir atsakomybe, dalyvauti kuriant, gaminant, valdant ir parduodant bet kokį tiesioginį laidą.

tikslaiGaukite žinių ir technikos, reikalingų gyvų pasirodymų gamybai.Sukurti būtinus įgūdžius, susijusius su įvairiomis audiovizualinės produkcijos funkcijomis ir atsakomybe, nuo bet kokios tiesioginės laidos kūrimo, gamybos, valdymo ir pardavimo: koncertai, galas, teatras, muzikos turai, makro renginiai ir kt.skirtaAbsolventai ir universitetų absolventai.Aukštojo profesinio mokymo specialistai (FP2).Profesionalai iš garso ir vaizdo komunikacijos, pramogų ir laisvalaikio pasaulio.NĖRA PAVADINIMAS: patvirtina 1 metų darbo patirtį.ModuliaiĮvadas į audiovizualinį sektorių ir įvykiusVerslo organizavimasRinkodara ir komunikacija renginiuoseAsmeniniai įgūdžiaiTechninės priemonėsVerslo protokolasTeisinė aplinkaParodos kūrimas, valdymas ir pristatymas: išankstinė gamybaGamybos ir realizavimo procesasPost-productionmetodika... [-]

Vaizdo įrašai

We Love Events- Inauguración 2015-2016

El efecto dinamizador y desestacionalizador de los congresos - Paloma Maestre | OPC Valencia

Kontaktai

ESODE Formación

Adresas Complejo Empresarial Arco C/Virgilio 2B, Edificio 4 Pozuelo de Alarcón
28223 Madrid, Community of Madrid, Ispanija
Interneto svetainė http://www.esodeformacion.com/
Telefonas +34 915 12 34 88