Oficialus aprašymas

"Elite Lenguas" yra Madrido širdyje. Mokykloje yra lanksti mokymo programa ir gausūs mokytojai. Instruktoriai yra ispanai, turintys ilgametę patirtį Vakarų kalbose. Specializuota ispanų kalbos mokymo (A1-C2), DELE ikimokyklinio konsultavimo ir tt, turinti didelę patirtį ir puikius rezultatus.98014_97793_Laescuela.jpg

Mokykla turi lanksčius darbo grafikus ir puikius mokymo išteklius. Ji specializuojasi ispanų kalbos mokymuose įvairiais lygmenimis (A1-C2) ir išankstiniu egzaminavimu DELE. Jame yra daug patirties ir puikių rezultatų.

Tarptautiniams studentams, kuriems to reikia, mes siūlome individualias kolegijų mokymo programas, skiriančias korekcines klases, kad padėtų mokiniams, turintiems kalbos barjerus, suprasti kurso turinį, ugdyti užsienio kalbos mąstymą, tiksliai ir greitai įveikti žinių sunkumus ir geriau prisitaikyti prie universiteto gyvenimo.

Tuo pačiu metu per savaitę ir savaitgaliais atidarytą "konsolidacijos klasę", po savaitę vykdomos užklasinės veiklos, pvz., Maisto, šokių, muziejų apsilankymų ir kt., Kurie kas savaitę vyksta nereguliariai, jūs visiškai pajaučiate Vakarų gyvenimo žavesį, peržengsite kultūrines kliūtis tarp regionų ir galėsite lengvai žaisti ir atsipalaiduoti. Mokymasis.

Mes taip pat siūlome diskontuotas vizas ir apgyvendinimo paslaugas Kinijos studentams, turintiems silpną kalbos bazę. Jūs nebėra vienas.

Elite laukia tavęs bet kuriuo metu!

98013_97792_WelcometoEliteLenguas.jpg

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

ELITE Lenguas

Keturių savaičių kompaktiškas kursas, apimantis visus klausymo, kalbėjimo, skaitymo ir rašymo aspektus, suteikiant studentams išsamią Vakarų kalbos studiją ir nuolatinį j ... [+]

Keturių savaičių kompaktiškas kursas, apimantis visus klausymo, kalbėjimo, skaitymo ir rašymo aspektus, suteikiant studentams išsamią Vakarų kalbos studiją ir nuolatinį jų gebėjimų tobulinimą įvairiais pratimais klasėje.

Mūsų mokykla reikalauja mažos klasės, ir kiekvienoje klasėje yra ne daugiau kaip 9 studentai, kad užtikrintų geriausią mokymo kokybę, atkreiptų dėmesį į kiekvieno mokinio mokymosi situaciją ir leistų mokiniams visoje klasėje bendrauti su mokytojais.

Po kiekvieno lygio bus trys savaitės nemokamos "Dele tutoring" programos, padėsiančios studentams sustiprinti savo žinias ir susipažinti su Dele egzamino klausimais.

Klasės dydis: 3-9 grupių klasė... [-]

Ispanija Madridas
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 53 savaitės
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba