ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering

Įvadas

Oficialus aprašymas

Misija

ELISAVA skatina žinias, mokslinius tyrimus, plėtrą ir inovacijas visose srityse, susijusiose su dizainu, inžinerija ir komunikacija. Tai pasiekiama vykdant akademinį mokymą, kuris paruošia studentus priimti profesinius iššūkius tarptautiniu lygiu, skatinant mūsų bendruomenės ryšius su verslo sektoriumi, taip pat su institucijomis ir šių dienų visuomene. Tokiu būdu mokykla užtikrina studento gyvybingumą transformuotis ir augti globalioje ir kintančioje aplinkoje.

135482_IMG_0919.jpgELISAVA Barcelona School of Design and Engineering","author_url":"","source":"©ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering"}" alt="135482_IMG_0919.jpg" />

Vizija

ELISAVA nori tapti universiteto centru, turinčiu tarptautinio modelio statusą, prisidėdama prie žmogaus aplinkos pertvarkymo ir naujos realybės kūrimo; derinant projektavimo, inžinerijos ir komunikacijos plėtrą su kūrybiškumu ir kokybe.

135483_DSC03668.jpgELISAVA Barcelona School of Design and Engineering","author_url":"","source":"©ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering"}" alt="135483_DSC03668.jpg" />

Vertybės

„ ELISAVA teikiamos švietimo ir tyrimų galimybės yra novatoriškos, lanksčios, kūrybingos, daugiadisciplininės ir daug dėmesio skirta profesiniam sektoriui. Siekdama šio tikslo, mokykla plačiai bendradarbiauja su vietinėmis, nacionalinėmis ir tarptautinėmis firmomis, institucijomis ir universitetais.

Jos metodinės gairės buvo įgyvendintos kaip pavyzdžiai kitose projektavimo mokyklose.

Mokykla yra kryžminių mokymų ir tyrimų katalizatorius, lanksti ir kūrybinga, įtraukta į profesinį pasaulį ir glaudžiai bendradarbiaujant su tarptautinėmis kompanijomis ir universitetais.

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering yra 1961 m. Įkurtas universiteto centras. Tai yra seniausia dizaino mokykla Ispanijoje. ELISAVA žurnalo „Domus“, ELISAVA patenka į 100 geriausių dizaino ir architektūros mokyklų Europoje.

135481_elisava_workshop_2.jpegELISAVA Barcelona School of Design and Engineering","author_url":"","source":"©ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering"}" alt="135481_elisava_workshop_2.jpeg" />

ELISAVA yra prijungta prie Pompeu Fabra universiteto (UPF) ir joje yra 2 000 studentų iš viso žodžio, kurie studijuoja oficialiuose dizaino ir pramoninio dizaino inžinerijos laipsniuose bei plačioje magistrantūros ir magistro studijų programose, susijusiose su skirtingomis studijomis. sritys: grafinis dizainas ir komunikacija, gaminių dizainas, erdvės dizainas ir architektūra bei projektavimo strategija ir valdymas.

ELISAVA - tai platforma, skirta keistis žiniomis ir patirtimi, skatinančiomis studijas, kuriose kūrybinis procesas derinamas su techniniu kompetencijų specialistų rengimo projektų tobulinimu. ELISAVA metodika remiasi aukštesnio lygio išsilavinimu, kurį siūlo daugiau nei 700 aukštos kvalifikacijos specialistų. Mokykla yra įsikūrusi Barselonos centre ir joje yra 11 000 m2 modernių įrenginių.

ELISAVA metodika yra nukreipta į profesionalų pasaulį ir gali pasigirti bendradarbiavimu su viso pasaulio įmonėmis, įstaigomis ir universitetais. Tai filosofija, kuri nuo 1961 m. Prisidėjo prie profesionalių verslininkų mokymo projektavimo ir inžinerijos srityse.

Vietos

Barselona

Address
La Rambla, 30-32

08002 Barselona, Katalonija, Ispanija

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: