Oficialus aprašymas

LIETUVIŲ AKADEMIJA | HARVEN GRUPĖ

Harven grupė yra anglų mokyklos Las Palmas, specialistas moko anglų su stipriu įrašus daugiau nei 20 metų. Mes esame ekspertai kursus anglų, prancūzų ir vokiečių kalbomis. Además preparamos los exámenes oficiales con altas tasas de éxito, nuestra academia de inglés es centro oficial de preparación de los exámenes de inglés certificados por la Trinity College London, la Universidad de Cambridge y de la Cámara de Comercio de Londres (LCCI). Esta acreditación nos permite preparar y presentar a nuestros alumnos a exámenes oficiales que están reconocidos en todo el mundo.

Nuestros cursos de inglés y academia de idiomas

Cursos para niños y jóvenes

Cursos de idiomas para niños y jóvenes con enfoque en la comunicación y comprensión oral. Campamentos de verano de English & Fun para niños entre 4 y 12 años.

Cursos de idiomas para adultos

Cursos de B1 y B2 para universitarios. Clases para principiantes. Clases de conversación. Clases de inglés, francés, alemán, ruso, chino, japonés y noruego.

oficialūs egzaminus

HARVEN oficialus mokymo centras Anglų kalbos sertifikuota Londono Trinity College, Kembridžo universitete ir Londono prekybos rūmų. Ruošiame ir pateikti mūsų studentai oficialius egzaminus.

Kalbų kursai įmonėms

Kalbų kursai įmonėms pritaikyti. Panardinamas anglų arba ispanų 5 dienas ar savaitgalį. Sukietinamas per Trišalės fondas.

Ispanų kalbos kursai užsieniečiams

Sužinokite ispanų kalbos intensyvių kursų su laisvalaikio ir pramogų unikalioje aplinkoje. Panardinamieji kursai. Nakvynė priešais paplūdimį.

vertimai

Vertimai dokumentų, interneto svetainių ir vaizdo įrašus iš ir į bet kurią kalbą. patvirtinto vertimo. Balso pranešimai, vaizdo ir dokumentiniai. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų vertimo paslaugų.

Academia de Idiomas en Las Palmas

Nuestra misión es formar a nuestros alumnos en idiomas para que puedan lograr sus objetivos personales, académicos y profesionales. Para ello contamos con la mejor plantilla de profesores nativos y bilingües, que día a día logran que aprender inglés, francés, alemán o incluso noruego, sea cosa de niños. Žino, kad daug mokymosi kalbą sėkmės patenka į mokytojų rankas, tik samdyti geriausias ... dinamiškas, įsipareigojo, kompetentinga ir aistrą mokymo. Mes samdyti skatinti ir interaktyvios metodikos, daugiausia dėmesio skiriant bendravimo ir klausymosi įgūdžiai nepaliekant atsilieka nuo kitų elementų, tokių kaip gramatikos ir rašymo. Individualizuotas paslaugas ir malonioje aplinkoje padėti mūsų studentams jaustis patogiai - svarbu įveikti tuos nervus, kad dažnai kalbėti kita kalba švieslentėje.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Prancūzų kalba
  • Vokiečių
  • Rusijos
  • Kinijos
  • Japonijos
  • Norvegijos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

ELE USAL GRAN CANARIA

Ar galvojate apie ispanų studijas užsienyje, bet jūs ieškote papildomo kažko? Sustoti ieškoti! "Harven Spanish" Gran Kanarijoje yra geriausias pasirinkimas! "Harven Spani ... [+]

Ar galvojate apie ispanų studijas užsienyje, bet jūs ieškote papildomo kažko? Sustoti ieškoti! "Harven Spanish" Gran Kanarijoje yra geriausias pasirinkimas!

"Harven Spanish" siūlo jums ispanų kalbos kursus, kultūrinę ir sportinę veiklą, kuri viršys jūsų lūkesčius. Gran Kanarijoje, vienoje iš septynių Kanarų salų, kur saulė šviečia visus metus, galėsite išmokti ispanų kalbą, linksmintis ir gauti įdegį ... Visi tuo pačiu metu! "Harven" ispanų kalba yra kažkas kiekvieno skonio!

GRAN CANARIA

Gran Kanarija laikoma mažyliu žemynu dėl savo neįtikėtinų kraštovaizdžių ir mikroklimatų. Tai yra arčiau Afrikos, nei Europoje ir 60 kilometrų paplūdimių 236 kilometrų pakrantės, kurioje galėsite mėgautis visais metais, kas laikoma vienu iš geriausių klimato pasaulyje.... [-]

Ispanija Las Palmas de Gran Canaria
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba