EUROPEAN AVIATION SCHOOL OF BARCELONA

Įvadas

Oficialus aprašymas

Bandomasis Mokykla El ATO-288

Dalis skrydžio įgulos komercinio lėktuvo yra ateities, kuri leis jums mėgautis savo darbą profesija. Jūs galite išmokyti jus mūsų mokykloje Barselonoje, kur mes paruošime ir padės jums pasiekti savo tikslą.

Kodėl EAM Barselona?

1. laivyno

EAM Barselona mes žinome, visada neatsilikti nuo technologinės pažangos aviacijos svarbą.

Už tai mes turime naujausią technologiją ir mes turime naują medžiagą. Mūsų lėktuvas laivynas yra visiškai naujas ir įsigijo tiesiai iš gamyklos. taip pat EAM Barselona Mes pasirinko kabinos technologijos Šiuolaikiniuose orlaiviuose naudojamų oro linijų pasaulyje, su skrydžio duomenimis atstovavimo dideliuose ekranuose, kad suteikti daugiau informacijos ir geriau paaiškinti parametrų. Tai, kas vadinama "Stiklo Kabinos".

Mes tikime, kad tai svarbu saugai ir kokybei, turi naujų lėktuvų ir moderniausias technologijas, toli nuo netinkamo tendencija, deja dažnas, kuris veda į vidutinio amžiaus naudojamo orlaivio mokymo Ispanijoje yra 20 metų ir todėl neturi naujausius pokyčius sektoriuje, kuriame tiksliai technologijų pažanga yra labai svarbūs. Naudojamas orlaivis yra TECNAM 2002 pagrindinio mokymo ir TECNAM 2006 Išplėstinė mokymo ir IFR. Kaip treniruokliai, EAM BARSELONA Ji įgijo taip pat du skraidymo simuliatorius su ta pačia technologija, kuri leidžia mūsų mokyklą unikalų Ispanijoje naudoti visais skrydžio etapais ir, žinoma, mokymo galutinis.

Pirmasis sertifikatas simuliatorius FNPTII Jis remiasi tuo pačiu orlaiviu naudojamas praktikoje TECNAM 2006 ir antras plačiausiai naudojamas lėktuvo pasaulyje: "Airbus 320".

2. Mokymas Barselonoje

EAM būstinė yra Barselonoje, kur visi teoriniai ir simuliatorius klasės išvystyta miesto.

Mokyklos vietą suteikia didelį komfortą dėl savo kelionių studentams, nes ji yra mažiau nei šimtas metrų nuo pagrindinės geležinkelio stoties į miestą, o metro ir autobusų stambios jungtys tiek tarpmiestinių kelionių ir kelionės ir iš pagrindinių centrų populiacijos periferiniai įrenginiai.

Kultūros vertybės, pramogų ir paslaugos Barselonos mieste yra puikus papildoma atrakcija studentams. Barselona Tai kosmopolitiškas miestas, priimančiosios atviro proto ir puikia atmosfera. Su beveik du milijonai gyventojų ji stovi kaip viena iš didžiųjų sostinių Viduržemio Europoje. Jo didžiulis prekybos ir gastronomijos puikių animacija gatvėse ir puikus architektūros iš skirtingų epochų, lieka Romos architektūra, Gotikos kvartale, savo turtus modernistinių pastatų didžiųjų architektų - tarp kurių ypač Gaudi - jo schema miestų ir šiuolaikiniai pastatai suteikti jai neabejotiną kultūrinę ir meninę interesus. Taip pat geografinė vieta Barselonoje yra privilegijuota: atviri jūros, su nepaprastu uosto ir didžiųjų paplūdimių, ir išplėsti į kalnus, Collserola, kur jūs galite mėgautis lauko mankšta ir puikius vaizdus.

3. EAM Grupė Barselona

Barselona EAM kyla iš aukštos kvalifikacijos iniciatyva ir patirties su teikti aviacijos mokymo įrangą aukščiausiu lygiu tikslas.

Valdymo komanda EAS Barselonoje turi daugiau nei 20 metų patirtį mokymo pilotams ir įgulos kabina, turinti pavyko orlaivių didžiausios Europos mokyklose, atlikęs daugiau nei 150.000 valandų skrydžio instrukcija ir, baigė daugiau nei 1000 pilotų ir apmokyti daugiau nei 200 keleivių salono įgulos.

Visa komanda, kuri sudaro EAS Barcelona specialistas patyrė aviacijos mokymo organizacijoms srityje, konkrečiai funkcija vykdoma, ir yra labai įdomi ir dalyvauti veiksmingai ir pozityviai realizuoti komandinio darbo.

4. Įranga

EAM Barselona turi būstinę, administravimą ir bendrąjį valdymą į Triadó rektorius gatvėje, šalia Sants stoties.

šiose Barselona įrenginiai Jie atliko visas paskaitas ir simuliatorius, ir individualius susitikimus kiekvienam mokiniui ir įvairių vadovų jų mokymą, atsižvelgiant į ligos progresavimo, patikra švietimo procesų efektyvumą, atnaujinimas būtinas, jei taip atsitiktų ir periodiniai įvertinimai.

Skrydžio seansai yra pagaminti iš Sabadell oro uostaskurioje EAM Barselona Jis turi dispečerinio centro ir skrydžio sekti, paruošimas sritys skrydį ir po mokytojo vertinimą, poilsio zonos ir asmeninius instruktorių ir mokinių.

EAM Barselona Jis suteikė tinkamiausia į studentų iš skirtingų požiūrių įrenginių poreikius:

  • Pritaikyta teorinės ir imitatoriuje didelėje miesto branduolys ir ryšių (Barselonos Sants): Studentai turi greitai ir lengvai turėti prieigą prie mokyklos su savo mokymo veiklą dažnumu. Kitaip, jų atsidavimas kurso būtų priversti juos švaisto laiką keliauja daug.
  • Klasės įrengti už moderniausių, kompiuterių ir projektavimo technologijas, bet taip pat tinka naudoti tradicinius sistemas: kompiuterinių pažangos naudojimas yra labai svarbus mokymosi, bet prievarta ar išimtinės naudojimo, gamina trūkumus.
  • Kambarių RT (pritvirtinta): studentai gali atlikti skrydžius imituoti iš atskirų kabinų oro erdvėje dalijamasi su kitomis orlaivių instrukcijos, ištikimas tikrovei, kontroliuoja instruktoriaus / valdiklio, esančio kitame kambaryje, kuris valdo oro erdvę studentų pilotai ir jų skrydžiai, lygiai taip pat, kaip faktinis oro eismo kontrolės oro erdvę (iš bet kurios pasaulio) yra atliekamas.
  • Biblioteka: Dabar, kai technologijos leidžia jums turėti iš tūkstančių knygų informaciją apie kompiuterio tabletę, biblioteka turi būti pirmiausia tylos, komfortą ir pakankamą erdvę skaityti, rašyti, piešti, įsivaizduoti ir erdvės, galiausiai, įsisavinti ir praktikuoti įgūdžius, kurie įgyjami mokantis kurso. Ir tai yra būtent tai, kas suteikia mokyklos bibliotekoje.
  • Kambarių studentų privačių susitikimų - atsakingi už teorinį instruktažą: tai yra labai svarbu, kad studentai gauna, reguliariai, ypač jei norite, rekomendacijas, patarimus ir rezoliuciją užklausų savo teorines mokymus per susitikimus su galva teorinis plotas. Šis susitikimas kambarys yra įsikūręs tame pačiame pastate kaip ir kabinetai palengvinti veiksmų operatyvumą.
  • Pritaikyta skrydžio etape (hall instruktavimas, paruošimo ir analizės išvadų, ir skrydžio išsiuntimo) iš oro uosto paslaugas pastato: Studentai turi būti veiksmingai visas iki skrydžio ir po skrydžio paslaugas, tiek atitinkantis skrydžio mokykloje ir tie, kurie yra oro eismo paslaugos teikiamos oro uosto operatorius, laiko ir geriausias sąlygas, kokybę ir pati komfortą. Štai kaip tai veikia profesinės pasaulyje organizavimą, ir tai, kaip geriausi rezultatai pasiekiami, tiek veiklos ir mokytojams.
  • Kambarių studentų privačių susitikimų - atsakingi už skrydžio instrukcija: tai yra labai svarbu, kad studentai gauna, reguliariai, ypač jei norite, rekomendacijas, patarimus ir rezoliuciją užklausų savo skrydžio mokymą per susitikimus su vadovas skrydžio mokymo srityje. Šis susitikimas kambarys yra įsikūręs tame pačiame pastate kaip ir skrydžių biure, siekiant palengvinti veiksmų operatyvumą.

5. Mūsų ideologija

EAM Barselona siekia tapti mokyklos su pilnai patenkintų studentų, kurie gauti geriausią rezultatą savo studijas. Ji siekia būti Europos nuoroda mokyklos mokymo kokybės.

Kokybė yra ne tik žodis biensonante, nepaisant prievartos, kuri yra pagaminta iš tai reklamos tikslais. Kokybė yra ne tik išraiška daugiau ar mažiau sėkmingai bando pagirti bet kokią veiklą, iki tokio laipsnio, arti tobulumo.

Galbūt visiškai tobulumas neegzistuoja, bet persekiojimas, kad yra dėl to sukelti tikrą ir patikrinamais kokybės lygiai. Kokybės suvokiama iki patenkinamų rezultatų konsolidavimą. Taigi, tikslas EAM Barselona Tai, kad studentai baigia mokymus su geriausiais Fonai: ne tik įgūdžių, bet ir protingai, mokslinės žinios ir profesinę kompetenciją. komanda EAM Barselona Jis pasiekė šį tikslą jau daugelį metų. Sertifikuota pagal visų pilotų ir keleivių salono įgulos atsirado plaukiojantys savo formuojamasis darbą šiandien, sėkmingai, daugelyje oro visame pasaulyje. Kalbėjimas yra kalbama kokybę, labai konkrečiai, taip pat saugumą. Nes yra ne vienas be kito. Saugos kultūra persmelkia visą veiklą EAM Barselona. Dėl EAS Barselonoje, pasauliniai saugumo reikalavimų, vis ambicingi ir atitinkamai daugiau pastangų, nėra nepatogu kliūtis ar sunkumas, kurį reikia įveikti, kaip; Jie yra galimybė nuolat tobulėti, pagrindas imtis veiksmų patys, priežastis viduryje.

Ši funkcija EAM Barselona Tai pirmasis neginčijamas taškas kokybe ir sauga, kaip neatskiriami ir esminių veiksnių pripažinimo ir gauti pasiūlė aukščiausiu lygiu. Bet tai ne tik yra tikslinė pasiekiamas būdas; Nereikalingas, patiriamos ELEMENTE taip pat esančio DNR EAM: Visų darbuotojų dalyvavimas. Tik į kokybės ir saugos visus ir kiekvieną iš žmonių, kurie sudaryti grupes mokymo, organizavimas ir valdymas bendrovės kultūra pratęsimo, ji gali pasiekti šiuo metu pageidautina lygį šių vertybių būtinas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Aviakompanija Pilotas - ATPL

Su bendrabučiu Dieninės 14 mėnesių June 2018 Ispanija Barselonoje

Bandomieji kursai vyksta pagal Europos teisės aktus aviacijos įgulų nariams, kuri leidžia gauti komercinės aviacijos piloto licenciją SEP, EP narys reitinguose plius IR MCC kursą. [+]

Komercinės aviacijos piloto kursai

Aviakompanija pilotas Žinoma

EAM Barselona kaip visi profesionalūs profiliai, kurie sudaro orlaivių oro ekipažai. Iš esmės techninis įgulos orlaivio sudaro vadas (kapitonas, atsižvelgiant į anglosaksų vardo) ir antrojo piloto (antrasis pilotas arba pirmasis karininkas).

Reikalingi užpildyti šias pozicijas kvalifikacija gaunamas iš ATO patvirtinimo, vykdant specialiąsias programas, EAS Barselonoje, kursuose, vadinamų ATF (oro transporto piloto).

Įranga pilotas Žinoma

The Bandomieji kursai Aviakompanija transportas Jis susideda iš teorinės dalies, iš treniruoklio ir skrydžių pirmąją dalį. Jie nėra dalių, kurios yra vykdomi nuosekliai, vienas po kito, bet dalys yra derinami, sinchroninis įgyvendinimą tam tikrais etapais, kurie sudaro studijų integraciją už stiprią ir veiksmingą mokymąsi. Tik bendradarbiavimo sesijas koordinavimo tarp dviejų orlaivių pilotų daugianarės įgulos linijų (MKC) mokymosi skaičiuoti vien galutiniame etape, žinoma.... [-]


Flight Instructor Courses FI(A) – CRI(A) – IRI(A)

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Ispanija Barselonoje

[+]

Į EAM Barselona

FI (A), Skrydžio instruktorius kursai CRI (EP) Daugialypė Variklio instruktorius kursai Irena (A), instrumentas instruktorius kursai [-]

Modulinė Kursai CPL (A) - Efektyvų Spaudimas (a) - IR (A) - VFRN

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Ispanija Barselonoje

Be EAS Barselonoje mes mokyti profesionalius pilotus dirbti oro linijų bendrovėms. Mėgstamiausia mokymo pareiškėjai pasirinkti yra integruota Žinoma, nes ji yra per trumpesnį laiką geriausią mokymą, derinant teorinius žinias, kaip jie gaunami, su skrydžio praktikos mokymo ir simuliatorius. [+]

Moduliniai kursai

Į EAM Barselona mes mokyti profesionalius pilotus dirbti oro linijų bendrovėms. Mėgstamiausia mokymo pareiškėjai pasirinkti yra integruota Žinoma, nes ji yra per trumpesnį laiką geriausią mokymą, derinant teorinius žinias, kaip jie gaunami, su skrydžio praktikos mokymo ir simuliatorius.

Taip pat yra modulinio mokymo, kurioje pareiškėjas, kuris pradėjo gauti privataus piloto licenciją, gali tapti profesinės pilotas su visa reikalinga reitingų gauti darbą kaip pilotas oro linijų galimybė.

Be to, oro transporto piloto kursai ATPL (A), EAM Barselona taip pat siūlo šiuos kursus:

PPL (A) piloto mėgėjo licencija CPL (A) Komercinės aviacijos piloto licencija Habilitación Sen (A), vieno variklio Vertinimas Habilitación europarlamentaras (A), "Multi Variklio Vertinimas IR (A) pagal prietaisus ATPL (A) Oro Bandomasis (šaldytos) VFRN Naktį Vertinimas Skrydžio Instruktoriaus kursai FI (A), Skrydžio instruktorius kursai CRI (EP) Daugialypė Variklio instruktorius kursai Irena (A), instrumentas instruktorius kursai [-]

Kontaktai
Vietos adresas
Rector Triadó 94
Entresuelo

Barcelona, 08014 ES
Vietos adresas
Sabadell airport
Carr. de Bellaterra, s/n

Barcelona, 08205 ES