Oficialus aprašymas

Skrydžio mokykla E-ATO-288

Komercinių lėktuvų įgulos dalis yra ateities profesija, kuri leis jums tikrai pasidžiaugti savo darbu. Jūs galite mokytis mūsų mokykloje Barselonoje, kur mes jus paruošsime ir padėsime jūsų tikslui pasiekti.

Kodėl EAS Barcelona ?

1-flotilė

" EAS Barcelona mes žinome, kad visada svarbu, kad aviacijos srityje būtų pasiekta technologinė pažanga. Dėl šios priežasties mes visada norime turėti naujausias technologijas ir naujausias medžiagas. Mūsų orlaivių parkas yra visiškai naujas ir įsigyjamas tiesiai iš gamintojo. EAS Barcelona taip pat pasirinko naujausią kabinos technologiją, naudojamą visuose šiuolaikiniuose pasaulinėse oro linijų orlaiviuose, o skrydžių duomenys pateikiami dideliuose ekranuose, kuriuose pateikiama daugiau informacijos ir geresnė parametrų interpretacija. Tai vadinama "stiklo piloto kabina". Manome, kad saugumas ir kokybė yra būtini, todėl turime naujų orlaivių su naujausiomis technologijomis. Tai toli gražu neadekvati, tačiau, deja, dažnai tendencija lemia tai, kad Ispanijoje mokymuose naudojamų orlaivių vidutinis amžius siekia 20 metų, todėl jis neturi naujausių pokyčių sektoriuje, kuriame technologinė pažanga yra labai svarbi. Naudojami orlaiviai yra TECNAM 2002 pagrindiniam mokymui ir TECNAM 2006, skirtos tęstiniam mokymui ir IFR.
Kalbant apie skrydžio treniruoklius, " EAS Barcelona yra du - vieninteliai Ispanijoje, naudojami visuose skrydžio etapuose, kuriuose naudojamos tik naujausios ir naujausios technologijos.
Pirmasis "Simulator" sertifikatas FNPTII remiasi tuo pačiu lėktuvu, naudojamu " TECNAM 2006" praktikoje, o antrasis yra labiausiai naudojamas pasaulyje lėktuvas: " AIRBUS 320".

2-asis mokymasis Barselonoje

EAS būstinė yra Barselonos mieste, kur vyksta visos paskaitos ir sukurtas skrydžio treniruoklis. Mokyklos vieta suteikia puikią komfortą studentams, nes tai yra mažiau nei 100 metrų nuo pagrindinės geležinkelio stoties, metro ir autobusų stotelių tarpmiestiniams kelionėms, tolimesniems kelionėms ar keliaujantiems į pagrindinius kaimus. Barselonos miesto kultūrinės vertybės, laisvalaikis ir paslaugos yra puiki papildoma išmoka studentams. Barselona yra kosmopolitinis miestas, kuriame kviečiama, atvira pozicija ir puiki atmosfera. Su beveik dviem milijonais gyventojų, ji yra viena iš didžiųjų Viduržemio jūros šalių sostinių. Jo didžiuliai prekybos ir maitinimo patiekalai sukuria nepakartojamą atmosferą. Pridėkite prie jo didžiulę architektūrą iš įvairių erų - nuo romėnų architektūros gotikinio kvartalo liekanų iki daugybės puikių architektų sukurtų modernių pastatų, tokių kaip Antoni Gaudi, kurie visada yra išskirti, architektūros, miestų išdėstymo ir šiuolaikinių pastatų , o kultūrinis ir meninis apeliacinis skundas yra neginčytinas. Barselonos geografinė padėtis taip pat yra privilegijuota - jūra yra atvira, yra specialus uostas ir puikūs paplūdimiai, išplečiama į kalną į Collserola kalnų slėnį, kur galite mėgautis laisvalaikiu ir įspūdingais vaizdais.

3-asis mokymasis

EAS Barcelona kilo iš labai specializuotos ir patyrusios komandos iniciatyva, kurios tikslas - aukščiausiu lygmeniu pasiūlyti aviacijos mokymus. " EAS Barcelona vadybos komanda turi daugiau nei dvidešimt metų patirties pilotų ir keleivių salono įgulos (skrydžio palydovų) mokymui ir formavimui, valdydama didžiausią orlaivių techninės priežiūros laivyną Europoje. Mes taip pat pasigirsta daugiau nei 150 000 skrydžių valandų ir yra išdidžiai apmokyti ir licencijuoti daugiau nei 1000 pilotų ir 200 keleivių salono įgulos narių. Visas personalas, kuris sudaro " EAS Barcelona yra specializuotas ir labai patyręs aviacijos mokymo srityje, ypač įgyvendinant ir eksploatuojant, ir yra labai bendradarbiaudamas, kad galėtų dirbti kartu, kad teigiamai ir veiksmingai užbaigtų visą savo veiklą.

4- Įranga

EAS Barcelona " administracijos būstinė ir bendras pašto adresas yra rektoriaus Triadó gatvėje šalia Sants stoties. Visose teorinėse klasėse ir skrydžio imitavimo mokymuose atliekamos šios vietos. Šioje vietoje taip pat vyksta individualūs studentų ir atitinkamų studentų mokymuose dalyvaujančių šalių susitikimai, susiję su jų pažanga, mokymo efektyvumo patikrinimu, problemos sprendimu ir sprendimu (prireikus) bei periodiniais vertinimais. Skrydžio sesijos baigiamos Sabadelio oro uoste, kuriame EAS Barcelona turi savo biurą ir skrydžio stebėtoją, skrydžio parengties zoną ir privačius salonus tiek studentams, tiek instruktoriams. EAS Barcelona patenkina visų savo studentų poreikius įvairiais būdais:

  • Teoriniai ir skrydžio imitavimo mokymo etapai dideliame miesto centre (esanti Barselona, ​​Sants): miesto vieta ir išdėstymas suteikia studentams greitą ir paprastą kasdieninę prieigą. Priešingai, kitos, labiau nutolusios švietimo įmonės (kurios nėra " EAS Barcelona ) verčia mokinius švaistyti daug laiko keliauti.
  • Kabinetuose įrengtos naujausios technologijos, IT ir kompiuterių programinė įranga, taip pat įrengtos daugiau "tradicinių" sistemų. Tai reiškia, kad pažangių technologijų naudojimas yra labai svarbus mokymosi procese, tačiau išskirtinis minėtų technologijų naudojimas gali sukelti trūkumų.
  • Radiotelegrafijos (RT) salė: studentai gali atlikti savo skrydžio imitacijas iš atskirų kajutės, bendrame oro erdvėje su kitais mokymo orlaivių parkais, iš kurių visi ištikimai atstovauja tikruosius orlaivius. Kitame kambaryje instruktorius ar valdytojas valdo besimokančių pilotų studentų aviacijos erdvę (ir skrydžius) lygiai taip pat, kaip tikruosius skrydžius kontroliuoja reali oro erdvė (bet kurioje pasaulio vietoje).
  • Biblioteka: biblioteka, kaip dabartinė informacinė technologija, leidžia laikyti tūkstančius tūkstančių skaitmeninių knygų tablečių pavidalu, taigi biblioteka yra tylos vieta, suteikianti studentams komfortą ir daugiau nei pakankamai vietos skaityti, rašyti, eskizuoti, įsivaizduoti ir visų pirma praktiškai pritaikydami visa, ką jie išmoko visą kursą.
  • Privatūs pasitarimų kambariai. Absoliučiai svarbu, kad studentas reguliariai, ypač kai tik to norėtų, gautų orientavimą, vertinimą ir bet kokių konsultacijų ar problemų, susijusių su jų teoriniu mokymusi, sprendimą. Naudodamiesi mūsų privačiais susirinkimų kambariais, esančiais tame pačiame pastate kaip ir klasėse, pirmiau minėtos konsultacijos ar susirūpinimas gali būti įvykdytos ir nedelsiant imamasi veiksmų.
  • Sidablio oro uosto techninio aptarnavimo pastato įrenginiai skrydžio etapui (informavimo vieta, pasirengimas ir rezultatų analizė kartu su skrydžio išsiuntimu): studentai turi sugebėti veiksmingai organizuoti ir organizuoti visas išankstinio ir posto skrydžio paslaugas; atitinkančią tiek pačią skrydžio mokyklą, tiek oro uosto operatorių naudojamą oro eismo valdymo įrangą, kad būtų galima greitai ir kokybiškai įvertinti kokybę ir patogumą. Taip veikia profesionalus pasaulis, taip pat kaip pasiekiami geriausi rezultatai - taip pat veiksmingi, kaip jie yra mokomieji.

4-Mūsų misija ir vizija

EAS Barcelona siekia būti mokymo institucija, turinti visiškai patenkintų studentų, kurių mokiniai gali gauti geriausio rezultato savo mokyme. EAS Barcelona ketina būti viena iš pirmaujančių aviacijos mokymo įmonių Europoje, kuri yra aukštos kvalifikacijos mokymo sinonimas. Žodžio kokybė ne tik garsa gražu, nepaisant piktnaudžiavimo nesuskaičiuojamais viešai paskelbtais asmenimis ar organizacijomis. Be to, kokybė nėra tik išraiškos, naudojamos norint pagirti save už darbą, atliktą bandant perkelti vieną žingsnį arčiau kompetencijos. Gali būti, kad visiško meistriškumo nėra, tačiau turėtumėte būti tikri, kad vertikalių lygis žymi skirtingą kokybės lygį. Kokybę galima įrodyti patenkinant rezultatus. Tuo tikslu " EAS Barcelona tikslas yra tai, kad jos studentai baigia savo mokymą kuo geresniais rezultatais kartu su daugybe įgūdžių: ne tik su jų išmoktais gebėjimais, bet ir su pagrįstu vertinimu, mokslinėmis žiniomis ir profesine kompetencija. " EAS Barcelona komanda tai pasiekė keletą metų. Visi jų pilotai ir keleivių salono įgulos nariai, kurie pasiekė savo oficialų mokymą ir plaukioja šiandien, labai sėkmingai dirba daugybėje nacionalinių ir tarptautinių oro linijų. Kalbant apie kokybę, kalbame konkrečiau apie saugumą ir saugumą. Vienas neegzistuoja be kito. Saugumo klausimas apima visas EAS Barcelona veiklas . " EAS Barcelona pasaulinės saugos priemonės, kurios tampa vis ambicingesnės ir griežtos laikui bėgant, taigi ir reiklesnės, nėra nepatogu kliūtis ir sunkumų, kuriuos reikia įveikti. Jie yra nuolatinio tobulėjimo galimybė. Veiksmų pagrindas ir, iš esmės, mūsų bendras tikslas. Šis " EAS Barcelona savybės yra pirmasis neginčytinas argumentas, kuriuo pripažįstama kokybė ir sauga (aukščiausio lygio) kaip neatskiriami ir esminiai veiksniai. Jokiu būdu nėra vien tai, kaip mes elgiamės (ar kaip mes norime veikti), bet siekti savo tikslų šioje ir visose srityse yra EAS Barcelona pačios DNR dalis. Kiekvienas EAS Barcelona dalyvis, EAS Barcelona , ar jie yra instruktoriai, organizatoriai ar direktoriai, pritraukia kokybės ir saugos svarbą visiems, kurie šiuo metu nori pasiekti kokybę ir saugumą.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

EUROPEAN AVIATION SCHOOL OF BARCELONA

Bandomieji kursai vyksta pagal Europos teisės aktus aviacijos įgulų nariams, kuri leidžia gauti komercinės aviacijos piloto licenciją SEP, EP narys reitinguose plius IR M ... [+]

Komercinės aviacijos piloto kursai

Aviakompanija pilotas Žinoma

EAM Barselona kaip visi profesionalūs profiliai, kurie sudaro orlaivių oro ekipažai. Iš esmės techninis įgulos orlaivio sudaro vadas (kapitonas, atsižvelgiant į anglosaksų vardo) ir antrojo piloto (antrasis pilotas arba pirmasis karininkas).

Reikalingi užpildyti šias pozicijas kvalifikacija gaunamas iš ATO patvirtinimo, vykdant specialiąsias programas, EAS Barselonoje, kursuose, vadinamų ATF (oro transporto piloto).

Įranga pilotas Žinoma

The Bandomieji kursai Aviakompanija transportas Jis susideda iš teorinės dalies, iš treniruoklio ir skrydžių pirmąją dalį. Jie nėra dalių, kurios yra vykdomi nuosekliai, vienas po kito, bet dalys yra derinami, sinchroninis įgyvendinimą tam tikrais etapais, kurie sudaro studijų integraciją už stiprią ir veiksmingą mokymąsi. Tik bendradarbiavimo sesijas koordinavimo tarp dviejų orlaivių pilotų daugianarės įgulos linijų (MKC) mokymosi skaičiuoti vien galutiniame etape, žinoma.... [-]

Ispanija Barcelona
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
14 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
EUROPEAN AVIATION SCHOOL OF BARCELONA

... [+]

Į EAM Barselona

FI (A), Skrydžio instruktorius kursai CRI (EP) Daugialypė Variklio instruktorius kursai Irena (A), instrumentas instruktorius kursai [-]
Ispanija Barcelona
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
EUROPEAN AVIATION SCHOOL OF BARCELONA

Be EAS Barselonoje mes mokyti profesionalius pilotus dirbti oro linijų bendrovėms. Mėgstamiausia mokymo pareiškėjai pasirinkti yra integruota Žinoma, nes ji yra per trump ... [+]

Moduliniai kursai

Į EAM Barselona mes mokyti profesionalius pilotus dirbti oro linijų bendrovėms. Mėgstamiausia mokymo pareiškėjai pasirinkti yra integruota Žinoma, nes ji yra per trumpesnį laiką geriausią mokymą, derinant teorinius žinias, kaip jie gaunami, su skrydžio praktikos mokymo ir simuliatorius.

Taip pat yra modulinio mokymo, kurioje pareiškėjas, kuris pradėjo gauti privataus piloto licenciją, gali tapti profesinės pilotas su visa reikalinga reitingų gauti darbą kaip pilotas oro linijų galimybė.

Be to, oro transporto piloto kursai ATPL (A), EAM Barselona taip pat siūlo šiuos kursus:

PPL (A) piloto mėgėjo licencija CPL (A) Ko... [-]
Ispanija Barcelona
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
Rector Triadó 94
Entresuelo

Barcelona, Catalonia, 08014 ES
Location address
Sabadell airport
Carr. de Bellaterra, s/n

Barcelona, Catalonia, 08205 ES