Don Quijote Spanish Language Learning

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie Don Quijotės ispanų mokyklas

Don Quijote buvo įkurta 1986 metais kaip kalbos kelionių agentūra, atstovaujanti ispanų kalbos mokyklas. Bendrovės vienišas dėmesys aptarnavimui ir kokybei paskatino spartų augimą, ir mes greitai įgijome inovacijų, personalizuotų paslaugų ir kompetencijos reputaciją. 1989 m., Atsakydamas į didėjančią aukštos kokybės ispanų kalbos kursų paklausą, pradėjome priimti moksleivius į pirmąją Don Quijotės mokyklą Salamankoje. Nuo pat įkūrimo mes išaugome iki septynių bendrovių, priklausančių Ispanijai ir Lotynų Amerikai, ir daugiau nei 30 partnerių mokyklų tinklo, daugiausia per rekomendacijas iš daugiau kaip 150 000 patenkintų studentų.

"Don Quijote", mūsų žodžiai yra kokybė, naujovės ir partnerystė. Nors mes ir toliau vadovaujame - akademikų, vertybių ir naujovių - mes nuolat ieškome naujų būdų, kaip pakelti mūsų kursus ir mūsų paslaugas mūsų studentams į kitą lygį.

10 priežastys mokytis ispanų su don quijote

1. Įrodyta patirtis

Daugiau nei 30 metų mes išmokome ispanų daugiau nei milijonui studentų visame pasaulyje. Mes liudininkai, kad mūsų studentai palaipsniui įgijo pasitikėjimo savimi ir įgūdžiais, nes jie taiko savo naujus kalbos įgūdžius į kasdienes situacijas ir profesinę aplinką. Mūsų patikrinta praktiška metodika garantuoja, kad jūs greitai ir lengvai mokysite bendrauti ispaniškai per praktinę veiklą ir nuolatinį sąveiką.

2. Unikali mokymosi aplinka

Mūsų unikali mokymosi aplinka nuolat iš naujo apibrėžia, kaip mokoma ispanų kalba. Mes pasiruošę sėkmei skatindami jus plėtoti visą kalbos potencialą tiek auditorijoje, tiek už jos ribų.

3. Individualus studentų požiūris

Mes priimame individualų ir į studentus orientuotą požiūrį į mokymą, kuriame dėstytojai ir studentai aktyviai dalyvauja mokymosi procese. Jūs prisijungsite prie palaikančios bendruomenės, kuri vertina jūsų unikalumą ir padės jums, kai sukursite savo kalbos kelionę.

4. Geriausios priemonės

Visos mūsų mokyklos yra strategiškai įsikūrusios istoriniuose rajonuose, lengvai prieinamos viešuoju transportu, yra oro kondicionieriai, belaidis internetas, moderniausios technologijos ir viskas, ko jums reikia, kad jūsų mokymosi patirtis taptų įsimintina.

5. 24-7-365 mokymasis

Prieš ir po savo buvimo su mumis galite prisijungti prie mūsų 24-7-365 platformos. Dabar galite pradėti mokytis prieš atvykdami ar mokykitės papildomų kursų po to, kai išeisi iš Don Quijotės internetinės mokyklos. Galite bet kuriuo metu naudotis vietiniais mokytojais kartu su skaitmeniniais vadovėliais ir programomis.

6. Aukštos kvalifikacijos dėstymas

"Don Quijote" yra tarptautiniu mastu pripažintas dėl aukštos kokybės kalbos mokymosi. Mūsų fakultetą sudaro puikūs ir patyrę akademiniai specialistai. Be to, mūsų mokytojai yra jums prieinami. Jūs turėsite kasdieninę sąveiką su savo mokytojais, kurie palaiko reguliarius atsiliepimus ir patarimus.

7. Aukšti oficialūs egzaminai išlaikyti kursą

Mūsų mokymo metodika yra tokia unikali ir veiksminga, kad beveik visi mūsų studentai išlaikė oficialų DELE egzaminą. Tai pasakytina, jei studijuos ispanų su mumis, jūsų sėkmė beveik bus garantuota!

8. Tikrai tarptautinė patirtis

Pasidalykite savo kalbos kelione su draugais iš viso pasaulio. Kiekvienais metais mūsų mokyklos pritraukia daugiau nei 25 000 visų amžių studentų iš daugiau nei 85 šalių. Mūsų įvairių studentų organizacija numato puikų tarptautinį požiūrį. Susipažink su žmonėmis iš viso pasaulio!

9. 32 skirtingi kultūriniai patyrimai

Mes atidžiai pasirinkome 32 skirtingas kultūrines patirtis 13 ispaniškai kalbančių šalių, kurios leis jums visiškai pasinerti į ispanų kalbą ir ispanų kultūrą. Iš Ispanijos į Lotynų Ameriką pasirinkite kultūrinį panardinimą, kuris tau geriausiai tinka.

10. 100% pasitenkinimas

Mes didžiuojamės tuo, kad daugiau studentų atvyksta pas mus per asmenines konsultacijas nei per bet kurį kitą šaltinį ir kad 35% mūsų studentų grįžta kartu su mumis mokytis!

Mums patinka pasveikinti mūsų mokinius.

Vietos

Barselona

Address
Carrer de Mallorca, 27
08029 Barselona, Katalonija, Ispanija