Oficialus aprašymas

Muzika Gamybos mokykla

mes esame

Esame mokyklos specializuojasi muzikos gamybos mokymo didžėjų, elektroninės muzikos atlikėjų, gamintojų ir muzikos mėgėjams.

Mes kartu sudėjus specialistų grupę su metų pramonės patirtį, aistringai apie tai, ką mes darome, ir nori išnaudoti mūsų studentų potencialą.

MES

mokyti kūrybinį procesą, kad galėtumėte kurti muziką, jūs vairuojate puikiai visus įrankius ir tarnauja pasinaudoti kiekvienas savo kūrinius. Su mumis jūs rasite savo muzikos esmė ir jūs galite kalbėti laisvai profesionaliai kurti muziką gamybos dalį iš jūsų.

SIŪLOME

mokymo remiantis praktika ir pritaikymas, kur kūrybiškumas ir aistra muzikai yra svarbiausia. Mes turime profesionalių instruktorių Ableton, Pro Logic X, Garso sintezė ir ekspertai pažangių sričių šiuolaikinės muzikos.

APIE MUS

Yra kažkas, ką mes niekada negali pakeisti ... variklį, kad varo pasaulį ir suteikia prasmę mūsų gyvenime, kad jausmas, kad dominuoja valią ir protą: Mūsų aistra.

Gamintojas DJ mes siekiame padėti pagyvinti kas jums labiausiai patinka, muziką ir garsą.

DJ Gamintojas: Pagyvinkite savo aistra

 • Meistras DJ Gamintojas
 • Profesionalus DJ kursai
 • Gamyba Ableton Live ir stumti
 • Išplėstinė Ableton
 • Kūrybinis Muzikos teorija
 • Sintezė ir garso dizainas
 • Gyvų pasirodymų (tiesioginis)
 • Maišymo ir įsisavinimas
 • muzikos pramonė
 • Gamyba Logic Pro X
 • Gamyba FL Studio (vienas prie vieno)
 • Ableton Vaikams
Programos mokomos:
 • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

DJ Productor

Išplėstinė kursas Ableton Live gamyba ir Push 2 yra puikus priedas prie pradinio kurso. ... [+]

The Išplėstinė kursas Ableton Live gamybą ir Push 2 Tai puikus priedas prie pradinio kurso. Šioje programoje, mes tiks orientuota į gamybos metodus, garso ir tiesioginių, naudojant aparatūros sintezatorių su Ableton, sukurti mūsų pačių priemonių, taip pat pristatyti į mišinį ir valdyti su Ableton Live baigiant galutinio projekto. Galite pasiimti savo daiktą nukreipti arba sukurti sesijas gyvai. Mūsų siūlomi instruktoriumi sertifikuota Ableton ir praktiką pritaikyti metodas padaryti savo kelią per visas DJ gamintojas yra pažangi muzikos patirtis.

DJ gamintojas pirmasis ir vienintelis Ableton sertifikuotas mokymo centras Madride, Kuris turėsite išskirtinę programą paramą ir specializuotas studijas.... [-]

Ispanija Madridas
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
1 mėnesis
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
DJ Productor

Per gamyba Ableton Live "ir" Push buvo sukurtas sertifikuotas instruktorius Ableton, šis kursas bus atrasti kūrybinius ir techninius muzikos gamybos įrankiai nepriklausom ... [+]

The gamyba kursas Ableton Live ir stumti buvo sukurtas sertifikuotas instruktorius Ableton, šis kursas bus atrasti kūrybinius ir techninius muzikos gamybos įrankiai nepriklausomai nuo žanro ar stiliaus. Įvadas į sintezę, mėginių ėmimo ir įrankiai groti gyvai. Mūsų asmeninį požiūrį ir praktiką padaryti savo kelią per DJ gamintojas yra visiškai muzikinė patirtis.

DJ gamintojas pirmasis ir vienintelis Ableton sertifikuotas mokymo centras Madride, kuris turės išskirtinę programą paramą ir specializuotas studijas.

Gamintojas DJ kaip studentas, galite įsigyti mokomąją licenciją didelę nuolaidą Ableton.

Tvarkaraštis: 2 val per klasės 3 dienos p... [-]
Ispanija Madridas
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
1 mėnesis
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
DJ Productor

Pro Logic X yra vienas iš DAW (Digital Audio Workstation) labiausiai pripažintų muzikos prodiuseriai. Šiame kurse gamybos su Logic Pro X bus ne tik sužinoti apie programo ... [+]

Gamyba Logic Pro X Vienas su vienu

Pro Logic X yra vienas iš DAW (Digital Audio Workstation) labiausiai pripažintų muzikos prodiuseriai. Šiame kurse gamybos su Logic Pro X bus ne tik sužinoti apie programos valdymą, jūs taip pat išmokti kurti savo temas taikant gamybos metodus ir programavimo vertus mūsų ekspertų instruktorius.

Tvarkaraštis: 2 val per 2 klasės arba 3 dienas per savaitę.

Buvimo vieta: Muzikos mokyklos Production "DJ gamintojas" - Calle Virgen del Portillo 55, Madridas sostinė

Kaip tai veikia? Kai jūs pateikiate registracijos formą, gausite kvietimą kuo greičiau susitarti bent koks klasių pradžios paskyrimą, kur mes mokome savo įrenginius, klasės mokymo programą ir išspręsti savo abejones. Užsiėmimai vyksta mūsų studijoje Calle Virgen del Portillo 55 Madrido sostinė. Pasibaigus kurso pabaigoje gausite mūsų DJ Producer diplomas, patvirtinantis, savo dalyvavimą kurso. Kam ji skirta ... [-]
Ispanija Madridas
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
1 mėnesis
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
DJ Productor

Jūs žinote, bet jums reikia gaminti muzikos teorijos ir kūrybos metodus? Mes paruošėme unikalų kursą muzikos kūrimo, kuriame taip pat galite sužinoti Ableton paspaudimu. ... [+]

Jūs žinote, bet jums reikia gaminti muzikos teorijos ir kūrybos metodus? Mes paruošėme unikalų kursą muzikos kūrimo, kuriame taip pat galite sužinoti Ableton paspaudimu.

Šiame kurse jūs išmoksite tinkamai suderinti savo muziką, sukurti skirtingus ritmus, Bosai ir accompaniments įvairių muzikinių stilių, arba pritaikant juos prie žanro, kad jums patinka. Ir jei jūs naudojate Ableton stumti, taip pat galite sužinoti iš jo ir padaryti labiausiai. Patikrinkite darbotvarkę ir atrasti tai, ką mokytis!

Kaina: 250 € Studentai DJ Gamintojų: 200 €

Klasės pradėti: nuo 1 iki 10 kiekvieno mėnesio Rytais laikas: antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 12:00 iki 14:00 Tvarkaraštis vakarai: antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17:00 iki 19:00. Alternatyvios Tvarkaraštis vakarai: antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 19:30 iki 21:30 ... [-]
Ispanija Madridas
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
1 mėnesis
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
DJ Productor

Jei norite žengti dar vieną žingsnį į priekį, kaip DJ ar gamintojo ir sukurti tiesiogiai ir gyvai grojančių profesionaliai, jūs negalite praleisti šią klasėje kursus, kur ... [+]

Jei norite žengti dar vieną žingsnį į priekį, kaip DJ ar gamintojo ir sukurti tiesiogiai ir gyvai grojančių profesionaliai, jūs negalite praleisti šią klasėje kursus, kur jūs išmoksite metodus, naudojimo ir konfigūracijos setup su aparatine (sintezatoriai, būgno mašinos, poveikis ) ir jo taikymas in vivo. Nuo MIDI įgyvendinimo pažangių procesų transformuoti savo muziką tiesiai.

Žinoma, tikslas yra, kad būtų galima interpretuoti ir keisti gabalas arba nustatyti elektroninės muzikos realiu laiku, atskirai arba kartu su kitais muzikantais, ir turėti žinias ir panaudoti įvairias priemones ir metodus egzistuoti už jį.

studentai ir absolventai Kaina: 350 Lt... [-]

Ispanija Madridas
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
1 mėnesis
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
DJ Productor

Maišymo ir valdyti kursas yra skirtas papildyti savo žinias apie muzikos produkcijos ir pasiekti galimybę sukurti patikimą produktą, kuris galėtų konkuruoti su dabartinėm ... [+]

Šio kurso metu Jūs išmoksite žavingą meną maišymo ir sužinoti, kaip parengti savo kūrinius, prieš pateikdami galutinį prisiliesti pasiekti profesionalų garso masteringas. Maišymo ir valdyti kursas yra skirtas papildyti savo žinias apie muzikos produkcijos ir pasiekti galimybę sukurti patikimą produktą, kuris galėtų konkuruoti su dabartinėmis rinkos standartus.

Be to, galite dirbti su viena iš savo dainų maišyti ir masterize per modulį.

Trukmė: 1 mėnuo | 16 kontaktinių valandų studentai ir absolventai Kaina: 350 € Klasės prasideda: nuo 1 iki 10 kiekvieno mėnesio.

Tvarkaraštis Rytais: dvi dienas per savaitę nuo 12:00 iki 14:00 Tvarkaraštis vakarai: dvi dienas per savaitę nuo 17:00 iki 19:00 ... [-]
Ispanija Madridas
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
1 mėnesis
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
DJ Productor

Sintezės ir garso kūrimo analoginių ir skaitmeninių aplinkų, kuriomis siekiama gaminti originalius garsus praktinio taikymo elektroninės ir elektroakustinės muzikos Žinom ... [+]

Sintezės ir garso kūrimo analoginių ir skaitmeninių aplinkų, kuriomis siekiama gaminti originalius garsus praktinio taikymo elektroninės ir elektroakustinės muzikos Žinoma.

Mes sukūrėme unikalų kursą sintezės taikomi, kai tikslai yra šie: Suprasti įvairių tipų sintezės ir jų skirtingus garsinius galimybes. Šalių ir signalo nukreipimas bet analoginis ar skaitmeninis, aparatūros ar programinės įrangos sintezatorių identifikavimas.

Ir dizainas ir kūrimas originalo skamba tiek melodinga ir smogiamojo ir aplinkos naudojant pažangias sintezės metodus ir gilinti labiausiai plačiai atimama, FM ir modulinę.

Visi darbotvarkės dalys lydės praktinių pavyzdžių orientuotų muzikos stilių geriau suprasti studentas.... [-]

Ispanija Madridas
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
1 mėnesis
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba