Campus FP

Įvadas

Oficialus aprašymas

apie mus

CampusFP siūlo didžiausią švietimo pasiūlyti mokymus ciklų ir aukščiau virš 20 laipsnių 7 skirtingų centrų prieinamomis kainomis visiems biudžetams, nes svarbiausias dalykas yra jums.

CampusFP gimė su aiškia socialine pašaukimo, siekiant Godināt profesinį mokymą ir arčiau visų Madrido Bendrijos gyventojų, praktiškai ir akcentuojant mokymosi daryti svarbą.

Įgūdžių įgijimas remiantis profesinių ir akademinių įgūdžių yra saugus švietimo įsipareigojimas CampusFP suprasti kaip "formación360", novatoriška koncepcija, kuri leidžia mums vizualizuoti diferencijuoti ugdymą, todėl iš nacionalinių ir tarptautinių švietimo sistemų derinys modelį ir kuri sugebėjo išplėsti profesinės ir akademinės ateityje mūsų absolventų atranka.

Kaip mes tai darome? Nors kalbama, kad Ispanijos švietimo sistemoje reglamentuoja profesinio mokymo ir nuorodų profesinės kvalifikacijos mokymo sistemą darbo ieškoti simetrijos laipsnio su profesinio mokymo britų sistemos per skirtingus teikiančių institucijų (oficialių valdžios institucijų Kvalifikacijų ir mokymo programų Didžiojoje Britanijoje ).

Taigi CampusFP baigiasi tarp akademinio ir profesinio mokymo skyrybų. Šiuo atžvilgiu, po ilgos patirties ieškant praktinių ir konkrečių sprendimų, mes sukūrėme savo filosofiją ir unikalų mokymo kuri sujungia tris mokymosi formatai:

  • Reglamentuoja profesinio mokymo (profesinio mokymo ir aukštojo). Profesinio rengimo.
  • Mokymai užimtumo (Profesionalus sertifikatai). Jūsų langas į darbo pasaulį.
  • Profesinis mokymas pagal britų švietimo sistemoje (profesinio mokymo diplomai lygio, 4 ir 5 (JK). Tarptautinis pasas darbas.

Mes norėtume kalbėti apie CampusFP kaip "Little Big centro", kaip mes panaudojome Madrido bendrijos kaip puikus miesteliu ir per mūsų centrų artėja kvalifikaciją didžiausią paklausą darbdavių priklausomai nuo geografinės zonos savivaldybėse gerai sujungti ir kurių prieinamumas studentai greitas ir paprastas, akademinių 2016-2017 metais turime 7 centrus Madrido Bendrijoje, daugiau nei 40 laipsnių profesinį ir daugiau nei 250 profesionalių sertifikatus.

Nuo mūsų mentalitetas padidinti užimtumo ir įsidarbinimo turi akademinių pigiau visoje Madrido Bendrijoje, o aukštesniame lygmenyje viešoje mokyklos sąnaudų vidutiniškai 6000 eurų Madrido Bendrijos studentas, CampusFP siūlo savo kvalifikaciją aukštesnio lygio mokymo srityse VAIZDO iR gARSO ir sveikatą 4990 € per mokslo metus ir € 4490 kita Viršutinė klasė ir Artimųjų lygiai į 3990 € per metus. Viskas su CAM stipendijų paramos aukštesnio lygio mokymo ciklų svyruoja tarp 2300 ir 3500 EUR pirmaisiais metais ir MECD stipendiją.

Paskutinis, bet ne mažiau kaip mes remiame festivalį Music Hall - Berklee muzikos festivalis skirtas šiemet dėka CampusFP apima naują režimą, DJ nuo 13 iki 22 metų amžiaus jaunuolių. su oficialiu pristatymas Madride naujojo pavadinimo viduriniosios klasės profesinis mokymas "vaizdo technikas, Disc Jockey ir Sound" ir profesinio pažymėjimo lygmens 2 "Animacion Muzikos gyventi ir tiesiogiai.

Vietos

Madridas

CampusFP

Address
Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija
Interneto svetainė
Telefonas
+34 911 83 31 22