Campus FP

Įvadas

Oficialus aprašymas

apie mus

CampusFP siūlo didžiausią švietimo pasiūlyti mokymus ciklų ir aukščiau virš 20 laipsnių 7 skirtingų centrų prieinamomis kainomis visiems biudžetams, nes svarbiausias dalykas yra jums.

CampusFP gimė su aiškia socialine pašaukimo, siekiant Godināt profesinį mokymą ir arčiau visų Madrido Bendrijos gyventojų, praktiškai ir akcentuojant mokymosi daryti svarbą.

Įgūdžių įgijimas remiantis profesinių ir akademinių įgūdžių yra saugus švietimo įsipareigojimas CampusFP suprasti kaip "formación360", novatoriška koncepcija, kuri leidžia mums vizualizuoti diferencijuoti ugdymą, todėl iš nacionalinių ir tarptautinių švietimo sistemų derinys modelį ir kuri sugebėjo išplėsti profesinės ir akademinės ateityje mūsų absolventų atranka.

Kaip mes tai darome? Nors kalbama, kad Ispanijos švietimo sistemoje reglamentuoja profesinio mokymo ir nuorodų profesinės kvalifikacijos mokymo sistemą darbo ieškoti simetrijos laipsnio su profesinio mokymo britų sistemos per skirtingus teikiančių institucijų (oficialių valdžios institucijų Kvalifikacijų ir mokymo programų Didžiojoje Britanijoje ).

Taigi CampusFP baigiasi tarp akademinio ir profesinio mokymo skyrybų. Šiuo atžvilgiu, po ilgos patirties ieškant praktinių ir konkrečių sprendimų, mes sukūrėme savo filosofiją ir unikalų mokymo kuri sujungia tris mokymosi formatai:

  • Reglamentuoja profesinio mokymo (profesinio mokymo ir aukštojo). Profesinio rengimo.
  • Mokymai užimtumo (Profesionalus sertifikatai). Jūsų langas į darbo pasaulį.
  • Profesinis mokymas pagal britų švietimo sistemoje (profesinio mokymo diplomai lygio, 4 ir 5 (JK). Tarptautinis pasas darbas.

Mes norėtume kalbėti apie CampusFP kaip "Little Big centro", kaip mes panaudojome Madrido bendrijos kaip puikus miesteliu ir per mūsų centrų artėja kvalifikaciją didžiausią paklausą darbdavių priklausomai nuo geografinės zonos savivaldybėse gerai sujungti ir kurių prieinamumas studentai greitas ir paprastas, akademinių 2016-2017 metais turime 7 centrus Madrido Bendrijoje, daugiau nei 40 laipsnių profesinį ir daugiau nei 250 profesionalių sertifikatus.

Nuo mūsų mentalitetas padidinti užimtumo ir įsidarbinimo turi akademinių pigiau visoje Madrido Bendrijoje, o aukštesniame lygmenyje viešoje mokyklos sąnaudų vidutiniškai 6000 eurų Madrido Bendrijos studentas, CampusFP siūlo savo kvalifikaciją aukštesnio lygio mokymo srityse VAIZDO iR gARSO ir sveikatą 4990 € per mokslo metus ir € 4490 kita Viršutinė klasė ir Artimųjų lygiai į 3990 € per metus. Viskas su CAM stipendijų paramos aukštesnio lygio mokymo ciklų svyruoja tarp 2300 ir 3500 EUR pirmaisiais metais ir MECD stipendiją.

Paskutinis, bet ne mažiau kaip mes remiame festivalį Music Hall - Berklee muzikos festivalis skirtas šiemet dėka CampusFP apima naują režimą, DJ nuo 13 iki 22 metų amžiaus jaunuolių. su oficialiu pristatymas Madride naujojo pavadinimo viduriniosios klasės profesinis mokymas "vaizdo technikas, Disc Jockey ir Sound" ir profesinio pažymėjimo lygmens 2 "Animacion Muzikos gyventi ir tiesiogiai.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Ispanų

Matyti Asocijuoti laipsniai » Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Asocijuotas laipsnis

Pranašesnis Technikas-platforma Programų Kūrimas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 metų September 2018 Ispanija Madridas + 1 daugiau

Mes esame tokioje technologijų bumas visose srityse ir vis reikalauja kūrėjai patenkinti darbo rinkos poreikius. Sužinokite viską apie verslo valdymo programas procesų optimizavimas, siekiant patenkinti laisvalaikio poreikius ..., o taip pat išmokti padaryti ją prieinamą iš bet kur ir bet kuriuo įrenginiu. Kurso tikslai programų rezultatais Profesionalus progresavimo akademiniai centrai, kur Žinoma yra mokoma [+]

Mes esame tokioje technologijų bumas visose srityse ir vis reikalauja kūrėjai patenkinti darbo rinkos poreikius. Sužinokite viską apie verslo valdymo programas procesų optimizavimas, siekiant patenkinti laisvalaikio poreikius ..., o taip pat išmokti padaryti ją prieinamą iš bet kur ir bet kuriuo įrenginiu. Tikslai Šioje mokymo ciklą išmoksite kurti, įgyvendinti, dokumentą ir išlaikyti programos kompiuteris visoms prietaisų tipus: telefonai, tabletės, internetoIr tt Jūs projektuojame ir programuoti savo programos. Dalyko programos Profesionalūs moduliai Pirmieji metai Computer Systems (170h). Duomenų bazės (170h). Programavimas (230h). Markup Language "ir informacijos valdymo sistemos (120H). Plėtros aplinkoje (90h). Mokymas ir konsultavimas (90h). Profesionalūs moduliai Antrieji metai Duomenų prieigos (125h). Plėtros sąsajų (125h). Multimedia Programavimas ir mobilieji įrenginiai (85h). Programavimo paslaugos ir procesai (70H). Verslo valdymo sistemos (95h). Projekto platforma programų kūrimas (40H). Verslo ir verslininkystės (60H). Mokymo darbo vietose (400h). Karjeros perspektyvas Platforma programuotojas. Įvairioms projekto vadovas. Analitikas platforma. Komercinės programinės įrangos. Patarėjas programinės įrangos ir taikomųjų programų. Mokslinių tyrimų ir plėtros (R & D) analizė, projektavimas, gamyba ir bandymai produktų, skirtų įvairių platformų. Analizė, projektavimas, gamyba ir bandymai programų ir programų. akademinis progresavimo Profesinės specializacijos kursus. Kitas ciklas aukštesnio lygio profesinio mokymo įteisinimo profesinių modulių pagal galiojančius teisės aktus galimybė. Nacionalinių ir tarptautinių studijų universitetas su atitinkamu įteisinimo ECTS kreditais pagal taisykles. Prieiga paprastai paskutiniai metai bakalauro (Tarptautinis laipsnio Studijavo konkrečią sritį). Tuo mūsų studijų pabaigos studentai gali įrodyti, Cambridge avanso (išlaikius oficialius egzaminą vertinti centras). Centrai, kuriuose Kursas dėstomas Atversti HUMANES CampusFP CampusFP Getafe FP Digital Media apgyvendinimu Gijon [-]

Technikas Tarptautinėje Prekyboje

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 metų September 2018 Ispanija Madridas + 1 daugiau

Jūs norite, kad būtų galima sukelti bendrovę į aukštesnį lygį pagal savo sienas plečiasi? Sužinokite, kaip nustatyti verslo galimybes įvairiose rinkose, kontroliuoja visus importo ir eksporto duomenis ir sukurti sėkmingą rinkodaros kampanijas užsienyje. [+]

Jūs norite, kad būtų galima sukelti bendrovę į aukštesnį lygį pagal savo sienas plečiasi? Sužinokite, kaip nustatyti verslo galimybes įvairiose rinkose, kontroliuoja visus importo ir eksporto duomenis ir sukurti sėkmingą rinkodaros kampanijas užsienyje. Gauti, kad ženklai yra pripažįstami! Tikslai Šis specialistas yra aktyvus įmonių bet produktyvaus sektoriaus ir daugiausia prekybos rinkodaros ir viešojo ir privataus sektoriaus atliekanti funkcijas, planavimo, organizavimo, valdymo ir patarimus tarptautinės prekybos veiklą. Dalyko programos Profesionalūs moduliai Pirmieji metai Mokymas ir konsultavimas (90h). administracinis valdymas tarptautinėje prekyboje (210h). ekonomikos ir finansų valdymas įmonėje (210h). Anglų (160H). Sandėliavimo logistika (120H). Tarptautinis krovinių gabenimas (210h). Profesionalūs moduliai Antrieji metai Skaitmeniniai komercija International "(55h). Tarptautinis finansavimas (120H). Tarptautinis marketingas (145H). Tarptautiniai mokėjimo priemonių (100h). Tarptautinės derybos (100h). Rinkos informacinės sistemos (80h). Tarptautinis projektas prekyba (30H). Mokymo darbo vietose (370H). Karjeros perspektyvas Užsienio prekyba technikas. Techniniai užsienyje veikiančių finansų įstaigų bei draudimo įmonių. Asistentas ar pavaduotojas tarptautinė prekyba. Agentas tarptautinė prekyba. Tarptautinio marketingo technikas. Tarptautinės prekybos technikas. Ekspeditorius. Laivų uoste. logistikos operatorius. L logistikos specialistas transporto. Logistikos koordinatorius. Atvirkštinė logistikos specialistas. akademinis progresavimo Profesinės specializacijos kursus. Kitas ciklas aukštesnio lygio profesinio mokymo įteisinimo profesinių modulių pagal galiojančius teisės aktus galimybė. Nacionalinių ir tarptautinių studijų universitetas su atitinkamu įteisinimo ECTS kreditais pagal taisykles. Prieiga paprastai paskutiniai metai bakalauro (Tarptautinis laipsnio Studijavo konkrečią sritį). Tuo mūsų studijų pabaigos studentai gali įrodyti, Cambridge avanso (išlaikius oficialius egzaminą vertinti centras). Centrai, kuriuose Kursas dėstomas CampusFP Mostolesas [-]

Technikas Valdymo Ir Finansų

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 metų September 2018 Ispanija Madridas + 1 daugiau

Šioje mokymo ciklo jums paruoš organizuoti ir vykdyti administravimo ir valdymo personalo, ekonominių ir finansinių operacijų ir informacijos bei patarimų klientams ar vartotojams, tiek visuomenei, privatus, priklausomai nuo dydžio ir veiklos bendrovė ir agentūra, laikydamasi nustatytų tikslų, vidaus taisykles ir teisės aktus. [+]

Tikslai Šioje mokymo ciklo jums paruoš organizuoti ir vykdyti administravimo ir valdymo personalo, ekonominių ir finansinių operacijų ir informacijos bei patarimų klientams ar vartotojams, tiek visuomenei, privatus, priklausomai nuo dydžio ir veiklos bendrovė ir agentūra, laikydamasi nustatytų tikslų, vidaus taisykles ir teisės aktus. Dalyko programos Profesionalūs moduliai Pirmieji metai Bendravimas ir klientų aptarnavimo (200h). Valdymo teisės ir verslo dokumentus (135h). Anglų (160H). Biurų automatizavimo ir informacijos apdorojimo (200h). išsamus procesas verslo (200h). Žmogiškieji ištekliai ir įmonių socialinė atsakomybė (105h). Profesionalūs moduliai Antrieji metai Buhalterinė apskaita ir apmokestinimas (120H). Mokymas ir konsultavimas (90h). Žmogiškųjų išteklių valdymas (50H). Finansų valdymas (120H). Logistikos ir komercinis valdymas (80h). Verslo modeliavimas (140H). Projektų valdymas ir finansai (30h). Mokymo darbo vietose (370H). Karjeros perspektyvas Administracinės biuro. komercinės administracinės. finansų administravimas. Apskaitos sekretorius. Administracinės logistika. Administracinė Bankininkystė ir draudimas. Administracinės žmogiškuosius išteklius. Administracinė viešasis administravimas. Administracinė teisinė, apskaitos, verslo konsultacijos, mokesčių ar agentūros. Kolekcija valdymas technikas. Atsakingas už klientų aptarnavimą. akademinis progresavimo Profesinės specializacijos kursus. Kitas ciklas aukštesnio lygio profesinio mokymo įteisinimo profesinių modulių pagal galiojančius teisės aktus galimybė. Nacionalinių ir tarptautinių studijų universitetas su atitinkamu įteisinimo ECTS kreditais pagal taisykles. Prieiga paprastai paskutiniai metai bakalauro (Tarptautinis laipsnio Studijavo konkrečią sritį). Tuo mūsų studijų pabaigos studentai gali įrodyti, Cambridge avanso (išlaikius oficialius egzaminą vertinti centras). Centrai, kuriuose Kursas dėstomas CampusFP Getafe [-]

Technikas Virimo Ir Gastronomija

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 metų September 2018 Ispanija Madridas + 1 daugiau

Indai, desertai, pyragai, bandelės, kepykla ... Ar norėtumėte sukurti labiausiai išskirtinį derinys skonių ir emplatados daugiau originalių? Prasideda naujas maisto gaminimo patirtimi nuo minutę vienas iš jūsų mokymosi, galite tapti labiausiai ieškoma specialistas. [+]

Indai, desertai, pyragai, bandelės, kepykla ... Ar norėtumėte sukurti labiausiai išskirtinį derinys skonių ir emplatados daugiau originalių? Prasideda naujas maisto gaminimo patirtimi nuo minutę vienas iš jūsų mokymosi, galite tapti labiausiai ieškoma specialistas. Tikslai Paleisti iš anksto perdirbimo veiklą, rengimas, išsaugojimą, užbaigimą / pristatymą ir aptarnavimą visi kulinarijos rūšių ir gamybos virtuvės išplėtotas srityje. Dalyko programos Profesionalūs moduliai Pirmieji metai Verslo ir verslininkystės (65H) Pirminio apdorojimo ir maisto konservavimas (300 h) Pagrindiniai procesai pyragai ir pyragaičiai (270 val) Saugos ir higienos maisto tvarkymo (65 val) virimo metodai (300 h) Profesionalūs moduliai Antrieji metai Mokymas ir konsultavimas (90 val) Skonio pasiūlymai (80 h) Desertai restauravimas (185 val) Kulinarijos gaminiai (195 val) Užsienio kalba (80h) Darbo mokymas (370 val) Karjeros perspektyvas Virėjas. Chef de partie. Bufetas darbuotojų gamybos padaliniai ir maisto ir gėrimų teikimo veiklos. akademinis progresavimo Tuo mūsų studijų pabaigos studentai gali įrodyti Kembridžo pirmasis lygis (išlaikius oficialius egzaminą vertinti centras). Prieiga prie aukštojo mokslo studijas (įvertino Apt Test kreiptis į aukštesnio lygio). Profesinės specializacijos kursus. Pasirengimas išbandyti prieigą ciklų aukštesnio lygio. Kitas profesinio mokymo viduriniosios klasės ciklas su patvirtinimo profesinių modulių pagal galiojančius teisės aktus galimybė. Bakalaureato visų formų. [-]

Vyresnysis Technikas 3D Animacija, žaidimai Ir Interaktyvių Aplinkų

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 metų September 2018 Ispanija Madridas + 1 daugiau

Ar aistringai vaizdo žaidimų pasaulyje? Dabar galite dirbti, kas jums patinka: animacija, Virtual Reality ir papildytosios realybės, kino, televizijos ... klesti technologijas ir plėtrą su daug žadančią ateitį, kad reikia kvalifikuotų specialistų sukurti begalinis virtualius pasaulius. [+]

Ar aistringai vaizdo žaidimų pasaulyje? Dabar galite dirbti, kas jums patinka: animacija, Virtual Reality ir papildytosios realybės, kino, televizijos ... klesti technologijas ir plėtrą su daug žadančią ateitį, kad reikia kvalifikuotų specialistų sukurti begalinis virtualius pasaulius. Sužinokite, kaip naudoti naujausias programas pasiekti stulbinančių rezultatų. Ateitis yra 3D! Tikslai Šioje mokymo ciklo Jums bus plėtoti asmeninius įgūdžius, profesionaliai ir įgūdžių, reikalingų šiame sektoriuje Video žaidimaiThe kino teatras arba Skaitmeniniai ir multimedijos aplinka, Verslo ryšių, multimedijos ir kino gamybos kompanijos ieško specialistų kūrybinis padėti jiems atsinaujinti, galinčios generuoti patrauklius produktus, taikant naujausias technologijas ir įvaldyti pažangiausias 3D programas, animacija ir dizainas. Dalyko programos Profesionalūs moduliai Pirmieji metai 2D ir 3D animacija (250h) elementai. Spalva, apšvietimo ir 2D ir 3D (160H) baigia. Dizainas, tempimas ir modeliavimas animacija (170h). Mokymas ir konsultavimas (90h). Realizavimas interaktyvių multimedijos projektų (200h). Profesionalūs moduliai Antrieji metai Interaktyvios kelių įrenginių aplinkoje (160H). Verslo ir verslininkystės (60H). Garso ir vaizdo projektai 2D ir 3D animacija (100h). Projektai žaidimai ir interaktyvios aplinkos (100h). Atliekant redagavimą ir po garso ir vaizdo (140H). Projektų 3D, žaidimų ir interaktyvios aplinkos (40H). Mokymo darbo vietose (400h). Karjeros perspektyvas 3D animatorius. 2D animatorius. Interposer. 3D modeliuotojas. skaitmeninis grafikė. Generatoriniai virtualias erdves. 3D specialieji efektai technikas. Integruoti garso ir vaizdo žiniasklaidą. Kūrėjas multimedijos programų ir garso ir vaizdo produktų. Redaktorius interaktyvios ir ne interaktyvus multimedijos garso ir vaizdo turinio. Techninių sistemų ir daugialypės terpės realizavimas. akademinis progresavimo Profesinės specializacijos kursus. Kitas ciklas aukštesnio lygio profesinio mokymo įteisinimo profesinių modulių pagal galiojančius teisės aktus galimybė. Nacionalinių ir tarptautinių... [-]

Vyresnysis Technikas Modelio Priėmimo Ir Mada

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 metų September 2018 Ispanija Madridas + 1 daugiau

Jei jums patinka mados pasaulyje tai yra jūsų profesija. Kontroliuoja visą kūrybinį procesą padaryti kolekcijas, nuo projektavimo drabužius medžiagų ir apdailos pasirinkimas, organizuoti ir valdyti savo komandą. Geriausi perėjas laukia savo kūrinius! [+]

Jei jums patinka mados pasaulyje tai yra jūsų profesija. Kontroliuoja visą kūrybinį procesą padaryti kolekcijas, nuo projektavimo drabužius medžiagų ir apdailos pasirinkimas, organizuoti ir valdyti savo komandą. Geriausi perėjas laukia savo kūrinius! Tikslai Parengti raštai ir viršijimas reguliuoti prie straipsnių komponentų dizaino ir techniškai organizuoti ir valdyti gamybos procesus, visų pramonės gamybos srityje, vadovaudamasis taisyklių geros praktikos, taip pat profesinės ir aplinkos sauga. Galite naudotis savo veiklą pramoninių Tekstilės ir odos ir avalynės ir odos gaminių mažų, vidutinių ir didelių įmonių sektoriuje, ar pagal darbo sutartį arba savarankiškai plėtoti valdymo funkcijos gamybą ir plėtra industrializacijos modelių drabužių. Dalyko programos Mokymo moduliai Pirmieji metai Prototipų (100 h) Verslo ir verslininkystės (65H) Medžiagos tekstilės, drabužių ir odos (150 val) Mados ir tendencijos (125 val) patronaje pramoninės tekstilės ir kailių (260 h) Pramoninės gamybos procesai (100 h) Paruošimo būdus (200 h) Mokymo moduliai antrus metus Analizė tekstilės ir kailių dizaino (120 val) Mokymas ir konsultavimas (90 val) Kokybės vadyba, rizikos prevencija ir aplinkos apsauga (120 val) Techninė anglų kalba aukštesniame lygyje (40 val) Industrializacija ir masto modelius (160 val) Organizavimas gamybos pramoninės gamybos (80 val) Patronaje projektas ir mada (30 val) Darbo mokymas (370 val) Karjeros perspektyvas patronaje techninę dizaineris su CAD / CAM. Techninė dizainerio drabužių CAD / CAM. Kūrėjas drabužių produktai (MTTP). Techninė Biuro direktorius. Modeliuotojas-patronista kailis. Modeliuotojas-patronista drabužiai. Modeliuotojas-patronista-Climber Skrybėlės ir kepurės. Patronista-alpinistas drabužiai. Pramonės confeccionista. Gamintojas odos ir odos. Kokybės kontrolė technikas drabužiai. Technician kokybės kontrolės ir odos pramonė. Techninė organizacija. Vyriausiasis gamyba. Vadovas kokybės. vyriausiasis skyrius. Komandos vadovas.... [-]

Vyresnysis Technikas į Virtuvę

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 metų September 2018 Ispanija Madridas + 1 daugiau

Šioje mokymo ciklą išmoksite valdyti ir organizuoti gamybą ir paslaugas virtuvė, nustatyti aukas ir išteklius, kontroliuoti viešųjų pirkimų, gamybos ir aptarnavimo veikla, siekiant patenkinti ekonominius tikslus, po protokolais nustatytos kokybės ir veikia pagal standartus higiena, profesinės rizikos prevencijos ir aplinkos apsaugos. [+]

Tikslai Šioje mokymo ciklą išmoksite valdyti ir organizuoti gamybą ir paslaugas virtuvė, nustatyti aukas ir išteklius, kontroliuoti viešųjų pirkimų, gamybos ir aptarnavimo veikla, siekiant patenkinti ekonominius tikslus, po protokolais nustatytos kokybės ir veikia pagal standartus higiena, profesinės rizikos prevencijos ir aplinkos apsaugos. Dalyko programos Profesionalūs moduliai Pirmieji metai Kontrolė žaliavų tiekimo (65H). Mokymas ir konsultavimas (90h). Kokybės vadyba ir maisto sauga ir higiena (95h). Kulinarijos paruošimo procesai (265h). Anglų 2 (90h). Pirminio apdorojimo ir išsaugojimo procesus virtuvė (265h). Profesionalūs moduliai Antrieji metai Išplėtotas pyragai ir pyragaičiai virtuvės (140H). Žmogiškieji ištekliai ir valdymo komandos restauravimas (65H). Verslo ir verslininkystės (60H). administracinių ir komercinių restauravimas (70H). Gamybos valdymas virtuvė (170h). Maisto ir mitybos (55h). Virtuvės projektų valdymas (40H). Mokymo darbo vietose (400h). Karjeros perspektyvas Direktorius maisto ir gėrimų. Direktorius virimo. Gamybos vadovas virtuvė. Virėja. Antra virėja. Vadovas maitinimo veiklai. Chef de partie. Virėjas. Bufetas ir rūsys vadybininkas. akademinis progresavimo Profesinės specializacijos kursus. Kitas ciklas aukštesnio lygio profesinio mokymo įteisinimo profesinių modulių pagal galiojančius teisės aktus galimybė. Nacionalinių ir tarptautinių studijų universitetas su atitinkamu įteisinimo ECTS kreditais pagal taisykles. Prieiga paprastai paskutiniai metai bakalauro (Tarptautinis laipsnio Studijavo konkrečią sritį). Tuo mūsų studijų pabaigos studentai gali įrodyti, Cambridge avanso (išlaikius oficialius egzaminą vertinti centras). Centrai, kuriuose Kursas dėstomas CampusFP Arganda [-]

Kursai

Apranga Ir Mados Technikas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 metų September 2018 Ispanija Madridas + 1 daugiau

Atskleisti savo kūrybiškumą sukurti modernia dizaino. Dominuoja visą gamybos procesą, nuo drabužių globoja jos apdaila, ir pasinerti į įdomių pasaulio mados. [+]

Atskleisti savo kūrybiškumą sukurti modernia dizaino. Dominuoja visą gamybos procesą, nuo drabužių globoja jos apdaila, ir pasinerti į įdomių pasaulio mados. Tikslai Padaryti, tiek matuojamas kaip pramonės, drabužių, aksesuarų ir kitų tekstilės gaminių, patenkinti kokybės, specifikaciją, saugumo ir aplinkos apsaugos. Galite naudotis savo veiklą įmonėse ir pramonės drabužių ir mados, skirta parengimo ir pjovimo medžiagas, gamybos drabužių, pramonės apdailos drabužėliai ir drabužėlių priedai Tekstilės ir odos ir tekstilės namams, pramonės ir sportas. Panašiai galite vykdyti veiklą, skirtą priėmimo kostiumus kaip įstaigose. Dalyko programos Profesionalūs moduliai Pirmieji metai Pramoninės drabužiai (315 h) Pjaustymo medžiagos (215 val) Mokymas ir konsultavimas (90 val) Tekstilė ir oda Produktai (165 val) Mados ir tendencijos (125 val) Anksti elektromechaninis priežiūra (90 h) Antrus metus moduliai Specialistai Baigė drabužis (105 val) Siuvimo (185 h) Verslo ir verslininkystės (65H) Informacija ir klientų aptarnavimo (65 val) Anglų techninės kokybės vidutinio (40 val) Modelius (170 h) Darbo mokymas (370 val) Karjeros perspektyvas Confeccionista. Asistentas Siuvimo ir Suknelių siuvimas. Specialistė drabužiai. Pareigūnas drabužiai. Cutter drabužių ir tekstilės. Operatorius pramoninių siuvimo mašinų ir siuvinėjimu. Cosedor-surinkėjo. Žymeklis-pjoviklis drabužių ir tekstilės ir odos gaminiai. Kelnių-apdailininko. Apdailos mašinos operatorius. akademinis progresavimo Tuo mūsų studijų pabaigos studentai gali įrodyti Kembridžo pirmasis lygis (išlaikius oficialius egzaminą vertinti centras). Prieiga prie aukštojo mokslo studijas (įvertino Apt Test kreiptis į aukštesnio lygio). Profesinės specializacijos kursus. Pasirengimas išbandyti prieigą ciklų aukštesnio lygio. Kitas profesinio mokymo viduriniosios klasės ciklas su patvirtinimo profesinių modulių pagal galiojančius teisės aktus galimybė. Bakalaureato visų formų. [-]

Technikas Mikrokompiuteris Sistemos Ir Tinklai

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 metų September 2018 Ispanija Madridas + 1 daugiau

Viskas veikia sklandžiai: neužpildė kompiuteriai ir tinklo taikomosioms įdiegta ir atnaujinta. Visi pasiruošę eiti. Tapo svarbiausia profesionalus IT sektoriuje ir kontroliuoja visas susijusias tinkamai eksploatuoti elementus. [+]

Viskas veikia sklandžiai: neužpildė kompiuteriai ir tinklo taikomosioms įdiegta ir atnaujinta. Visi pasiruošę eiti. Tapo svarbiausia profesionalus IT sektoriuje ir kontroliuoja visas susijusias tinkamai eksploatuoti elementus. Tikslai Įdiegti, konfigūruoti ir prižiūrėti mikrokompiuteris, izoliuoti arba tinklo sistemų ir vietinius tinklus mažų aplinkoje, užtikrinant jų funkcionalumą ir įgyvendinant protokolus kokybės, saugos ir pagarba aplinkai nustatyta. Galite naudotis savo veiklą pirmiausia bendrovių paslaugomis užsiima pardavimo, montavimo ir remonto įranga, tinklų ir mikrokompiuterija paslaugas apskritai, kaip IT paramos organizacijos ar organizacijų bet kokio dydžio ir produktyvaus sektoriaus sektoriaus naudoti Mikrokompiuterių sistemų ir duomenų tinklus valdymą. Dalyko programos Profesionalūs moduliai Pirmieji metai biuro programų (270 h) Mokymas ir konsultavimas (90 val) Įrengimas ir priežiūra (200 h) vietos tinklai (240 h) vieno vartotojo operacinės sistemos (200 h) Profesionalūs moduliai Antrieji metai Web programos (100 h) Verslo ir verslininkystės (65H) Anglų techninės kokybės vidutinio (40 val) IT saugumo (85 val) Tinklo paslaugos (170 val) tinklo operacinės sistemos (170 h) Darbovietės mokymas (370 val) Karjeros perspektyvas Montuotojas-remontininkas įranga. Kompiuterių palaikymo technikas. Techniniai duomenys tinklai. Remontininko periferinių mikrokompiuterių sistemos. Komercinės mikrokompiuteriai. "Tele-pagalba operatorius. Sistemos operatorius. akademinis progresavimo Tuo mūsų studijų pabaigos studentai gali įrodyti Kembridžo pirmasis lygis (išlaikius oficialius egzaminą vertinti centras). Prieiga prie aukštojo mokslo studijas (įvertino Apt Test kreiptis į aukštesnio lygio). Profesinės specializacijos kursus. Pasirengimas išbandyti prieigą ciklų aukštesnio lygio. Kitas profesinio mokymo viduriniosios klasės ciklas su patvirtinimo profesinių modulių pagal galiojančius teisės aktus galimybė. Bakalaureato visų formų. Centrai, kuriuose Kursas dėstomas CampusFP Humanes [-]

Techninė Vaizdo Diskas Gudrumu Ir Garso

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 metų September 2018 Ispanija Madridas + 1 daugiau

Didžėjauti, dabar gali būti Jūsų profesija ir oficialiajame sertifikatas! Jūs galite pagyvinti visus renginius ir šou rūšių. Jūs procesarás ir būti maišymo jokios muzikos stilių ir jūs galite sukurti savo. [+]

Didžėjauti, dabar gali būti Jūsų profesija ir oficialiajame sertifikatas! Jūs galite pagyvinti visus renginius ir šou rūšių. Jūs procesarás ir būti maišymo jokios muzikos stilių ir jūs galite sukurti savo. Sužinokite labiausiai romaną gaminti muzikos ir vaizdo projekcijos techninė sesijos, jūs galite dirbti keliomis renginiuose. Jūsų aistra muzikai ir vaizdo turi ateitį! Tikslai The Techniniai Vaizdo diskas gudrumu ir garso Jis yra aktyvus garso srityje kino produkcija, vaizdo, televizijos, multimedia, radijas, muzikos pramonė rodo garsinimas ir stacionarių įrenginių ir įmonių, užsiimančių viešųjų paslaugų, pavyzdžiui, muzikos baruose, naktiniuose klubuose, koncertų salėse ir festivaliuose, taip pat nėra griežtai muzikinių renginių, tokių kaip mados, reklamos pristatymus, muzikinių renginių ir tt gamybai Dalyko programos Profesionalūs moduliai Pirmieji metai Įrengimas ir surinkimas garso įranga (230 val) Surinkimo ir garso įrašymo (230 val) Pasirengimas sesijos vaizdo diskas gudrumu (180 val) Paimkite ir skaitmeninio vaizdo redagavimo (230 val) Mokymas ir konsultavimas (90 val) Antrus metus moduliai Specialistai Kontrolė, redaguoti ir maišyti (180 val) Live muzikinis pramogos (200 val) vaizdo gyva animacija (200 val) Verslo ir verslininkystės (60 val) Mokymai darbo centruose (400 val) Karjeros perspektyvas Asistentas garso televizijoje. Microfonista kino ir vaizdo. Microfonista muzikos koncertus. Microfonista iš scenoje. Asistentas garso redagavimo filmą. Deejay. Vaizdo gudrumu. Vaizdo diskų-gudrumu. Šviesos gudrumu. Retuszer / skaitmeninis foto akademinis progresavimo Tuo mūsų studijų pabaigos studentai gali įrodyti Kembridžo pirmasis lygis (išlaikius oficialius egzaminą vertinti centras). Prieiga prie aukštojo mokslo studijas (įvertino Apt Test kreiptis į aukštesnio lygio). Profesinės specializacijos kursus. Pasirengimas išbandyti prieigą ciklų aukštesnio lygio. Kitas profesinio mokymo viduriniosios klasės ciklas... [-]

Vaizdo įrašai

Campus FP

Campus FP