Cambridge Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kembridžo institutas yra privati ​​švietimo centras specializuojasi kalbų mokymo, daugiausia anglų, ispanų, prancūzų ir Vokiečių kalba, Su įrodyta patirtis atitinkamame sektoriuje ir tarptautinės aprėpties. Mūsų darbas metodika garantuoja sėkmę studentams, kurie yra įsipareigoję mūsų mokymo programas, kurių mes siūlome kokybę, naujoves ir mokymo planą visiškai atitinkančią jų poreikius.

Su šia filosofija, Kembridžo institutas dabar stovi sektoriaus priešakyje ir dirba kasdien su pasiryžimu užima šią poziciją net ir ateityje, kurį uždirba pasitikėjimą ir pagarbą mūsų studentams. Mes siūlome platų paslaugų portfelį, kad būtų lengviau mokytis kalbų, tiek kasdieniam naudojimui ir darbui. Be to, mes statymus už aktyvų dalyvavimą mūsų studentų ir subalansuotos plėtros pagrindinių įgūdžių bet kokia kalba: klausymas, skaitymas ir rašymas.

Nepriklausomai Žinoma pasirinkti, pagrindinis tikslas Kembridžo institutas yra optimizuoti mūsų studentų potencialą su geriausiais išteklius. Mes paremti mūsų patirtį ir tarptautinį prestižą, kuris yra rezultatas metų sunkaus darbo.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Ispanų

Peržiūrėti kursus » Matyti Kursai - OnlineStudies »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Intensyvus Ispanų Kalbos Kursas Madride

Su bendrabučiu Dieninės 1 savaitė July 2018 Ispanija Madrid

Jei norite mokytis ispanų, mėgaudamiesi UNFORGETTABLE HOLIDAY ir atrasti šalies kultūrą, Cambridge Institute yra tai, ko ieškote. Šioje mokykloje mes siūlome įvairias mokymo programas pagal jūsų poreikius Ispanijos kultūros centre: Madride. [+]

INTENSYVAS ISPANIJOS KALBOS KURSAS MADRIDU

Vis dar neplanuojate savo atostogų? Cambridge Institute pateikia pasiūlymą, kurio negalite atsisakyti.

Jei norite mokytis ispanų, mėgaudamiesi UNFORGETTABLE HOLIDAY ir atrasti šalies kultūrą, Cambridge Institute yra tai, ko ieškote. Šioje mokykloje mes siūlome įvairias mokymo programas pagal jūsų poreikius Ispanijos kultūros centre: Madride.

Pasinaudokite šia proga! Ateik ir pagerinsite ispanų kalbą Madride, susipažinsite su žmonėmis iš viso pasaulio ir mėgaukitės Ispanijos sostinės klimatu, maistu ir žavesiu.

Kur?

Cambridge Institute , mūsų tarptautinė mokykla, yra žinomoje Plaza España Madride (Ispanija), kuri yra viena iš didžiausių turistų lankomų vietų mieste. Mes siūlome ispanų kalbos kursus užsieniečiams visais lygmenimis ir visais profiliais.... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
Cambridge Institute,
Plaza de España 6, 28008, Madrid

Madrid, Community of Madrid, ES
Socialiniai tinklai