Oficialus aprašymas

Cambridge Institute yra privatus švietimo centras, kuris specializuojasi kalbų mokymo srityje, daugiausia anglų, ispanų, prancūzų ir vokiečių kalbų, turinčių įrodomą patirtį šiame sektoriuje ir tarptautiniu mastu. Mūsų darbo metodika yra garantuota sėkmei tiems studentams, kurie yra įsipareigoję mūsų mokymo programose, kuriems siūlome kokybę, naujoves ir mokymo planą, visiškai pritaikytą jų poreikiams. Su šia filosofija, dabar Cambridge Institute yra sektoriaus priešakyje ir kasdien dirba su pasiryžimu užimti šią poziciją net ir ateityje, uždirbdamos savo studentų pasitikėjimą ir pagarbą. Mes siūlome platų paslaugų spektrą, palengvinančią kalbų mokymą kasdieniniam naudojimui ir darbui. Be to, mes statome už aktyvų mūsų studentų dalyvavimą ir subalansuotą bet kokios kalbos pagrindinių įgūdžių ugdymą: klausymą, skaitymą ir rašymą. Nepriklausomai nuo pasirinkto kurso, pagrindinis Cambridge Institute tikslas yra optimizuoti mūsų studentų galimybes su geriausiais ištekliais. Mes remiame mūsų patirtį ir tarptautinį prestižą, kuris yra daugelio metų sunkaus darbo rezultatas.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Cambridge Institute

Jei norite mokytis ispanų, mėgaudamiesi UNFORGETTABLE HOLIDAY ir atrasti šalies kultūrą, Cambridge Institute yra tai, ko ieškote. Šioje mokykloje mes siūlome įvairias mok ... [+]

INTENSYVAS ISPANIJOS KALBOS KURSAS MADRIDU

Vis dar neplanuojate savo atostogų? Cambridge Institute pateikia pasiūlymą, kurio negalite atsisakyti.

Jei norite mokytis ispanų, mėgaudamiesi UNFORGETTABLE HOLIDAY ir atrasti šalies kultūrą, Cambridge Institute yra tai, ko ieškote. Šioje mokykloje mes siūlome įvairias mokymo programas pagal jūsų poreikius Ispanijos kultūros centre: Madride.

Pasinaudokite šia proga! Ateik ir pagerinsite ispanų kalbą Madride, susipažinsite su žmonėmis iš viso pasaulio ir mėgaukitės Ispanijos sostinės klimatu, maistu ir žavesiu.

Kur?

Cambridge Institute , mūsų tarptautinė mokykla, yra žinomoje Plaza España Madride (Ispanija), kuri yra viena iš didžiausių turistų lankomų vietų mieste. Mes siūlome ispanų kalbos kursus užsieniečiams visais lygmenimis ir visais profiliais.... [-]

Ispanija Madridas
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
1 savaitė
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba