Castelldefels School of Social Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Castelldefels mokykla socialinių mokslų

Castelldefels Mokykla Socialinių mokslų daro reikšmingą papildymą visuomenės mokslinių tyrimų, švietimo, įtikinėjimo ir tarpusavio.

Castelldefels mokykla socialinių mokslų yra įsikūrusi Viduržemio jūros ir kosmopolitiškas miestas kartu su didžiausiu verslo centru Barselonoje erą. Be CSSS; mes deriname geriausią mišinys klasės, kultūros ir konflikto Barselonoje. Tai CSSS tikslas teikti aukštos kokybės magistro ir bakalauro laipsnius ir diplomus programas parengti studentą patenkinti darbdavių poreikius įvairiose srityse. Barselona užima aukščiausią poziciją Europoje kaip vietoje gyventi ir dirbti. CSSS įsikūręs Barselonos centre, kuris yra populiariausias miestas Europoje. Mes pristatyti pasaulinės vadybos laipsnį su dauguma šiuolaikinių metodų ir technologijų. Mes turime entuziastingai grupę mokslininkas, kuris nėra sėkmingas tik jų akademinių, bet profesija taip pat.

Vizija ir vertybės

Strategija:

Mūsų strategija yra labai suprantama: kurti geriausius tyrėjus ir talentingus studentus, kad jie galėtų išnaudoti visas savo galimybes.

Įvairovė:

Mes užsiimame įvairiausiais veiksmais, siekdami įsitikinti, kad visi yra priimami ir turi lygias galimybes, kai kalbama apie švietimą ir užimtumą mūsų mokykloje.

Tarptautinis dalyvavimas:

Castelldefels socialinių mokslų mokykla, vykdanti veiklą viso pasaulio regionuose, kuriant pasaulinę universitetinę aplinką ir remdamasi stipriu tarptautiniu požiūriu.

CSSS aktyviai skatina šalių ryšius ir stiprina tarpkultūrinį supratimą per seminarus, seminarus, parodas, trumpus kursus, renginius ir muges, stažuotes ir lyderystės programas.

Tarptautinis bendradarbiavimas yra pagrindinis CSSS dėmesys. Mes kartu sutelkiame dėmesį į pasaulinį mastą, kad išspręstume pasauliniu mastu reikšmingas problemas. Ši tarpdisciplininė danga lemia visuotinai svarbius išradimus, kurie visame pasaulyje daro naudą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Spanish (Spain)

Matyti Diplomai » Matyti Health Magistras » Matyti Verslo administravimo bakalauro studijos » Matyti Vienerių metų MBA studijos » Matyti DBA » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Magistro studijos » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


[+]

[-]

Turizmo valdymo lygio diplomas 4

Su bendrabučiu Dieninės 12 mėnesių September 2019 Ispanija Barcelona

Tai yra esminis valdymo programa, jungianti praktinius karjeros elementus su keliomis esminėmis pagrindinėmis valdymo disciplinomis, kurios bus neįkainojamos, kai atsiras individualios karjeros perspektyvos. Todėl kursas yra idealus pasirengimas nedelsiant įsidarbinti šiame sektoriuje ir norintis prisijungti prie svetingumo industrijos. [+]

Tai yra esminis valdymo programa, jungianti praktinius karjeros elementus su keliomis esminėmis pagrindinėmis valdymo disciplinomis, kurios bus neįkainojamos, kai atsiras individualios karjeros perspektyvos. Todėl kursas yra idealus pasirengimas nedelsiant įsidarbinti šiame sektoriuje ir norintis prisijungti prie svetingumo industrijos.

Tikslai

Turizmo vadybos diplomas "CTH" siekia sutelkti dėmesį į naujus atvykstančiųjų į svetingumą, keliones ir turizmo sektorius mokymus su tarptautiniu pripažinimu. Tai taip pat padidins studento užimtumo ir karjeros perspektyvas.

Ši programa padeda studentams tobulinti įgūdžius, leidžiančius patikimai pristatyti autentišką vietinių gyventojų patirtį ir kitas turizmo įmones vietos, nacionaliniu ir pasauliniu mastu. Studijų metu studentai parengs tvirtas žinias apie turizmo verslo operacijas, turinčias veiksmingą vadovavimo ir valdymo kokybę. Kursas apima turizmo pramonės pagrindus, įskaitant turizmo veiklą, klientų aptarnavimą ir paskirties analizę. ... [-]


Turizmo valdymo lygio 5 diplomas

Su bendrabučiu Dieninės 12 mėnesių September 2019 Ispanija Barcelona

Kurso tikslas - suteikti studentams supratimą apie vadybos, sprendimų priėmimo ir lyderystės aspektus svetingumo industrijos. Be to, jis taip pat skirtas kurti nepriklausomus mokslinių tyrimų ir studijų įgūdžius, reikalingus dirbant vyresniojo vadovo lygyje. Todėl yra puikus pasirengimas arba atvykti į darbo vietą ar kaip tramplinas į paskutiniųjų metų bakalauro laipsnis lygio tyrimas. [+]

Kurso tikslas - suteikti studentams supratimą apie vadybos, sprendimų priėmimo ir lyderystės aspektus svetingumo industrijos. Be to, jis taip pat skirtas kurti nepriklausomus mokslinių tyrimų ir studijų įgūdžius, reikalingus dirbant vyresniojo vadovo lygyje. Todėl yra puikus pasirengimas arba atvykti į darbo vietą ar kaip tramplinas į paskutiniųjų metų bakalauro laipsnis lygio tyrimas.

Programa susideda iš 7 privalomų vienetų ir sudaro 175 kreditus. Vertinimas atliekamas uždaroje knygoje, kurią sudaro 3 valandų egzaminas ar užduotis. Visi vertinimai yra pažymėti arba juos moderuoja CTH

Tikslai

Turizmo vadybos diplomas "CTH" siekia sutelkti dėmesį į naujus atvykstančiųjų į svetingumą, keliones ir turizmo sektorius mokymus su tarptautiniu pripažinimu. Tai taip pat padidins studento užimtumo ir karjeros perspektyvas.... [-]


Turizmo ir viešbučių valdymo lygio diplomas 6

Su bendrabučiu Dieninės 12 mėnesių June 2019 Ispanija Barcelona

Ši programa yra CTH Ultimate bakalauro lygio apdovanojimas, ir buvo aiškiai sukurta siekiant suteikti lygiavertį mokymąsi, kad jei britų universiteto bakalauro studijų programos svetingumo ir turizmo srityje. [+]

Ši programa yra CTH Ultimate bakalauro lygio apdovanojimas, ir buvo aiškiai sukurta siekiant suteikti lygiavertį mokymąsi, kad jei britų universiteto bakalauro studijų programos svetingumo ir turizmo srityje. Programa yra sukurta kaip 140 kreditų kvalifikacijos Tarptautinės svetingumo ir turizmo valdymo, apimantis visas pagrindines valdymo įgūdžių, reikalingų karjeros valdymo sektoriuje.

Tikslai

Turizmo ir viešbučių valdymo vadybos diplomas "CTH" siekia sutelkti dėmesį į naujus atvykstančiųjų į svetingumo, kelionių ir turizmo sektorių mokymus su tarptautiniu pripažinimu. Tai taip pat padidins studento užimtumo ir karjeros perspektyvas.

Gebėjimų valdyti personalą ir teigiamų santykių su klientais ir kolegomis palaikymas. Planuoti rinkodaros strategijas našumui, pelningumui, pagerinti ir subalansuoti verslo rezultatus. Planuoti ir kurti strategijas, kurios pagerintų visus turizmo veiklos aspektus, įskaitant naujus klausimus, įvykių valdymą, strategines pasekmes ir rinkodaros strategijas. ... [-]


Kontaktai

Castelldefels School of Social Sciences

Adresas Carrer de Balmes, 7
08007 Barcelona, Catalonia, Ispanija
Interneto svetainė http://www.csss.es/
Telefonas 34 93 116 88 21