Oficialus aprašymas

Granada

Universiteto Šiuolaikinės kalbų centras, Centro de Lenguas MODERNAS

Graduate Management Admission Test arba Universiteto Šiuolaikinės kalbų centras, Centro de Lenguas MODERNAS, įsikūręs centrinėje ir paprastai "granadino" rajono "Realejo", įsikūręs senosios rūmų Santa Cruz (16 a), kurie buvo specialiai atkurtos mokymo tikslais.

Nuo atkūrimas buvo baigtas 1992 metais, naujas Centro de Lenguas MODERNAS siūlo ne tik jos dabar žinomas Ispanų kursai užsieniečiams (Ispaniškas Studijos kursai (CEH), ispanų kalbos ir kultūros kursai (CLCE) Intensyvūs ispanų kalbos kursai (Čilė), Intensyvus ispanų kalbos ir kultūros kursai (CILYC), ispanų kaip užsienio kalbos kursą (Cele) ir fakultatyvinio sausio Course (CCE) iš), bet taip pat įvairovė Šiuolaikinės kalbos kursai (Anglų, prancūzų, italų, vokiečių, čekų, arabų, japonų, portugalų, rusų ir švedų).

Tai iš dviejų, kad padaryti centrą toks originalus rizikos derinys; Čia užsienio studentai gali dalintis savo kasdienį gyvenimą su Ispanijos studentams, tokiu būdu skatinant abipusį interesą jų skirtingų kalbų ir kultūrų. Ši kontaktinė stiprinama per kalbos keitimo paslauga, kuri suteikia studentams galimybę praktikuoti savo ispanų už klasės ribų, ir kultūros vizitų ir veiklą.

Granada

Be to, minėtų kursuose Centro de Lenguas MODERNAS taip pat siūlo kursus Mokymo ispanų, vokiečių, prancūzų, anglų arba italų kalbos kaip užsienio kalbos, egzaminą tiems, kurie nori patvirtinti savo lygį Ispanijos (dele - Diplomas ispanų kaip užsienio kalbos - organizavo Instituto Cervantes). Mokymas Verslas Ispanijos ir kitų rūšių kalbos kursus specialios paskirties, įskaitant specialiai sukurta kartu su įvairių akademinių ir profesinių įstaigų taip pat yra.

Graduate Management Admission Test arba Centro de Lenguas MODERNAS ir Universitetas de Granada daro viską, kad mokinių viešnagė kaip malonus ir naudingas, kaip įmanoma: Kalbų mainų tarnyba, apgyvendinimo paslaugos, ir organizacija kultūros ir sporto veiklos yra tik keletas pavyzdžių.

Apie akademinį pusę, aukštos kvalifikacijos dėstytojai yra specializuota kalbų mokymo ir apima Granados universitetas profesorių ir dėstytojų. Centras yra pilnai įrengtas su biblioteka, labiausiai up-to-data, garso ir vaizdo pagalba tiek klasėse ir kalba laboratorijose įsteigtų multimedijos ir audio-video veiklą. Be to, studentai turi prieigą prie elektroninio pašto.

Su tvirto įsipareigojimo nuolat tobulinti visada galvoje, Centras atlieka išorės tyrimus periodiškai kurie įvertinti dėstytojų, iš įvairių kursų, siūlomų turinį, ir Centro valdymo ir infrastruktūros kokybę.

CLM Misija

Graduate Management Admission Test arba Centro de Lenguas MODERNAS pagrindiniai tikslai yra iš ispanų kalbos ir kultūros, o į miesto gyvenimo daugiakultūrėje bendruomenės kurie lankysis Granada dėka pasitikėjimo jie vietą mūsų institucijos integracijos sklaida. Mes dirbame kiekvieną dieną, siekiant pagerinti mokymo ir paslaugų siūlome kokybę.

Be užsienio kalbos skyriuje, CLM pagrindinis objetive yra teikti kokybiškas mokymo remiantis komunikaciniu požiūriu ir atitinkamų priemonių, kad mūsų studentai įgyja neįkainojamą galimybę šiandienos visuomenės bendrauti antrąja kalba per trumpiausią įmanomą laiką.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Centro de Lenguas Modernas - Universidad de Granada

Jei norite mokytis ispanų Granada, The Ispaniškas studijų kursas yra skirtas studentams ir specialistams, kurie nori įgyti gilesnių žinių apie ispanų kalbą ir kultūrą. Ši ... [+]

Nors formaliai dvi skirtingas programas Ispaniškas Studijos kursai (CEH) ir Ispanų kalbos ir kultūros kursai (CLCE) veikti kaip vienas, nes jie yra ne pasirinkimo klausimas, bet vienas iš faktinio lygio Ispanijos kalba. Kitaip tariant, reikalavimas registruotis į CEH yra turėti ir pažangios komanda kalbos, o jums tik reikia būti tarpinis Ispanų besimokantysis turi būti priimami CLCE.

Jei norite mokytis ispanų Granada, The Ispaniškas studijų kursas yra skirtas studentams ir specialistams, kurie nori įgyti gilesnių žinių apie ispanų kalbą ir kultūrą. Šis kursas siūlo platų dėstomų dalykų specialistai iš Granados universitete.

Studentai jau turi didelės komanda ispanų gebėti atlikite šiuos dalykus (ty praėjo lygio B2.1 (CLM - 6 Išplėstinė)). Dėl šios priežasties, CLM visada rekomenduoja studentus imtis Intensyvus ispanų kalbos kursai (Čilė) prieš pradedant Ispaniškas studijų metu. CEH kursai mokoma dviejų laikotarpių - nuo spalio iki gruodžio (Fall) ir nuo vasario iki gegužės (pavasario). Studentai gali rinktis pirmąjį laikotarpį, antrą laikotarpį arba tiek (Išsamus Ispaniškas studijų metu).... [-]

Ispanija Granada
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Centro de Lenguas Modernas - Universidad de Granada

Jei norite mokytis ispanų, esantys Granada, intensyvus ispanų kalbos kursai (Čilė) yra skirta tiems studentams, kurie nori pradėti mokytis ar pagerinti savo ispanų trumpa ... [+]

Jei norite mokytis ispanų, esantys Granada, intensyvus ispanų kalbos kursai (Čilė) yra skirta tiems studentams, kurie nori pradėti mokytis ar pagerinti savo ispanų trumpalaikio buvimo mūsų šalyje metu. Iš esmės komunikabilus požiūrio laikomasi šiuose kursuose kartu su labiausiai up-to-data garso ir vaizdo technologijų naudojimo. Vidutinis studentų skaičius grupėje yra 12.

Graduate Management Admission Test arba Intensyvūs ispanų kalbos kursai (Čilės) siūlomi nuo sausio iki gruodžio, dieną prieš kiekvienas kursas prasideda, yra lygio bandymas, kuris reiškia, kad kiekvienas atvyksta CLM tuo kurso pradžioje, gali prisijungti prie jų atitinkamo lygio Čilė. Kursus, kurie prasideda įpusėjus mėnesį, mes galime garantuoti tik lygius, kurie vyksta ir rekomenduoju absoliutus pradedantiesiems pradėti nuo mėnesio pradžios. Taip pat yra galimybė, kad šiuos kursus keletą mėnesių su garantija, kad grupė egzistuoja kiekviename lygmenyje A1 C1 (CLM-1 pradedantiesiems CLM-8 Superior), tol, kol yra iš dešimties studentų per minimalų grupė.... [-]

Ispanija Granada
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 - 4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Centro de Lenguas Modernas - Universidad de Granada

Granados šiuolaikinių kalbų centras (CLM) universitetas yra vienas iš pirmaujančių institucijų Ispanijoje į laguage mokymosi srityje. Tai yra vienas iš natūra, nes jos la ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Granados universitetas šiuolaikinių kalbų centro (CLM) yra viena iš pirmaujančių institucijų Ispanijoje į laguage mokymosi srityje. Tai yra vienas iš natūra, nes jos labai kvalifikuota ir specializuota dėstytojų. Naudojant bendravimo metodą, ypatingas dėmesys skiriamas sąveikos realaus gyvenimo situacijose.

Centre anketa įrenginiai įsikūręs senas Realejo rajone, susideda iš dviejų pagrindinių pastatų: gražus 16. amžiaus rūmuose Santa Cruz ir Huerta de los Angeles Mansion. Abu sujungti grožį ir šilumą istorinių pastatų su moderniausia technine įranga.

Kitas CLM akcentas yra jo vienaskaitos daugiakultūrėje ir daugiakalbėje aplinkoje. Užsienio studentai gali dalintis savo kasdienį gyvenimą su Ispanijos studentai mokosi įvairių užsienio kalbų, tokiu būdu skatinant abipusį interesą jų skirtingų kalbų ir kultūrų.... [-]

Ispanija Granada
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Centro de Lenguas Modernas (Versión en Español)

HDL Centro de Lenguas Modernas (Universidad de Granada) - Educación