Centro de Lenguas Modernas - Universidad de Granada

Įvadas

Oficialus aprašymas

Granada

Universiteto Šiuolaikinės kalbų centras, Centro de Lenguas MODERNAS

Graduate Management Admission Test arba Universiteto Šiuolaikinės kalbų centras, Centro de Lenguas MODERNAS, įsikūręs centrinėje ir paprastai "granadino" rajono "Realejo", įsikūręs senosios rūmų Santa Cruz (16 a), kurie buvo specialiai atkurtos mokymo tikslais.

Nuo atkūrimas buvo baigtas 1992 metais, naujas Centro de Lenguas MODERNAS siūlo ne tik jos dabar žinomas Ispanų kursai užsieniečiams (Ispaniškas Studijos kursai (CEH), ispanų kalbos ir kultūros kursai (CLCE) Intensyvūs ispanų kalbos kursai (Čilė), Intensyvus ispanų kalbos ir kultūros kursai (CILYC), ispanų kaip užsienio kalbos kursą (Cele) ir fakultatyvinio sausio Course (CCE) iš), bet taip pat įvairovė Šiuolaikinės kalbos kursai (Anglų, prancūzų, italų, vokiečių, čekų, arabų, japonų, portugalų, rusų ir švedų).

Tai iš dviejų, kad padaryti centrą toks originalus rizikos derinys; Čia užsienio studentai gali dalintis savo kasdienį gyvenimą su Ispanijos studentams, tokiu būdu skatinant abipusį interesą jų skirtingų kalbų ir kultūrų. Ši kontaktinė stiprinama per kalbos keitimo paslauga, kuri suteikia studentams galimybę praktikuoti savo ispanų už klasės ribų, ir kultūros vizitų ir veiklą.

Granada

Be to, minėtų kursuose Centro de Lenguas MODERNAS taip pat siūlo kursus Mokymo ispanų, vokiečių, prancūzų, anglų arba italų kalbos kaip užsienio kalbos, egzaminą tiems, kurie nori patvirtinti savo lygį Ispanijos (dele - Diplomas ispanų kaip užsienio kalbos - organizavo Instituto Cervantes). Mokymas Verslas Ispanijos ir kitų rūšių kalbos kursus specialios paskirties, įskaitant specialiai sukurta kartu su įvairių akademinių ir profesinių įstaigų taip pat yra.

Graduate Management Admission Test arba Centro de Lenguas MODERNAS ir Universitetas de Granada daro viską, kad mokinių viešnagė kaip malonus ir naudingas, kaip įmanoma: Kalbų mainų tarnyba, apgyvendinimo paslaugos, ir organizacija kultūros ir sporto veiklos yra tik keletas pavyzdžių.

Apie akademinį pusę, aukštos kvalifikacijos dėstytojai yra specializuota kalbų mokymo ir apima Granados universitetas profesorių ir dėstytojų. Centras yra pilnai įrengtas su biblioteka, labiausiai up-to-data, garso ir vaizdo pagalba tiek klasėse ir kalba laboratorijose įsteigtų multimedijos ir audio-video veiklą. Be to, studentai turi prieigą prie elektroninio pašto.

Su tvirto įsipareigojimo nuolat tobulinti visada galvoje, Centras atlieka išorės tyrimus periodiškai kurie įvertinti dėstytojų, iš įvairių kursų, siūlomų turinį, ir Centro valdymo ir infrastruktūros kokybę.

CLM Misija

Graduate Management Admission Test arba Centro de Lenguas MODERNAS pagrindiniai tikslai yra iš ispanų kalbos ir kultūros, o į miesto gyvenimo daugiakultūrėje bendruomenės kurie lankysis Granada dėka pasitikėjimo jie vietą mūsų institucijos integracijos sklaida. Mes dirbame kiekvieną dieną, siekiant pagerinti mokymo ir paslaugų siūlome kokybę.

Be užsienio kalbos skyriuje, CLM pagrindinis objetive yra teikti kokybiškas mokymo remiantis komunikaciniu požiūriu ir atitinkamų priemonių, kad mūsų studentai įgyja neįkainojamą galimybę šiandienos visuomenės bendrauti antrąja kalba per trumpiausią įmanomą laiką.

Vietos

Granada

Address
Formación y Gestión de Granada, S.L.
Placeta del Hospicio Viejo s/n 18009 GRANADA (SPAIN)

Granada, Andalūzija, Ispanija