Oficialus aprašymas

Į Barselona Skrydis mokyklaMes siekiame teikti savo studentus su geriausios kokybės mokymą įmanoma, nes tai leis tarp sėkmės ir nesėkmės vėliau apie savo karjerą skirtumą. Avialinijos visada atrodo už geriausiai parengtus pareiškėjų ir bus išbandyti ir prieš įsipareigojant į naują nuomos vertiname thier faktinių žinių ir skrydžio standartus.

Štai kodėl mes savo išsilavinimą ir mokymą labai rimtai, ir parengs jums ne tik perduoti savo egzaminus ir skrydžio nuomones, bet, kad jums pasiekti meistriškumą pakankamai didelė, kad įsitikinti, kad jūs turite maksimalų galimybių, kai kalbama taikant už linijos darbą.

Mūsų mokymo Mūsų mokymo programos yra sertifikuotos pagal Europos aviacijos saugos agentūros (EASA) FCL dalį nuostatų, ir yra sukurta siekiant padėti mūsų studentų pilotai pasiekti reikiamus mokymosi tikslus ir skrydžio patirtis minimali atkarpa reikia, tuo pačiu maksimaliai didinant jų įsidarbinimo galimybes su kainomis.

Barselona Skrydis Mokykla yra sertifikuota Ispanijos EASA atstovo, Agencia Estatal de Seguridad Aérea (AESA), kaip aviacijos mokymo organizacija (ATO) su numeriu El ATO-037.

Mūsų ištekliai

Barselona Skrydis Mokykla yra pats didžiausias operatorius ne Sabadell oro uostas, Barselonos gamtos Verslas ir bendrosios aviacijos oro uostą ir visiškai veikia La Cerdanya oro uostas, valdymo ir efektyviai teikiant oro paslaugas akademijos bazę, bet ir daug pereinamųjų plokštumų, kurie ateina mėgautis neįtikėtinai peizažas ir dekoracijos vietovės ir jos regione.

Su dideliu laivyno daugiau kaip 40 lėktuvų, dauguma jų įrengta Skaitmeniniai piloto kabina iš stiklo, ir mūsų pačių Priežiūra ir remontas parduotuvė, jūsų mokymo atramos tikri su mumis. Mūsų profesionalūs ir labai patyrę Teorinė ir Skrydžių instruktoriai visada padės jums judėti į priekį savo švietimo planą.

Barselona Skrydis Mokykla taip pat yra dalis Barselonos aviacijos centras, kur galima užsiimti kitų aviacijos veikla, pavyzdžiui, akrobatinio skrydžio, sklandymo ir Ultraligths.

Mūsų Vieta Mėgaukitės gyvenimo Barselonoje, vienas iš geriausių pasaulio miestų, o jūs mokytis. Sunkiai dirba, kad uždirbti savo būsimą karjerą kaip bandomasis nereiškia, kad jūs negalite padaryti pertrauką mėgautis paplūdimiais ar teatrai tuo energingas sostinėje Katalonijos. Tiesą sakant, niekas kitas miestas pasaulyje gali pasiūlyti tokią plaukiojančių sąlygų ir patogumo studento derinys:

Nuostabus oras - jums bus skristi daugiau dienų Geras transporto ir ryšių - už tarptautinę studento Tarptautinė, pasaulio požiūris - jūs jausitės kaip namie Bauda kultūra, akiniai ir gastronomija - atsipūsti Didesnis nei vidutinis gyvenimo kokybę - sutelkti dėmesį į savo mokymo

Mūsų istorija Barselona Skrydis mokykla buvo nutiestas pilotų mokymo Ispanijoje, teikiant aviacijos mokymų, nes 1.953. Nuo pat pradžių mūsų mokyklos išugdė daugiau nei 4,000 pilotai ir yra aktyvus visais laikais remiant visus aviacijos kursus natūra, ar jie yra AB-initio pilotų mokymo ar pasikartojantis ir įgūdžių mokymą.

Mes šiuo metu pripažinta EASA kaip ATO (Aviacijos mokymo organizacija) su numeriu El ATO-037. Nuo Rgs 15, 2011 Mūsų Aviation Academy "yra pripažintas EASA kaip mokymo organizacija tiek modulinės ir integruotos oro transporto piloto ATPL (A) kursai. Nuo Lie 14, 2011 mes leidžiama mokyti būsimus pilotus prie modulinio komercinės aviacijos piloto licenciją CPL (A) Nuo Rgp 13, 2010 mes esame įgalioti skleisti keleivių salono įgulos mokymą. Nuo Gru 10, 2009 mes taip pat TRTO-Š (tipo kvalifikacijos mokymo organizacija) patvirtinti pareiškėjų Robinson Sraigtasparniai modelio R22 ir R44 tipo reitingus. Nuo Bal 14, 2009 mums buvo leista naudoti kaip Flight School ir Flight Center for Ultralights. Nuo Lap 7, 2001, mes taip pat pripažino EASA kaip FTO (Flight Training organizacija) su numeriu El FTO-020 leista suteikti žemės mokyklą ir skrydžio mokymą, mokymo kandidatų į PPL (A) licencijos ir moduliniai kursai gauti pagal prietaisus iR (A) ir Multiengine Vertinimas ME (A), atsižvelgiant į JAR-FCL 1.055 taisykles. Nuo Vas 20, 1999 mums buvo sertifikuota kaip Flight School ir Flight Center for sklandytuvų mūsų bazę La Cerdanya aerodromas. Nuo Lap 10, 1.953 esame sertifikuoti kaip mokymo centras orlaivių pilotų (PPL-A) rengimo, sraigtasparnių pilotų (PPL-H) mokymo ir sklandytuvas pilotų mokymo.

Joks kitas vieno mokyklos Ispanijoje turi tą pačią patirtį mokymo būsimus pilotus nei Barselonos Flight School. Šis faktas, suporuotas su išskirtiniu oras ir puikus orlaivių ir instruktorius komanda, daro mūsų mokyklą natūralus atrankos rimtas studentas.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Barcelona Flight School

Integruota ATPL (A) programa yra oro transporto piloto Žinoma baigė su MKC "Airbus A320 ar BEECHCRAFT King Air B200, skirtas tiems, kurie yra nekilnojamojo rimtas apie ta ... [+]

Integruota ATPL (A) programa yra oro transporto piloto Žinoma baigė su MKC "Airbus A320 ar BEECHCRAFT King Air B200, skirtas tiems, kurie yra nekilnojamojo rimtas apie tai, kaip lėktuvo darbą.

Ši programa yra AB-initio Žinoma skirtas visiems tiems būsimiems pilotams, kurie nori gauti CPL (komercinės aviacijos piloto licenciją) su ME (Multi-variklis) ir IR (priemonė) reitingų, kartu su teorinių žinių, reikalingų link ATP licencija ,

Taip pat pagal programą, studentas baigs MMK (Multi-įgulos koordinavimo), reikalingų veikti kaip FO (pirmojo pareigūno) Mokymas kelių bandomojo orlaivių Transportas Kategorija, būtinas tam, kad būtų įdarbintas oro linijos, mūsų partnerių objektų ,... [-]

Ispanija Barselona
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
55 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Barcelona Flight School

Tai ATPL programa leis jums gauti ATPL licencijos žingsnis po žingsnio, į modulinį metodą per atskirų kursų ir licencijų, kurių galite imtis pagal savo grafiką ir poreiki ... [+]

Tai ATPL programa leis jums gauti ATPL licencijos žingsnis po žingsnio, į modulinį metodą per atskirų kursų ir licencijų, kurių galite imtis pagal savo grafiką ir poreikius serijos. Kadangi jūs galite gauti kreditą už ankstesnį aeronautikos patirties, kad jums gali turėti, ši programa leis jums pritaikyti savo ATPL mokymą į savo tikrąją padėtį, pasinaudojant bet licencijos jau gali turėti.

Kadangi kiekvienas modulis arba kursas yra nepriklausoma nuo kitų, ir suteiks jums individualią licenciją ar kvalifikaciją, jums nereikia imtis juos visus iš karto. Vietoj to, galite nustatyti tempą, kuriuo jums bus imtis kiekvieną modulį ir įgyti visas žinias ir patirtį, reikalingą gauti savo ATPL licencijos, kuris jums bus gauti, kai jūs baigėte visus modulius. Pakeliui, jūs taip pat gauti visus atskirus kvalifikaciją, pavyzdžiui, PPL, CPL, ME-IR ir MKC, baigusi kiekvieną modulį. Barselona Skrydis Mokykla yra įgaliotas centras pagal Agencia Estatal de Seguridad AEREA pagal EASA FCL su ATO skaičius El ATO-037 teikti skrydžio mokymas, su daugiau nei 60 metų patirtį.... [-]

Ispanija Barselona
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Barcelona Flight School

Priemonė (IR) Kurso tikslas yra pasiekti mokymosi rekvizitai pirmame mokykloje ir skrydžio instrukcija, kompetenciją ir reikalaujama norint gauti IR (A) klasė patirtį. St ... [+]

Priemonė (IR) Kurso tikslas yra pasiekti mokymosi rekvizitai pirmame mokykloje ir skrydžio instrukcija, kompetenciją ir reikalaujama norint gauti IR (A) klasė patirtį. Studentas turi būti iš PPL (A) ar CPL (A) licenciją gautos pagal FCL dalį turėtojas.

Pasibaigus kurso pabaigoje, studentas turi parodyti reikiamą žinių lygį pasinaudoti suteiktomis An IR (A) turėtojui privilegijas, pavyzdžiui, veikia kaip pic vieno variklio arba kelių variklių orlaivių skrydžiais pagal IFR ir IMC (Instrument Meteorologinės sąlygos) žemyn, kad apsisprendimo aukštis nuo 200ft.

Visi žemės mokykla turi lankyti vietoje ir studentai privalo lankyti 75% klasės sesijų kiekvieno dalyko minimalus, siekiant gauti AESA (Agencia Estatal de Seguridad Aérea) egzaminus.... [-]

Ispanija Barselona
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
12 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Barcelona Flight School

Skrydžio instruktorius (FI) kursas yra pirmasis ir paprasčiausias būdas pridėti skrydžio patirtį į savo žurnalą prieš kreipiantis į Aviakompanija. Atlikę reikiamą mokymo, ... [+]

Skrydžio instruktorius (FI) kursas yra pirmasis ir paprasčiausias būdas pridėti skrydžio patirtį į savo žurnalą prieš kreipiantis į Aviakompanija.

Atlikę reikiamą mokymo, skrydžio instruktorius Vertinimas leis jums veikti kaip Flight instruktorius, moko Groundschool ir teikiant skrydžio mokymo kitiems studentams.

Atsižvelgiant į skrydžio instruktorius darbą ne Flight School yra vienas iš geriausių būdų, kaip galima statyti valandas, o mokymas kitus pilotus, ir konsoliduoti savo plaukioja įgūdžių atvykimo darbą į aviacijos kad bus, tuo pačiu metu, leidžia jums palaikyti ryšį su aviakompanijos pilotas darbo rinkoje.

Barselona Skrydis Mokykla yra įgaliotas centras pagal Agencia Estatal de Seguridad AEREA pagal EASA FCL su ATO skaičius El ATO-037 teikti skrydžio mokymas, su daugiau nei 60 metų patirtį.... [-]

Ispanija Barselona
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
9 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba