Barcelona Flight School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Į Barselona Skrydis mokyklaMes siekiame teikti savo studentus su geriausios kokybės mokymą įmanoma, nes tai leis tarp sėkmės ir nesėkmės vėliau apie savo karjerą skirtumą. Avialinijos visada atrodo už geriausiai parengtus pareiškėjų ir bus išbandyti ir prieš įsipareigojant į naują nuomos vertiname thier faktinių žinių ir skrydžio standartus.

Štai kodėl mes savo išsilavinimą ir mokymą labai rimtai, ir parengs jums ne tik perduoti savo egzaminus ir skrydžio nuomones, bet, kad jums pasiekti meistriškumą pakankamai didelė, kad įsitikinti, kad jūs turite maksimalų galimybių, kai kalbama taikant už linijos darbą.

Mūsų mokymo Mūsų mokymo programos yra sertifikuotos pagal Europos aviacijos saugos agentūros (EASA) FCL dalį nuostatų, ir yra sukurta siekiant padėti mūsų studentų pilotai pasiekti reikiamus mokymosi tikslus ir skrydžio patirtis minimali atkarpa reikia, tuo pačiu maksimaliai didinant jų įsidarbinimo galimybes su kainomis.

Barselona Skrydis Mokykla yra sertifikuota Ispanijos EASA atstovo, Agencia Estatal de Seguridad Aérea (AESA), kaip aviacijos mokymo organizacija (ATO) su numeriu El ATO-037.

Mūsų ištekliai

Barselona Skrydis Mokykla yra pats didžiausias operatorius ne Sabadell oro uostas, Barselonos gamtos Verslas ir bendrosios aviacijos oro uostą ir visiškai veikia La Cerdanya oro uostas, valdymo ir efektyviai teikiant oro paslaugas akademijos bazę, bet ir daug pereinamųjų plokštumų, kurie ateina mėgautis neįtikėtinai peizažas ir dekoracijos vietovės ir jos regione.

Su dideliu laivyno daugiau kaip 40 lėktuvų, dauguma jų įrengta Skaitmeniniai piloto kabina iš stiklo, ir mūsų pačių Priežiūra ir remontas parduotuvė, jūsų mokymo atramos tikri su mumis. Mūsų profesionalūs ir labai patyrę Teorinė ir Skrydžių instruktoriai visada padės jums judėti į priekį savo švietimo planą.

Barselona Skrydis Mokykla taip pat yra dalis Barselonos aviacijos centras, kur galima užsiimti kitų aviacijos veikla, pavyzdžiui, akrobatinio skrydžio, sklandymo ir Ultraligths.

Mūsų Vieta Mėgaukitės gyvenimo Barselonoje, vienas iš geriausių pasaulio miestų, o jūs mokytis. Sunkiai dirba, kad uždirbti savo būsimą karjerą kaip bandomasis nereiškia, kad jūs negalite padaryti pertrauką mėgautis paplūdimiais ar teatrai tuo energingas sostinėje Katalonijos. Tiesą sakant, niekas kitas miestas pasaulyje gali pasiūlyti tokią plaukiojančių sąlygų ir patogumo studento derinys:

Nuostabus oras - jums bus skristi daugiau dienų Geras transporto ir ryšių - už tarptautinę studento Tarptautinė, pasaulio požiūris - jūs jausitės kaip namie Bauda kultūra, akiniai ir gastronomija - atsipūsti Didesnis nei vidutinis gyvenimo kokybę - sutelkti dėmesį į savo mokymo

Mūsų istorija Barselona Skrydis mokykla buvo nutiestas pilotų mokymo Ispanijoje, teikiant aviacijos mokymų, nes 1.953. Nuo pat pradžių mūsų mokyklos išugdė daugiau nei 4,000 pilotai ir yra aktyvus visais laikais remiant visus aviacijos kursus natūra, ar jie yra AB-initio pilotų mokymo ar pasikartojantis ir įgūdžių mokymą.

Mes šiuo metu pripažinta EASA kaip ATO (Aviacijos mokymo organizacija) su numeriu El ATO-037. Nuo Rgs 15, 2011 Mūsų Aviation Academy "yra pripažintas EASA kaip mokymo organizacija tiek modulinės ir integruotos oro transporto piloto ATPL (A) kursai. Nuo Lie 14, 2011 mes leidžiama mokyti būsimus pilotus prie modulinio komercinės aviacijos piloto licenciją CPL (A) Nuo Rgp 13, 2010 mes esame įgalioti skleisti keleivių salono įgulos mokymą. Nuo Gru 10, 2009 mes taip pat TRTO-Š (tipo kvalifikacijos mokymo organizacija) patvirtinti pareiškėjų Robinson Sraigtasparniai modelio R22 ir R44 tipo reitingus. Nuo Bal 14, 2009 mums buvo leista naudoti kaip Flight School ir Flight Center for Ultralights. Nuo Lap 7, 2001, mes taip pat pripažino EASA kaip FTO (Flight Training organizacija) su numeriu El FTO-020 leista suteikti žemės mokyklą ir skrydžio mokymą, mokymo kandidatų į PPL (A) licencijos ir moduliniai kursai gauti pagal prietaisus iR (A) ir Multiengine Vertinimas ME (A), atsižvelgiant į JAR-FCL 1.055 taisykles. Nuo Vas 20, 1999 mums buvo sertifikuota kaip Flight School ir Flight Center for sklandytuvų mūsų bazę La Cerdanya aerodromas. Nuo Lap 10, 1.953 esame sertifikuoti kaip mokymo centras orlaivių pilotų (PPL-A) rengimo, sraigtasparnių pilotų (PPL-H) mokymo ir sklandytuvas pilotų mokymo.

Joks kitas vieno mokyklos Ispanijoje turi tą pačią patirtį mokymo būsimus pilotus nei Barselonos Flight School. Šis faktas, suporuotas su išskirtiniu oras ir puikus orlaivių ir instruktorius komanda, daro mūsų mokyklą natūralus atrankos rimtas studentas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Integruotos ATPL (A) Programos

Su bendrabučiu Dieninės 55 savaites September 2018 Ispanija Barselonoje

Integruota ATPL (A) programa yra oro transporto piloto Žinoma baigė su MKC "Airbus A320 ar BEECHCRAFT King Air B200, skirtas tiems, kurie yra nekilnojamojo rimtas apie tai, kaip lėktuvo darbą. Ši programa yra AB-initio Žinoma skirtas visiems tiems būsimiems pilotams, kurie nori gauti CPL (komercinės aviacijos piloto licencija) su ME (Multi-variklio) ir IR (instrumentas) Reitingai, kartu su ... [+]

Integruota ATPL (A) programa yra oro transporto piloto Žinoma baigė su MKC "Airbus A320 ar BEECHCRAFT King Air B200, skirtas tiems, kurie yra nekilnojamojo rimtas apie tai, kaip lėktuvo darbą. Ši programa yra AB-initio Žinoma skirtas visiems tiems būsimiems pilotams, kurie nori gauti CPL (komercinės aviacijos piloto licenciją) su ME (Multi-variklis) ir IR (priemonė) reitingų, kartu su teorinių žinių, reikalingų link ATP licencija , Taip pat pagal programą, studentas baigs MMK (Multi-įgulos koordinavimo), reikalingų veikti kaip FO (pirmojo pareigūno) Mokymas kelių bandomojo orlaivių Transportas Kategorija, būtinas tam, kad būtų įdarbintas oro linijos, mūsų partnerių objektų , Be to, skrydžių studentai integruotos ATPL programa turi išskirtinę prieigą prie parinkčių, skirtų atlikti šį kursą saugiausia investicija skaičius, padėti jums įveikti visus aeronautikos mokymo kliūtis rengiant jums būti pasirengusi aviakompanijos interviu galimas trumpiausias laiko tarpas. Intensyvi parama per Mokomi savarankiško klases Prisijungę mokymosi medžiaga Klausimų bankas Skrydžio maksimalus prieinamumas linija Mokymai akrobatinio skraidymo Barselona Skrydis Mokykla yra įgaliotas centras pagal Agencia Estatal de Seguridad AEREA pagal EASA FCL su ATO skaičius El ATO-037 teikti skrydžio mokymas, su daugiau nei 60 metų patirtį. Antžeminis mokymas Antžeminį mokymą sudaro 795 valandų pirmame mokykloje, ir trunka maždaug 55 savaičių, įskaitant ATP ir MKC teorija. Kurso struktūra yra sudaryta iš šių mokymo programas ir studijų suskaidyti pagal temą: oro teisė Navigacijos ir radijo navigacijos Meteorologija žmogaus galimybės Pagal VFR ir IFR Ryšių (Lietuvių) Skrydžių procedūros Skrydžio principai Veiklos, Skrydžio planavimas, žiniasklaida ir balansas Bendrąsias žinias apie orlaivius (sistemos ir prietaisų) Vietinis skrydis Taisyklės MKC teorija Kai žemė... [-]

Moduliniai ATPL (A) Programos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 18 - 24 mėnesių September 2018 Ispanija Barselonoje + 1 daugiau

Tai ATPL programa leis jums gauti ATPL licencijos žingsnis po žingsnio, į modulinį metodą per atskirų kursų ir licencijų, kurių galite imtis pagal savo grafiką ir poreikius serijos. Kadangi jūs galite gauti kreditą už ankstesnį aeronautikos patirties, kad jums gali turėti, ši programa leis jums pritaikyti savo ATPL mokymą į savo tikrąją padėtį, pasinaudojant bet teises, jūs galite ... [+]

Tai ATPL programa leis jums gauti ATPL licencijos žingsnis po žingsnio, į modulinį metodą per atskirų kursų ir licencijų, kurių galite imtis pagal savo grafiką ir poreikius serijos. Kadangi jūs galite gauti kreditą už ankstesnį aeronautikos patirties, kad jums gali turėti, ši programa leis jums pritaikyti savo ATPL mokymą į savo tikrąją padėtį, pasinaudojant bet licencijos jau gali turėti. Kadangi kiekvienas modulis arba kursas yra nepriklausoma nuo kitų, ir suteiks jums individualią licenciją ar kvalifikaciją, jums nereikia imtis juos visus iš karto. Vietoj to, galite nustatyti tempą, kuriuo jums bus imtis kiekvieną modulį ir įgyti visas žinias ir patirtį, reikalingą gauti savo ATPL licencijos, kuris jums bus gauti, kai jūs baigėte visus modulius. Pakeliui, jūs taip pat gauti visus atskirus kvalifikaciją, pavyzdžiui, PPL, CPL, ME-IR ir MKC, baigusi kiekvieną modulį. Barselona Skrydis Mokykla yra įgaliotas centras pagal Agencia Estatal de Seguridad AEREA pagal EASA FCL su ATO skaičius El ATO-037 teikti skrydžio mokymas, su daugiau nei 60 metų patirtį. Privataus piloto licencija (PPL) Norėdami pradėti savo modulinę ATPL mokymą, tai yra būtina sąlyga turėti piloto licenciją, ar yra PPL arba CPL, taip, jei jūs pradedate nuo nulio jūsų pirmas žingsnis bus gauti privataus piloto licenciją. Kai jūs turite PPL apie savo diržą, jums leidžiama pereiti į pirmą žingsnį savo ATPL mokymo programą. Nesijaudinkite, jei jau yra PPL arba CPL, galite apeiti šį žingsnį ir net gauti kreditą jūsų faktinis žiniomis ir patirtimi. Teorinė ATPL kursai Gavę Jūsų PPL, jums leidžiama pradėti su jūsų ATPL modulinio mokymo. Jūsų pirmasis žingsnis bus... [-]

Prietaisus (IR) Žinoma

Su bendrabučiu Dieninės 12 savaites September 2018 Ispanija Barselonoje

Priemonė (IR) Kurso tikslas yra pasiekti mokymosi rekvizitai pirmame mokykloje ir skrydžio instrukcija, kompetenciją ir reikalaujama norint gauti IR (A) klasė patirtį. Studentas turi būti iš PPL (A) ar CPL (A) licenciją gautos pagal FCL dalį turėtojas ... [+]

Priemonė (IR) Kurso tikslas yra pasiekti mokymosi rekvizitai pirmame mokykloje ir skrydžio instrukcija, kompetenciją ir reikalaujama norint gauti IR (A) klasė patirtį. Studentas turi būti iš PPL (A) ar CPL (A) licenciją gautos pagal FCL dalį turėtojas. Pasibaigus kurso pabaigoje, studentas turi parodyti reikiamą žinių lygį pasinaudoti suteiktomis An IR (A) turėtojui privilegijas, pavyzdžiui, veikia kaip pic vieno variklio arba kelių variklių orlaivių skrydžiais pagal IFR ir IMC (Instrument Meteorologinės sąlygos) žemyn, kad apsisprendimo aukštis nuo 200ft. Visi žemės mokykla turi lankyti vietoje ir studentai privalo lankyti 75% klasės sesijų kiekvieno dalyko minimalus, siekiant gauti AESA (Agencia Estatal de Seguridad Aérea) egzaminus. Antžeminis mokymas Antžeminio mokymo yra sudarytas iš 215 valandų pirmame mokykloje, ir trunka maždaug 12 savaičių. Kurso struktūra yra sudaryta iš šių mokymo programas ir studijų suskaidyti pagal temą: oro teisė Navigacijos ir radijo navigacijos Meteorologija žmogaus galimybės Pagal VFR ir IFR Ryšių (Lietuvių) Efektyvumas ir skrydžių planavimui Bendrąsias žinias apie orlaivius (sistemos ir prietaisų) Vietinis skrydis Taisyklės Kai žemė mokyklos yra baigtas ir vidaus privalomi patvirtinimo bandymus kiekvieno dalyko yra sėkmingai įvykdyta, studentas bus pristatyta oficialių EASA egzaminų testus, kurie bus kredituoti praktikantą į teorinių žinių, reikalingų gauti IR reitingą. Skrydžio mokymas Skrydžio etapas prasideda trečią savaitę kurso ir trukti iki 12 savaitės, ir yra suskirstytas į 2 etapus: Pagrindinis instrumentas skrydis: 10 val Priemonė skrydis: 40 val Studentas pretenduoja gauti IR reitingą vieno variklio lėktuvu turi baigti 50 val į vieną iš šių vieno variklio orlaivių tipus: "Cessna C172R G1000 Cessna C172S G1000 "Cessna C182T G1000... [-]

Skrydžio Instruktorius (FI) Žinoma

Su bendrabučiu Dieninės 9 savaites September 2018 Ispanija Barselonoje

Skrydžio instruktorius (FI) kursas yra pirmasis ir paprasčiausias būdas pridėti skrydžio patirtį į savo žurnalą prieš kreipiantis į Aviakompanija. Atlikę reikiamą mokymo, skrydžio instruktorius Vertinimas leis jums veikti kaip Flight instruktorius, moko Groundschool ir teikiant skrydžio mokymo kitiems studentams. Atsižvelgiant į skrydžio instruktorius darbą ne Flight School yra vienas iš geriausių būdų, galimų į ... [+]

Skrydžio instruktorius (FI) kursas yra pirmasis ir paprasčiausias būdas pridėti skrydžio patirtį į savo žurnalą prieš kreipiantis į Aviakompanija. Atlikę reikiamą mokymo, skrydžio instruktorius Vertinimas leis jums veikti kaip Flight instruktorius, moko Groundschool ir teikiant skrydžio mokymo kitiems studentams. Atsižvelgiant į skrydžio instruktorius darbą ne Flight School yra vienas iš geriausių būdų, kaip galima statyti valandas, o mokymas kitus pilotus, ir konsoliduoti savo plaukioja įgūdžių atvykimo darbą į aviacijos kad bus, tuo pačiu metu, leidžia jums palaikyti ryšį su aviakompanijos pilotas darbo rinkoje. Barselona Skrydis Mokykla yra įgaliotas centras pagal Agencia Estatal de Seguridad AEREA pagal EASA FCL su ATO skaičius El ATO-037 teikti skrydžio mokymas, su daugiau nei 60 metų patirtį. Antžeminis mokymas Kursas susideda iš 125 valandų pirmame mokykloje, kurioje pretendentas kurti klausimus, pavyzdžiui, mokymosi procesus, pedagogiką, mokymo metodus ir mokymo procesus, siekiant perduoti aeronautikos žiniomis, tiek teoriškai ir praktiškai išlaikant minimalius saugos standartus ir reglamentus įvairių mokymosi procesus. Skrydžio mokymas Skrydžio etapas susideda iš ne mažiau kaip 25 valandų skrydžio vyksta keturiais etapais: Vizualusis etapas: 14 valandos ir 45 minučių Išplėstinė manevravimas: 2 valandos ir 15 minučių Navigacijos etapas: 8 valandos Naktiniai skrydžiai: 5 valandos (neprivaloma) Kursas vyksta pirmojoje, trečiojoje ir ketvirtojo etapo pagrindiniame vieno variklio lėktuvo ir jo antram etapui, akrobatinio orlaivių. Kai baigė teorinį ir praktinį kursą, turi būti padaryta įgūdžių testas gauti lėktuvo skrydžio instruktorius licenciją. Reikalavimai Pareiškėjai turi atitikti šiuos reikalavimus: Būdamas per 18 yo Laikykite komercinės aviacijos piloto licenciją CPL ar privačią piloto licenciją PPL su CPL teorijos padaryta. Minimalus skrydžio patirtis... [-]