Autonomous University of Madrid - Summer School of Economics and Business

Įvadas

Oficialus aprašymas

Universidad Autónoma de Madrid "Summer School of Economics and Business" (SSEB) yra unikali proga išplėsti savo akiratį viename iš gražiausių ir gyvybingiausių pasaulio miestų, studijuodami aukščiausiame universitete.

Kviečiame jus pradėti šį gyvenimą besikeičiančią kelionę, kad galėtumėte įgyti naują požiūrį į savo studijas, susirasti naujų draugų iš viso pasaulio, pasinerti į kitą kultūrą ir atrasti ką nors naujo apie save! Prisijunkite prie išskirtinės keturių savaičių studijų programos, kuri siūlo keletą aukštos kokybės kursų "UAM", kuriuos visi dėsto anglų kalbos profesoriai ir UAM fakulteto ekonomikos ir verslo studijų mokslininkai.

Vasaros ekonomikos ir verslo mokykla siekia tarptautinių ir vietos studentų, norinčių įgyti akademinį praturtėjimą viešosios aplinkos politikos, aplinkosaugos mokesčių, klimato kaitos ekonomikos, pasaulinės rinkodaros vadybos ir kitų pažangiausių ekonomikos disciplinų valdymui.

Universidad Autónoma de Madrid (UAM) yra vienas iš geriausių pasaulio universitetų. "QS Top 50" reitingas pagal 50 reitingą, kuriame išryškinami pasaulio aukščiausio lygio universitetai, jaunesni nei 50 metų, prilygsta UAM kaip # 1 Ispanijoje, # 3 Europoje ir # 10 pasaulyje.

Apie UAM

UAM yra Ispanijos universiteto tyrimų lyderis. Ispanijos Švietimo ir mokslo ministerija, kaip tarptautinio kompetencijos centro, nominavo UAM Campus kartu su Ispanijos nacionaline mokslinių tyrimų taryba (CSIC).

UAM palaiko glaudžius ryšius su savivaldybėmis, institucijomis, įmonėmis ir nevyriausybinėmis organizacijomis, aktyviai remia verslumą per Verslo iniciatyvų centrą.

Vietos

Madridas

Address
C/ Francisco Tomás y Valiente, 5 · Universidad Autónoma de Madrid
28049 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija