Aula Creactiva

Įvadas

Oficialus aprašymas

apie mus

Aula Creactiva yra privati mokykla su savo laipsnį, specializacija kūrybiškumo, kuri siūlo akademines programas žmonėms, kurie nori , kad būtų daugiau kūrybiškumo į abiejų savo karjerą ir savo gyvenimą. Mūsų akademinės programos apima keturias sritis: Grafinis dizainas, web dizainas, skaitmeninės rinkodaros ir reklamos kūrybiškumą. Aula Creactiva dabar yra daugiau nei 6000 studentų bendruomenė iš daugiau nei 20 pasaulio šalių. Ji pasirašė su daugiau nei 600 įmonių stažuotės sutartis ir išugdė specialistų iš daugiau nei 500 įmonių.

Aula Creactiva yra projektas pradėtas 2002 metais Santiago de la Quintana, kuris buvo pridedant įvairių specialistų ir mokytojų, kurie daro komanda su didele patirtimi ir pasidalinti tą pačią viziją.

vaizdas

Būk nuoroda į kūrybiškumą mokyklos.

misija

Siūlyti specializuotas akademines programas kūrybingų žmonių, kurie nori būti labiau kūrybingi tiek savo karjerą ir savo gyvenimą

vertės

veiksnumu

Mes prisiimame atsakomybę už sukelti dalykų atsitikti, ir perduoti šią filosofiją mūsų studentams. Mes išlaikė veiksmų veikti teigiamai visose situacijose susiduriame kasdien. Būdamas iniciatyvių priemonių imtis kontroliuoti mūsų elgesys aktyviai imtis iniciatyvos įgyvendinti nuolat gerinti mūsų veiklos plėtrai.

BENDRADARBIAVIMAS

Susidūrę su vyraujančia konkurencingumo mūsų visuomenėje, mes esame pasiryžę bendradarbiauti. Mes tikime, kad dalinimosi informacija ir bendradarbiavimo aukščiausios ir labiausiai kilnus tikslai būtų pasiekti.

kaitą

Mūsų pasaulis nuolat keičiasi. Lankstumas yra raktas interpretuoti ir įtraukti pakeitimus, kurie atsiranda organizacijose. Mūsų akademinės programos nuolat pritaikyti prie nuolatinės kaitos patiria vis skaitmeninės ir globalizuotame pasaulyje.

AUGIMAS

Asmeninė augimas yra gyvenimo projektas. Mes tikime, kad žinios turi būti visada lydi gyvenimo patirties, kad praplečia mūsų akiratį ir, kad mums labiau sveikos, pilnesnis ir laimingiau žmonių.

PAGARBA

Mes tikime, abipusiškumo ir abipusio pripažinimo. Mes tikime, kad individo ir jų gebėjimą laisvai nuspręsti apie jų metu ir savo ateitį. Jaučiame gilią pagarbą visų gyvų būtybių aplink mus ir planetos, kuri yra mūsų bendri namai.

aISTRA

Mums patinka gyventi kiekvieną akimirką, jeigu jis buvo paskutinis. Mes įdėti visą mūsų entuziazmą kiekvieną veiksmą, mes imtis. Mes tikime, kad aistra yra variklis, kuris varo iliuzijos ir svajonės tampa realybe.

SKAIDRUMAS

Skatinti kultūra skaidrumo ji sukuria nuoširdžią ir ilgalaikius santykius su mūsų studentais, mūsų trenerių ir mūsų partneriai. Visi mūsų veikla grindžiama pasitikėjimu ir abipuse pagarba.

INOVACIJŲ

Mes visada budriai integruoti naujas tendencijas mūsų darbotvarkes ir veiklą. Be naujovių nėra augimas, neturi ateities. Visi mūsų kursai yra atnaujinami kasmet įtraukti naujų sąvokų, idėjų ir metodų.

dėkingumas

Mūsų studentai yra neišsenkantis šaltinis teigiamos patirties. Mes vertiname savo požiūrį ir veiksmus, nes jie visada turi teigiamą įtaką mūsų gyvenime. Mes tikime, kad dėkingumas yra gilus ir galingas jausmas, kad palengvina santykius su visais žmonėmis mūsų aplinkai.

sąžiningumas

Savikritika susiduriame savo klaidas ir ieškoti efektyviausių būdų jas įveikti, pagerinti viską, kas būtina, ir tai sąlygoja padidėjęs pasitenkinimas mūsų studentų, dėstytojų ir partneriais.

ĮSIPAREIGOJIMŲ

Mes žinome, kad mūsų veiklos poveikį žmonėms, mūsų bendruomenės ir planetos mes gyvename. Taigi mes stengiamės pridėtinę vertę visuomenei mūsų veiksmų, skleidžiant vertybes ir gerbti aplinką.

metodika

Be Aula Creactiva norime , kad mokyti specialistus ir žmonių, nes tikime, kad kvalifikuotas mokymas ne tik remiasi pažinimo aspektus, bet taip pat ir požiūrių, įgūdžių ir gebėjimų, kurie leidžia mums plėtrai į geriau suprasti vienas kitą, sukurti pasitikėjimą ir išdrįsti ieškoti naujų būdų, kaip daryti dalykus.

Siūlomų studijų programų Aula Creactiva pasiūlyti šiuos privalumus:

 • 100% praktiniai užsiėmimai
 • Mokytojai, turintys dėstymo patirtį tiek kaip profesionalus
 • Komandinis darbas ir individualus
 • Patarimai dėl priėmimo į darbą portfelį
 • Peržiūra ir analizė dabartinių kampanijas
 • Prieiga prie specializuotų leidinių
 • Informacija apie konferencijas, muges, festivalius ir parodoms
 • Informacija apie konkursus studentams
 • Mokymo medžiagos
 • informatyvus dienoraštis
 • Asmeninės kuravimas
 • Vienas kompiuteris vienam studentui
 • Interneto ryšys
 • Rekomenduojama bibliografija
 • diplomas
 • Krepšys gyvenimo darbas
 • Konvencija verslo praktika
 • Creative konferencijos, meno direktorių, filmų kūrėjai, muzikantai, fotografai ...

Vietos

Madridas

Address
c/ Mejía Lequerica, 12 28004 Madrid España
28004 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: