The American College in Spain

Įvadas

Oficialus aprašymas

Atveriamos durys į šviesesnę ateitį

Pradėti universitetinį karjerą Marbelja, perkelti į JAV, ir gauti laipsnį iš akredituotos Amerikos universitete.

Privalumai Amerikos universitetų sistemą

Pradėti universitetinį karjerą Marbelja, perkelti į JAV, ir gauti laipsnį iš akredituotos Amerikos universitete

Dalyvauti dvejus metus savo laipsnį Ispanijoje ir baigti JAV užsidirbti laipsnį iš Amerikos universitete

25 metų patirties ir daugiau nei 12.000 studentų patvirtinti mūsų programų sėkmę.

Amerikos universiteto sistemos sėkmė

Laipsnis iš Amerikos universitete yra puikus būdas patekti į darbo vietoje. Ji taip pat padidina galimybes gauti darbo vizą į JAV, suteikiant KOLEGIJŲ ABSOLVENTŲ kad galėtų gauti darbo vizą Jungtinių Amerikos Valstijų galimybės galimybes.

Lankstumas ir sklandų

Universitetas sistema JAV yra gerai žinomas dėl savo lankstumo daugeliu aspektų. Vienas iš svarbiausių punktų yra tai, kad ji leidžia Prieš turintys deklaruoti savo didžiausius studentams atlikti pirmuosius 2 metų studijas. Ši sistema, žinoma kaip 2 + 2, yra skiriamasis akademinis elementas, nes ji leidžia studentams pradėti pirmuosius du metų bendrojo lavinimo kursuose, suteikiančių jiems laiko nuspręsti savo karjerą. Amerikos koledžo Ispanijoje taip tą patį modelį: studentai pradeda savo pirmuosius du studijų metus Marbella, ir perkelti į Šiaurės Ameriką, kur jie bus sutelkti savo srities specializacija ir gauti laipsnį. Šis procesas turi papildomos naudos, nes ji padeda studentams palaipsniui prisitaikyti prie Amerikos kalbą, mokymosi stilių ir kultūrą, bet su mažesniu finansinių sunkumų dėl šeimų.

Iš Amerikos laipsnis Prestige "

Amerikos koledžo Ispanijoje (ACS) yra pirmoji Šiaurės Amerikos universitetas Andalūzijoje. Įsikūręs Marbella (Málaga) mieste, Amerikos koledžo Ispanijoje siūlo mokymo remiantis dėl JAV universitetų sistemą. Studentai gali pradėti Ispanijoje pirmuosius du studijų metus, užpildant jų bendrojo lavinimo kursus, kurių reikalaujama pagal visų JAV universitetų. Užbaigus šiuos dvejus metus, studentai perkelti į Šiaurės Amerikos universitetas (JAV ar bet kurioje kitoje universiteto Europoje, kuris siūlo Šiaurės Amerikos universitetų sistemą), kur jie gali baigti savo laipsnį: BA (bakalauras), BBA (Verslo administravimo bakalauras) arba bakalauro (bakalauro).

  • Daugiau 12.000 buvusių studentų iš beveik 40 skirtingų tautybių pasitikėjo mūsų programą.

Šiaurės Amerikos sistemą, studentai turi baigti bendrojo lavinimo kursuose serija per pirmuosius dvejus studijų metus, į platų disciplinų, kol jie įsikuria jų visišką aukštasis. JAV tyrimas planas pagrįstas modulinės sistemos, vadinamos kreditais, o studentai yra vertinami per sistemos "Nuolatinis vertinimas" kuri leidžia jiems žinoti, kas jų akademinius rezultatus visais laikais.

Baigęs du pirmuosius metus (arba keturi semestrai) ir jų atitinkamus kreditus, studentai galės pereiti į JAV universitetą iš kur jie bus baigti savo laipsnį. Tai yra žinomas kaip Universitetas perkėlimo programa, Arba 2 + 2.

Turėti studijavo Amerikos universiteto prestižas tam, kad patekti į tarptautinę darbo rinką ir galimybės gauti tolesnio darbo vizas JAV, yra privalumų, kad kyla vis iš tarptautinių studentų kada nors dieną. JAV užima pirmoje vietoje, kaip pasirinktos paskirties kolegijų studentams bei Amerikos universitetų laikomas geriausiu pasaulyje.

Amerikos koledžo Ispanijoje palengvina prieigą prie Amerikos universitetų sistemą ir centrai savo tikslų lt teikia savo studentams aukščiausios lygio aplinkoje, kuri skatina kritinį mąstymą kaip pagrindinį ramstį įkūrimo išsilavinimą.

Marbella apgyvendinimu

patalpos iš Amerikos koledžo Ispanijoje įsikūrę Marbelja (Malaga) gyvenamųjų namų zonoje Siera Blanca, į širdies Milla de Oro Costa del Sol. Marbelja yra žinomas kaip vienas iš gražiausių kosmopolitinį vietų Europoje. Jis įsikūręs ant Viduržemio jūros bankų ir sukuria palei kalnus, kuri garantuoja, kad gyventojai galės mėgautis stabilią klimato ištisus metus. Tai yra mažiau nei valanda kelio nuo geležinkelio stoties ir nuo Malagos oro uosto, kuris numato gyventojams galimybę susipažinti su Europos sostinių balsų dauguma.

Mūsų universitete yra kabinetai aprūpintos naujausia technologine pažanga, ir yra skirtas mažesnėse grupėse, Todėl asmeninio mokymo patirtį ir nuolat prižiūrimi už fakulteto studentams.

Pagrindinis tikslas ACS yra suteikti savo studentams geriausias akademinės, intelektinės ir socialinės paruošimo, kad jie galėtų integruotis į Amerikos universitetų sistemą ir tokiu būdu gauti norimą laipsnį. Tai savo ruožtu leis jiems plėtoti visą gyvenimą, kaip kompetentingos ir atsidavusių narių globalioje visuomenėje.

Korpusas

Amerikos koledžo Ispanijoje padeda savo studentams ir jų šeimoms organizuoti įvairius būsto galimybes, ypač tiems, kurie nėra gyventojai Costa del Sol. Administracija departamentas ir studentas pagalbos tarnyba mūsų miesteliu gali padėti ieškant ir nuoma butai, nuoma namus iš šeimų šioje srityje, ar būna viešbučių regione.

Sportas ir pramogos

Dėka tarp ACS ir Manolo Santana raketės klubo susitarimu, studentai gali praktikuoti ir žaisti įvairių sporto veiklos, įskaitant: tenisas, racquetball, bendrosios būklės, plaukimo, ir kovos menų. Klubas, kurio steigėjas yra Manolo Santana buvęs Wimbledon, US Open, o Rolland Garros čempionu, yra treniruoklių salė, gimnazija, aerobikos arena, baseinas ir restoranas / kavinė 6 teniso kortai, 4 užsiėmimai kortai,.

Vietos

Marbelja

Address
Centro Comercial Le Village Carretera de Istán, km1
29602 Marbelja, Andalūzija, Ispanija

Davie

Address
3501 Davie Rd,
FL 33314 Davie, Floridoje, Jungtinės Amerikos Valstijos