Academia de Psicoanalisis

Įvadas

Oficialus aprašymas

É Qué es la Academia de Psicoanálisis? - Institución capacitadora, formadora y clínica de psicoanálisis ir kiti fuerte en el mundo de habla hispana.

Qu A quién va dirigido? - Para todos aquellos interesados en Profesional en en picoanálisis, kad galėtume prisiimti geriausius asmenis.

Qu Por qué estudiar en la Academia de Psiconálisis? - Avalada por la Sigmund Freud universitetas Institucija susigrąžina nanomedžiagas.

„La Academia de Psicoanálisis“, „Sigmund Freud“ universiteto koledžo ir koledžo universitetas, prancūzų kalbų ir specialybės principas.

Išskirti ir priminti akimirką, atsiž velgti į dainą, kad būtų galima išgirsti dainą.

O human human human.

Nuostro cuerpo docente está konado prestigiosos Profesional de de la des de la médióní, prancūzų k ū r ų ir k ū r ų s ų k ū r ū r ų p r ū r ų, s ą lygų, kad galėtume priartinti.

Įprastinės techninės sąlygos, susijusios su papildomomis priemonėmis, susijusiomis su papildomomis medžiagomis, yra suderintos su bibliografija, realizuoti veiklą, sąveikaujantiems su konsultacijomis.

Išsamiau, nesvarbu, ar jis yra geresnis, ar ne, bet ar ne, nesvarbu, ar jis yra geriausias, bet jis gali būti pažengęs į priekį, kol bus išvengta laipsnio.

„Sigma Freud“ universiteto „Vienos“ universiteto baigiamasis darbas, prancūzų ir prancūzų kalba.

Vietos

Madridas

Address
calle Piamonte, 23
28004 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: