Academia de Mercados

Įvadas

Oficialus aprašymas

KODĖL rinkose AKADEMIJA?

Rinkos akademija kyla iš patirties formavimo prekybininkai per metus iki OSTC, tarptautinė prop-prekybos, kuri specializuojasi investuodami savo kapitalą į skirtingose ​​rinkose visame pasaulyje.

Rinkos akademija siekiama, formą per savo sistemą visiems, kurie domisi finansų rinkų ir prekybos, No Magic formules, remiantis jo patirties lygis šiame sektoriuje.

"Mes esame prekybininkai kurią mes TRADERS"

Mūsų mokytojai yra profesionalių prekybininkų, kurie suvienijo savo patirtį rinkoje įvairių produktų ir strategijas, palūkanas mokant tiems, kurie nori sužinoti, siūlanti kompleksinius mokymo programas, kad jūs taip pat gali būti sėkmingai prekybininkas.

KAS YRA Mūsų filosofija?

Per metus, mes sukūrėme savo švietimo sistemą samdyti naujų absolventų OSTC studentams. Mes teikiame mokymo, teorinių ir praktinių, į įvairių tarptautinių rinkų per mūsų "prekybos laboratorijose".

Be techninių aspektų, mūsų mokymas daugiausia apima rizikos valdymo ir prekybos psichologiją.

"FORMAMOS TRADERS TE suformuota JUMS"

KODĖL RINKOS AKADEMIJA skiriasi?

ADM ne akademija daugiau. Mūsų modelio mes pridėti reikšmę prekybos ir rizikos valdymo psichologijos kaip ramsčių mūsų prekybininkų sėkmę, nes jis yra toks svarbus išmokti laimėti ir išmokti valdyti ir prisiimti galimus nuostolius.

Mūsų laiškas yra pasitikėjimas suteiktas tarptautinės grupės prekybos dėl jų pačių prekybininkų formavimas.

Galime pasiūlyti mokymus, kurioje studentas turi išmokti saugumą, ir mes dirbame mažose grupėse, su daugiausia praktikos ir nestandartinių klasių ir siūlo garantuotą grąžą dalyvauti bet žinoma, jei jūs manote būtina.

ATMINKITE GRĮŽTI Į DALYVAUTI GALITE BET Žinoma, kurioje jūs jau užsiregistravote taip dažnai, kaip jums * Nėra kainuos.

* Tema nuo užimtumo.

"Mūsų įsipareigojimas yra sužinoti savo tempu"

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Ispanų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Prekybos specialistas (I lygio)

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės Registracija galima Ispanija Madrid Seville Spain Online + 3 daugiau

Šiame kurse jūs išmoksite veikti visiškai praktiškas. Pradedant nuo pagrindų, žinių ir naudojimo prekybos priemonių lygio, kad bus atlikti kasdienes operacijas su įvairių produktų bus pasiektas. [+]

Įdiegimas

Šiame kurse jūs išmoksite valdyti tokiu būdu pilnai praktikuoti. Pradedant nuo pagrindų, žinių ir naudojimo prekybos priemonių lygio, kad bus atlikti kasdienes operacijas su įvairių produktų bus pasiektas.

Per Žinoma, jūs turėsite prieigą prie asmeninio prekybos platformą, su kuria jūs galite bendrauti su realiu laiku rinkoje, mūsų prekybos kambaryje su profesionalių prekybininkų.

Kurso tikslas

Žinoma, tikslas yra pasiūlyti profesinis ir praktinis mokymas nuo operacijos, konkretaus terminologija, technine analize, naudojimo prekybos programinę įrangą ir prekybos psichologijos, visi sutelkiant dėmesį į ateities sandorių rinkoje ir Forex.... [-]


Profesionali ir techninė analizė Čartists (I lygio)

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės Registracija galima Ispanija Madrid Spain Online + 2 daugiau

Šiame kurse jūs pasiekti specialisto lygį aiškinimo ir naudojimo Čartists Techninė analizė. Per tą patį turėsite prieigą prie asmeninės prekybos platformą, su kuria jūs galite bendrauti su rinkoje realiu laiku, mūsų prekybos kambaryje su profesionalių prekybininkų. [+]

Įdiegimas

Šiame kurse jūs pasiekti specialisto lygį aiškinimo ir naudojimo Čartists Techninė analizė. Per tą patį turėsite prieigą prie asmeninės prekybos platformą, su kuria jūs galite bendrauti su rinkoje realiu laiku, mūsų prekybos kambaryje su profesionalių prekybininkų.

Kurso tikslas

Žinoma, tikslas yra įgyti platų žinių nuo Čartists Techninė analizė operaciją, teorijos, strategijos, tendencijų analizė, pakeisti ar tęstinumo skaičiai ir pagrindiniai rodikliai. Viskas kartu praktiniai pratimai realiu laiku mūsų prekybos įrenginių.

Kam ji gali būti susiję?

Kursas yra atviras visiems, kurie nori gauti išsamų, profesionalų ir praktiška Techninė analizė ir grafikas, idealiai tinka tiems, kurie turi bendras žinias apie prekybos arba norintiems pasinerti į šių analitinių įrankių.... [-]


Profesionalus prekybos su galimybe (I lygio)

Su bendrabučiu Ištęstinės 10 dienų Registracija galima Ispanija Madrid Seville + 1 daugiau

Šiame kurse jūs išmoksite prekybai pasirinkimo sandorių rinka visiškai praktinį kelią. Pradedant nuo pagrindų, žinių ir naudojimo finansinių galimybių, kad įvertins galimybes, kad šie produktai yra portfelio valdymas ir bus pasiekta prekybos operacijas. [+]

Įdiegimas

Šiame kurse jūs išmoksite prekiauti parinkčių rinką taip pilnai praktikuoti. Pradedant nuo pagrindų, žinių ir naudojimo finansinių galimybių, kad įvertins galimybes, kad šie produktai yra portfelio valdymas ir bus pasiekta prekybos operacijas.

Per Žinoma, jūs turėsite prieigą prie asmeninio prekybos platformą, su kuria jūs galite bendrauti su realiu laiku rinkoje, mūsų prekybos kambaryje su profesionalių prekybininkų.

Kurso tikslas

Žinoma, tikslas yra pasiūlyti mokymus, kuri leidžia studentams pasiekti plačią žinių prekybos su galimybe, gilinant tiek teorinės ir praktinės aspektą. Visi kartu praktinių užsiėmimų realiu laiku mūsų prekybos įrenginių.... [-]