ALICANTE – ELE USAL

Įvadas

Oficialus aprašymas

Playa

Alikantė šeimininkai vieną iš Ispanų kalba mokyklų Salamankos universiteto (ELE USAL), Seniausias universitetas Ispanijoje ir pasaulinė lyderė mokymo ir testavimo ispanų kaip užsienio kalbos.

Alikantė, žinomas visame pasaulyje kaip "La Millor terreta del Sveiki pasaulį" (pažodžiui, geriausia vieta žemėje) yra dinamiškas ir atviras miestas įsikūręs vadinamasis "Costa Blanca", į pietryčius nuo Ispanijos. Su beveik 400.000 gyventojų, miestas yra ideali vieta mokytis ispanų ir pasinerti į Ispanijos kultūra. Jūs įsimylėti Ilgametė saulėtų dienų, mūsų gražių paplūdimių, mūsų įdomų valgymo sceną, mūsų legendinis naktinis gyvenimas ir, visų svarbiausia, su mūsų sveikinimo žmonių ir plataus laisvalaikio ir kultūros pasiūlymą.

sugadinti

ELE USAL Alikantė yra pačioje miesto širdyje, vos kelios minutės nuo paplūdimio, senamiesčio ir prekybos ir laisvalaikio zonos. Mūsų mokykla siūlo platų kursų, kurie domisi mokymosi, tobulinant ir oficialiai patvirtinantis savo ispanų kalbos žinias.

Su meistriškumo Salamankos universiteto garantija, dabar galite mokytis Alikantėje, gyva, draugiška ir daugiakultūrinio miesto pilna istoriją Viduržemio jūros. Mes laukiame susitikimo su Jumis!

ELE USAL Alikantė yra tyrimo centras BULATS ir SIELE, bendradarbiaujančius centre Instituto Cervantes ir mokymo centras Trišalės fondas.

bendras

Vietos

Alikantė

Address
Rambla Méndez Núñez, 37
Entreplanta

03002 Alikantė, Valensijos bendruomenė, Ispanija