Keilir Academy in Iceland

Įvadas

Oficialus aprašymas

Keilir Aviation Academy

Apie Keilir Aviation Academy

Sveiki atvykę į Keilir Aviation Academy "- pirmaujanti skrydžio mokymo organizavimo Islandijoje. Jei jūs kada nors svajojo tapti profesionalus pilotas, orlaivių inžinierius, keleivių salono įgulos arba oro eismo kontrolierius, Keilir Aviation Academy "yra čia, kad padėtų jums pasiekti šį tikslą. Mes siekiame teikti aukščiausios kokybės mokymus konkurencingomis kainomis - siūlo didelę vertę už mūsų studentams. Mūsų absolventai iš viso pasaulio, ir kaip ne Keilir Aviation Academy "studentas, jums bus dalis tarptautinės mokymo aplinkoje. Baigęs vieną iš mūsų programų jūs įgijo požiūris, profesionalumą ir įgūdžius, reikalingus sėkmingam aviacijos karjerą.

Žemiau yra keletas iš mūsų etapai:

Keilir Aviation Academy
  • 2008 - įkurta.
<li>2012 - daugiau nei 40 tarptautini&#371; student&#371;.</li> <li>2014 - Pirmasis skrydis mokyklos Islandijoje pasi&#363;lyti integruot&#261; bandom&#261;j&#261; mokymus.</li> <li>2014-7 l&#279;ktuvai ir 1 pilna judesio Redbird MCX simuliatorius.</li> <li>2016 - MCC kursas ant pilno judesio Boeing 757 simuliatorius.</li> <li>2016 - Laivyno ple&#269;iasi iki 10 Diamond visos orlaivio.</li>

Keilir Aviation Academy "Islandijoje, įkurta 2008 m siūlo profesionalias pilotų mokymo ir studijų programes per aviacijos pramonės asortimentą. Su patyrusių darbuotojų, įkvepiantis plaukioja aplinkos ir state-of-the-art orlaivių mes teikiame ideali vieta Peršokti pradėti savo karjerą aviacijos. Mes patvirtino ATO pagal Europos EASA taisyklių, ir mūsų absolventų su EASA pažymėjimų.

Tuo Keilir Aviation Academy esate arti nepaliestų gamtos ir Reikjavikas, Islandijos sostinės - miestas garsėja savo energingas kultūrinio ir socialinio scenoje. Kai Islandijoje jūs niekada toli nuo kai iš įdomiausių ir unikaliausių vietų pasaulyje - nesvarbu, jei esate plaukioja ar mėgautis poilsio diena.

Keilir Aviation Academy

Mūsų vieta ne Keflavik International Airport suteikia daug galimybių išvykas ir vizitus į įmones, kurios veikia artimiausioje aplinkoje. Pastarieji mokiniai aplankė "Boeing" ir "Airbus" lėktuvus pagal laikotarpius šoninio vėjo bandymų, taip pat kariniams orlaiviams patruliuojama Islandijos oro erdvę. Islandija yra idealiai tinka įvairių orlaivių gamintojai atlikti bandomųjų skrydžių, nes jos unikalių iššūkių, kaip antai aukštos vėjo greičiai. Per Žinoma vyksta seminarai - vadovavo svečių dėstytojų iš įvairių sektorių aviacijos pramonėje.

Apie sveikatos akademija

Keilir Sveikatos akademija yra viena iš keturių mokyklų viduje Keilir. Jos tikslas yra suteikti išskirtinį išsilavinimą sveikatos, instruktavimas ir pagrindiniai srityje. Islandijos Mokyklos pavadinimas yra "Ithrotta Academia Keilis", sutrumpintai IAK.

Keilir Sveikatos akademija siūlo išskirtines programas asmens mokymo, stiprybės ir kondicionavimo ir nuotykinių gidas mokslo bendradarbiavimo su Thompson upės universiteto Kanadoje. Taip pat kasmet siūlo skaičių seminarų ir tęstinio mokymo kursus profesionalams sporto, sveikatos ir fitneso pramonėje.

Keilir grupė

Penki programos yra siūlomi Keilir sveikatos akademija:

  • IAK Personal Trainer (ÍAK einkaþjálfari) - mokoma islandų
  • IAK Stipris ir kondicionavimo tarpmiestiniai autobusai (ÍAK styrktarþjálfari) - mokoma islandų ir anglų kalbomis
  • Šiaurės Asmeniniai mokymas Sertifikavimas - mokė tik internete anglų kalba
  • Nuotykių žinynas studijos (Nuotykių Sportas Sertifikavimo), bendradarbiaudama su Thompson Rinvers universiteto Kanadoje - mokoma tik anglų kalba
  • Mokykla podiatrija
Keilir Grupė sveikata

IAK Asmeniniai mokymo programa yra skirta pereiti asmeninių trenerių įrengta daug žinių apie kliento priežiūrą, judėjimo analizuoti, tikslo nustatymas, programų kūrimo ir taikomos stiprumo mokymas, skirtas plačiajai visuomenei.

IAK Stipris ir kondicionavimo programa yra unikali programthat absolventų trenerius su stipriu įkūrimo veiklos testavimo ir judėjimo analizuoti, tikslo nustatymas, programų kūrimo ir taikomos stiprumo mokymas stiprumo treneriai. Kursas taikomas teorijos į praktiką ir yra tinkamas ambicingų trenerių, kurie nori specializuotis žmogaus veiklos profesionaliems sportininkams.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Islandų

Matyti Sertifikatai » Peržiūrėti kursus » Matyti Online Sertifikatai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Integruotas profesinės bandomoji programa (OPVVP)

Su bendrabučiu Dieninės 18 - 18 mėnesių May 2019 Islandija Reykjavík

Integruota Profesionalaus Bandomieji programa yra skirta studentams, kurie neslopina arba tik ribotai ankstesnės patirties. Tai labai struktūrizuotas ir išsami programa, kuri orientuota į savo tikslo tapti pirmojo pareigūno su aviakompanija pavyzdžiui Icelandair, Scandinavian Airlines, Norvegijos arba Ryanair. [+]

integruotas profesinės bandomoji programa (PPP)

Integruota Profesionalaus Bandomieji Laidos metu Keilir Aviation Academy "yra skirtas studentams, kurie neslopina arba tik ribotai ankstesnės patirties. Tai labai struktūrizuotas ir išsami programa, kuri orientuota į savo tikslo tapti pirmojo pareigūno su aviakompanija pavyzdžiui Icelandair, Scandinavian Airlines, Norvegijos arba Ryanair. Programos trukmė yra maždaug 18 mėnesių ir reikalauja aukšto lygio drausmės ir motyvacija. Baigus galite būti tikri, kad įgijo įgūdžius ir požiūrį, kurių reikia sėkmingai, kaip būsimosios oro linijų pilotas.

Integruota Profesionalaus Bandomieji programa susideda iš teorinių ir praktinių mokymų, sukurta siekiant padėti jums pasiekti savo svajonių profesiją per trumpiausią laiką. Skrydžio mokymą sudaro penki etapai, kurių teorinės mokymai vyksta tuo pačiu metu, o tarp jų, laikotarpius skrydžio mokymą. Absolventai Integruota Profesionalaus Bandomieji programą Keilir Aviation Academy "bus įgijo vertingos patirties veikianti moderni orlaivių ir iš oro uostus sudėtingomis oro sąlygomis reiklus. Paskutinis dalis jūsų mokymo bus baigtas Boeing 757 visu judesio simuliatorius. Dėmesys yra paruošti jums už kasdienio operacijos oro linijos, todėl perėjimas į daugianarės įgulos piloto aplinkoje lengviau.... [-]


Orlaivių inžinerija

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 5 semestrus August 2019 Islandija Reykjavík + 1 daugiau

Europos aviacijos saugos agentūra (EASA) reguliuoja visą aviacijos veiklą Europoje. Inžinieriai yra licencijuoti tokiu pačiu būdu, kaip pilotams ir skrydžių vadovams. [+]

orlaivių inžinerija

Europos aviacijos saugos agentūra (EASA) reguliuoja visą aviacijos veiklą Europoje. Inžinieriai yra licencijuoti tokiu pačiu būdu, kaip pilotams ir skrydžių vadovams. Inžinierius, kuris yra visiškai licencijuota, gali patvirtinti, darbą, kuris buvo atliktas į orlaivį, ir grąžinti ją į dangų. Oro Paslaugų mokymo Ltd Perth Škotijoje bendradarbiaujant su Keilir Aviation Academy sukūrė vietinę lauko biure Keilir vietą Ásbrú į Reykjanesbær kur kursai sertifikuotas orlaivių inžinerijos vyksta. Asta tvirtina JK CAA (Jungtinė Karalystė Civilinės aviacijos administracijos).

Tai 5 semestras akredituota programa Orlaivių inžinerija patvirtintoji IR 66 dalis Kategorija B'kuris yra ir teorinis ir praktinis kursas įskaitant gamybinę praktiką, skirtą orlaivių inžinierių. Žinoma, taip tiek EASA skelbiami pagal Europos leidyba sertifikatų ir AST, kuri profesionaliai atsakinga už įgyvendinimo ir kokybės kiekvieno kurso programą. Tie, kurie baigė AST įsigyti pilną dalis 66 licenciją.... [-]


Sertifikatas

Nuotykių vadovas programa

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 8 mėnesių August 2019 Islandija Reykjavík + 1 daugiau

Nuotykių žinynas Tyrimai yra aštuonių mėnesių universiteto programa Islandijoje dėmesio nuotykius sporto ir nuotykių pramonei didelę laiko lauko veiklos kursų ir suspaustos ir Modulinėje klasėje kurso dėstymo. [+]

Nuotykių vadovas programa

Apžvalga

Thompson Rivers universitetas Kanadoje pasiūlymai - bendradarbiaujant su Keilir sveikatos akademijoje Islandija - aštuonių mėnesių unniversity programos Nuotykių Guides.

Nuotykių Sportas sertifikatas programa yra įvadas į nuotykių sportas ir nuotykių pramonė su plataus laiko lauko veiklos kursų ir suspaustos ir Modulinėje klasėje kurso dėstymo. Tai ideali programa pradinio lygio nuotykių studentams ir studentams, norintiems tyrinėti savo karjeros susidomėjimą nuotykių susijusiose srityse.

Nuotykių Sportas sertifikatas yra 60-kredito (aštuonių mėnesių) intensyviai švietimas pastatas vietos ir tarptautine patirtimi per lauką ir naudojant unikalią ir prieinamą natūralią aplinką Islandijos praktiškai klasėje.... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
Grænásbraut 910
IS-235 Reykjanesbær
Iceland

Reykjavík, IS