Icelandic Film School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Islandų Film School - IFS

Islandijos kino mokykla - IFS - buvo įkurta 1992 metais ir yra vienintelis filmas mokyklos Islandijoje. IFS siūlo 2 metų bakalauro diplomo studijas keturiuose skyriuose.

Penkios priežastys, kodėl turėtumėte pasirinkti IFS, kaip jūsų žingsnis į savo karjerą kino ir televizijos pramonės

  1. GYVENIMO Mokymo programa yra unikalus dizainas, sukurtas siekiant priimti studentų, žingsnis po žingsnio per vadovaujasi kelionę, kur galų gale jie bus pasiekti gryną kompetenciją. Jei visiškai įsijungti į mokymo programas programos, mes garantuojame, kad jums bus pereiti kaip kvalifikuotos profesinės režisierius ar aktorius.

  2. Žmogus ir direktorius appoach Kiekvienas studentas turi būti atsakingas už keturių trumpametražių filmų per visą tyrimo minimumo. Tai taip pat taikoma už vaidybos ir techninių studentams. Būdamas responsable reiškia, kad studentas gali rašyti scenarijų, tiesiogiai ir pasirinkti funkcijas jie nori atlikti. Jie taip pat gali "įdarbinti" kažkas kita nei vieną jie nori specializuotis pozicijas. Tačiau studentas yra visada atsakingas už bendrą darbą. Ši sistema su keliais variantais užtikrina, kad kiekvienas žmogus gauna gilesnį supratimą ir srities žinios kino kaip daugelio aspektų derinys. Ji taip pat moko visus į režisieriaus vaidmenį. Režisieriaus departamento, dėmesys daugiausia atskirų filmų. Tikslas yra, kad kiekvienas absolventas turi stiprią asmeninę pasitikėjimą ir supratimą apie filmų.

  3. Mokytojai Visuose IFS mokytojai dirba profesionalai su išsilavinimo iš abiejų Europoje ar JAV. Ši politika yra tai, kad studentai turi atitikti daug mokytojų ir dėstytojų, kaip įmanoma, siekiant gauti platų prespective. Per dvejų metų programą, studentai gali tikėtis susitikti ir sužinoti iš 30 - 50 mokytojų, visų įvairių sričių ekspertai.

  4. Praktika Kiekvieną semestrą, studentai privalo baigti tam tikrą skaičių vienetais dirbant filmų kitais studentais. IFS yra tvirta gamyba namas su iki 100 filmų kiekvieną semestrą. Per dvejus metus studijų, studentai dirbs visus vaidmenis rūšių daugelyje filmų. Tai reiškia, kad, kai jie absolventas, studentai turi didelę patirtį kino kintamąjį aplinkybių. Ši patirtis yra labai vertinga, kai absolventai užima savo pirmuosius žingsnius į pramonę.

  5. Islandija yra Kultūros Tiglis: Šiaurės Atlanto sala, esanti tarp Europos ir Amerikos žemyne Europos šalis, turinti labai didelę įtaką daro iš Šiaurės Amerikos, Islandija yra šiuolaikinė visuomenė su aukštu gyvenimo lygiu. Su dėl tik 350.000 gyventojų, islandai pavyko sukurti labai competitve visuomenę su meno, sporto ir mokslo. Kino pramonė klesti ir Islandijos vaidybinių filmų buvo pergalingas visuose svarbiausiuose tarptautiniuose kino festivaliuose. 2015 17 Islandų filmai laimėjo 102 tarptautinių apdovanojimų, įskaitant JT Tikra atžvilgiu Kanuose, 1 premija San Sebastiane ir 1-oji vieta iš Šiaurės Taryba. Kompozitorius Johann JÓhannsson net laimėjo Auksinio gaublio apdovanojimą už muziką!

Būtent šiame "Viskas yra įmanoma" aplinkoje, kad studentai lankantį IFS. Islandija yra labai saugus šalis su exodic kraštovaizdžio, nenuspėjamas oras ir psichiškai nesveikas naktinį gyvenimą. Puiki vieta studijuoti!

Priėmimas

Mes ieškome studentus iš viso pasaulio. Kad atitiktų reikalavimus, studentai turi varžėsi savo aukštosios mokyklos diplomą (lankyti koledžą laipsnį). Patirtis kino nereikia, bet tai, ko reikia yra meninis žinios ir dalyvavimas yra reikšmingas, taip pat meilė muzika, šokis, rašymo, tapyba ir tt

IFS trunka studentams du kartus per metus. Rudens semestro, kuris prasideda nuo rugpjūčio 20 ir pavasario semestro dėl sausio 10 d.

Nėra Paraiškos pateikimo terminas, tačiau priėmimo procesas rudens semestro yra nuo vasario 1 d iki birželio 1 dienos ir rugpjūčio 1 d iki gruodžio 1 už pavasarį.

Atrankos procesas yra atliekamas per taikymo ir 1 - 3 skype pokalbius.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Diplomai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Creative Technology

Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus August 2019 Islandija Reykjavík

Šio padalinio mokymo tyrinėja praktinius aspektus kino ypatingą dėmesį skiriant kinematografijos, redagavimo, garso dizaino ir vizualiųjų efektų. Papildoma nurodymas pateikiamas dėl gamybos dizainas, specialieji efektai ir spalvų korekcijos srityse ... [+]

Šio padalinio mokymo tyrinėja praktinius aspektus kino ypatingą dėmesį skiriant kinematografijos, redagavimo, garso dizaino ir vizualiųjų efektų. Papildoma nurodymas pateikiamas dėl gamybos dizainas, specialieji efektai ir spalvų korekcijos srityse.

Mokykloms nuoma siūlo platų profesionalios įrangos iš didžiausių vardų Verslas (Arri, Matthews, Canon, Kinoflo tt). Studento pradėti susipažindami su "Canon DSLR fotoaparatams ir apšvietimo 3 taškų. Kaip kurti savo įgūdžius, kaip kino kūrėjams, jų įranga sąrašai tampa vis sudėtingesni, mūsų įranga vadybininkas daro jo geriausias atsakyti į studento poreikius, įgyti įrangą šiuo metu neturi turėti iš mūsų bendrapiliečių įrangos nuoma; Kukl, Luksoras ir MediaRental.... [-]


Režisūra / gaminti

Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus August 2019 Islandija Reykjavík

Šis departamentas siūlo įvairią, sudėtinga mokymo programą vadovavimas ir gamybos filmų, televizijos ir kitos žiniasklaidos priemonės. Per dvejus metus nuo tyrimo jums ištirti pagrindinius vaidmenis ir funkcijas abiejų profesijų per praktinių užsiėmimų, įskaitant trumpų filmų, reklamos, muzikiniai vaizdo įrašai, dokumentiniai ir įvairių televizijos formatų. Jūs taip pat mokomi scenarijaus ... [+]

Šis departamentas siūlo įvairią, sudėtinga mokymo programą vadovavimas ir gamybos filmų, televizijos ir kitos žiniasklaidos priemonės. Per dvejus metus nuo tyrimo jums ištirti pagrindinius vaidmenis ir funkcijas abiejų profesijų per praktinių užsiėmimų, įskaitant trumpų filmų, reklamos, muzikiniai vaizdo įrašai, dokumentiniai ir įvairių televizijos formatų. Jūs taip pat mokomi scenarijų, kino gramatiką, apie aktorių režisūra, taip pat įrangą ir techninius aspektus, naudojamų šiuolaikinėje kino.

Ugdymo turinio tikslas yra suteikti studentams tvirtą supratimą apie filmų pagrindus ir įgūdžių, reikalingų statant vizualinius naratyvus. Sužinosite, kaip suskaidyti scenarijų, jį scenoje su fotoaparatu, ir bendrauti su ir blokuoti aktoriai. Sužinosite, kas dalyvauja gaminant filmų ir televizijos, ir apie pobūdį ir struktūrą tiek pramonėje. Sužinosite, kaip filmas rinkinys paleisti, ir bendradarbiavimo, drausmės ir profesinės darbo metodų svarbą. Tuo pačiu metu, mes rekomenduojame jums visą laiką rizikuoti, būti kūrybingi ir kurti savo unikalų balsą, kaip pasakotojas.... [-]


Scenarijų / režisūra

Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus August 2019 Islandija Reykjavík

Šis departamentas siūlo universalus ir kūrybinį studijuoja rašymo ir režisūros už ekrano srityse. Sužinosite įvairius metodus plėtoti savo idėjas ir rašymas scenarijus vaidybinių filmų, šortai, televizijos ir kitų vizualinių žiniasklaida. Taip pat gausite išsamų mokymo kursą vadovaudami savo scenarijus, taip pat kitų asmenų ... [+]

Šis departamentas siūlo universalus ir kūrybinį studijuoja rašymo ir režisūros už ekrano srityse. Sužinosite įvairius metodus plėtoti savo idėjas ir rašymas scenarijus vaidybinių filmų, šortai, televizijos ir kitų vizualinių žiniasklaida. Taip pat gausite išsamų mokymo kursą vadovaudami savo scenarijus, taip pat kaip ir kiti.

Mokymo programa numato būtiną pagrindą galite tapti į kino srityje autorius. Abiturientų iš departamento gauti diplomą su pavadinimu "režisierius - su specialiomis koncentracija Rašymas ir vadovavimas". Su šio mokymo ir žinių mūsų absolventai yra pasirengę darbo su kino gamybos įmonių, televizijos transliuotojų, reklamos agentūrų ir leidyklų, among others.... [-]


Vaidyba

Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus August 2019 Islandija Reykjavík

Šis departamentas moko pagrindinius būdus ir metodus, veikiantis scenos ir ekrano. Mes skatiname mūsų studentus tyrinėti savo individualų kūrybiškumą ir ypatingą dėmesį šokio, fizinės saviraiškos ir dainavimo ... [+]

Šis departamentas moko pagrindinius būdus ir metodus, veikiantis scenos ir ekrano. Mes skatiname mūsų studentus tyrinėti savo individualų kūrybiškumą ir ypatingą dėmesį šokio, fizinės saviraiškos ir dainavimo.

Mūsų mokymo programa suteikia tvirtą pagrindą arba aktoriaus karjerą kino, televizijos ar ant scenos, ar tęsti dramos ar kino laipsnį kitur. Skirtingai nei daugelis dramos ir veikia programų Mes pabrėžiame, veikiantis fotoaparato, kuris suteikia mūsų studentams galimybę mokytis kino gamybos pagrindai taip pat, nes jie dirba daug kino projektų per savo studijų metu.

Mūsų programa siūlo sudėtingas profesinį mokymą aukščiausio lygio į vaidybos meną. Jūs praktiškai veikiančių amatų ir išmokti kino pagrindus dirbant komandose su studentais iš kitų departamentų mokykloje. Šis bendradarbiavimas tęsiasi šalia kito su veikiančiais tyrimų visose keturiose semestrus. Mūsų instruktoriai yra aktoriai, režisieriai, dainininkai, šokėjai ir filmų kūrėjai, kurie atvyksta iš įvairių sluoksnių ir patirtimi.... [-]


Vaizdo įrašai

Believe in Adventure

Icelandic Film School