Iceland Academy of the Arts

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie akademiją

Islandijos menų akademija yra savivaldos institucija, teikianti aukštojo mokslo dailės, teatro, šokio, muzikos, dizaino, architektūros ir dailės išsilavinimą.

Vaidmuo ir tikslai

Iš Islandijos Dailės Akademijos vaidmuo yra skatinti pažangiai meno ir skatinti inovacijas ir plėtrą įvairiose srityse. Akademija siūlo išsilavinimą tuo universitetinio lygio meno ir perteikia tiek žinių ir profesionalumą į Islandijos visuomenę menų. Ji veikia globalioje aplinkoje ir matuoja save nuo akademijose, kad tobulėti meninio ugdymo kaimyninėse šalyse.

Trys pagrindinės vertybės gidas dėmesio ir kryptį akademijoje visus savo darbą:

Smalsumas Supratimas Drąsa

Smalsumas skatina mus užduoti klausimus ir ieškoti naujų metodų, sprendimų ir atsakymų. Mes perpjauti tuos atsakymus ir stengtis suprasti, kas yra mums svetima. Per supratimą ir mokymą mes plėtoti gabumus ir įgūdžius Mes reikalaujame. Tokiu būdu mes stipriname savo drąsos paseks mūsų įsitikinimus ir mūsų meninės vizijos.

Bendradarbiavimas

Islandijos menų akademija akcentuoja stiprinti bendradarbiavimą su kitais aukštojo mokslo institucijų šalyje ir įvairių kitų įstaigų ir įmonių. Jos partneriai yra: Islandijos universitetas, Reikjaviko universitetas, Žemės ūkio universitetas, Islandija, Bifrost universitetas, Reikjaviko meno muziejus, Nacionalinė dailės galerija Islandijoje Gyvenimo meno muziejus, Isafjordur muzikos mokykla, The Skaftfell kultūros centras, Islandijos simfoninis orkestras, Islandų opera, Salur Music Hall, Uodega, Reikjaviko miesto teatras, Nacionalinis teatras, The Akureiris Teatras, Islandijos šokio trupė, Reikjaviko menų festivalis, o valstybė transliavimo paslauga.

Islandijos menų akademija yra aktyvus dalyvis tarptautinį bendradarbiavimą. Akademija padarė dvišalius susitarimus su apie 120 aukštojo mokslo institucijų Europoje per Erasmus programą. Per Nordplus, Akademija bendradarbiauja su maždaug 90 meno akademijų Skandinavijos ir Baltijos šalyse. Preparatai yra numatytas bendradarbiavimas su meno akademijų Azijoje, įskaitant Kiniją, Japoniją ir Tailandą. Todėl Studentai gali baigti savo studijas užsienio vietose dalį. Apskritai, studentų mainų trunka vieną semestrą. Nemažai užsienio valiutos studentams taip pat studijuoja Islandijos Dailės Akademijos, ir daug užsienio svečių mokytojai dėsto akademijoje ilgesnį ar trumpesnį laiką.

Švietimas

Akademija siūlo pilną laiko universitetinį išsilavinimą, pabrėžiant kokybišką mokymą ir mokymą, kurie išlaikė griežčiausius priėmimo reikalavimus studentams. Keturi universalinės fakultetai siūlo studijų programas tuo bakalauras lygmeniu, teikiant įvairių sričių studijų. Trys skyriai pasiūlyti magistro programą, be to, muzika departamentas siūlo diplomo programą.

Švietimo pažangos

Švietimas akademijoje matuojamas ECTS (Europos kreditų perkėlimo sistema) kreditų. Vienam kredito krūvis svyruoja nuo dalykinių sričių, bet, apskritai, studentas gali tikėtis skirti 25-30 darbo valandų per kredito minimumo.

bakalauro programos

180 ECTS minimalus reikalingi BA ar B.Mus. Laipsnį. Akademijos mokymo programą organizuoja leisti 72 ECTS vienerius akademinius metus daugiau ir ne daugiau kaip 210 ECTS visą studento studijų laikotarpį iš viso.

Dieninio studentas turi užpildyti 48 ECTS minimumą į mokslo metus būtų leista iš anksto į kitą studijų metų.

Siekiant iš anksto iš vieno semestro į kitą, studentai turi sumokėjo visus likusius mokesčius. Pasikeitimai registracijos neleidžiama po spalio 1 d rudens semestro ir vasario 15 d pavasario semestrą.

A studento visa abiejų laikotarpis tyrimo neturi viršyti vienos metams ir viršijantis įprastą studijų trukmės, su nesant išimties dėl motinystės / tėvystės atostogas. Rektorius, rekomendavus seniūnas, gali suteikti išimtis iš šios taisyklės ypatingomis aplinkybėmis. Tais atvejais, atitinkami studentai turi paaiškinti savo aplinkybes raštu, nurodydama priežastis, dėl kurių paraiškos.

Magistro programos

120 ECTS minimalus reikalingi MA, M.Mus. ir M.Art.Ed. Laipsnių. Akademijos mokymo programą organizuoja, kad būtų galima 66 ECTS vienerius akademinius metus daugiau ir ne daugiau kaip 132 ECTS visą studento studijų laikotarpį.

Magistro studentai dizaino, dailės ir sudėtis turi užpildyti 48 ECTS minimalus siekiant iš anksto į kitą studijų metų.

Siekiant iš anksto iš vieno semestro į kitą, studentai turi sumokėjo visus likusius mokesčius. Pasikeitimai registracijos neleidžiama po spalio 1 d rudens semestro ir vasario 15 d pavasario semestrą.

A studento viso nepertraukiamas laikotarpis tyrimo neturi viršyti vienerių metų virš ir už įprastą studijų trukmės. Atsižvelgiant į meninio ugdymo departamento, studentas viso nepertraukiamas laikotarpis tyrimo neturi viršyti dvejus metus nuo normalios trukmės studijų, su nesant išimties dėl motinystės / tėvystės atostogas. Rektorius, rekomendavus seniūnas, gali suteikti išimtis šiai taisyklei susiklosčius ypatingoms aplinkybėms. Tais atvejais, atitinkami studentai turi paaiškinti savo aplinkybes raštu, nurodydama jų taikymo priežastis.

Priėmimas

Islandijos menų akademija siekia talentingų ir kūrybingų žmonių, turinčių tvirtą pagrindinio išsilavinimo bei pirmosios žinios apie meną.

Paraiškos dėl mokslo metais 2016-2017 atvers 2016 m.

Elektroninis paraiškos formą galima rasti svetainėje. Pareiškėjai turi pateikti elektroninę formą paraišką. Kiti reikalingi dokumentai ir paraiškų teikimo tvarka skiriasi priklausomai nuo kiekvieno padalinio. Dėl šios priežasties labai svarbu, kad pareiškėjas skaito atitinkamą departamento Informacijos atidžiai ir apdairiai vadovaujasi instrukcijomis.

Paraiška negalioja, kol pareiškėjas pateikė paraišką, užmokės paraiškos mokestį ir IAA gavo šiuos dokumentus:

Sėkmingai pateikta elektronine forma pasirašė išspausdintą elektroninė forma Patvirtinta kopija studijų pažymėjimų ir mokyklų nuorašai kiti reikalaujami dokumentai (žr atitinkamo departamento informacija)

Elektroninis forma turi būti atspausdinti ir pasirašyti, kai ji buvo užbaigtas, ir pateikta. Būtina įtraukti paso nuotrauką elektronine forma. Formą tada turėtų būti įteikiamos arba išsiunčiamos į atitinkamos departamentu kartu su reikalaujamais dokumentais.

Paraiškos mokestis

IAA mokesčiai 5.000 IKr už kiekvieną paraišką. Paraiška mokestis pareiškėjams kredito kortelę, kai paraiška yra pateikta ir negrąžinamas. Pardavėjas turi visą informaciją iš pirkėjo, susijusia su pirkimo kaip konfidenciali. Jokiomis aplinkybėmis informacija būtų perduota trečiajai šaliai.

Tyrimo dizainas, muzika, menas Islandijoje

Islandijos menų akademija yra už kūrybiškumą, eksperimentų ir kritinio mąstymo platforma. Akademija siūlo glaudų tinklą akademikų, praktiniam ir studentams tiesioginio kontakto su vietine kultūra ir atsižvelgiant į didelę kaimo kraštovaizdžio Islandijos kaimynystėje.

Tuo Islandija Dailės Akademijos jums bus dalis dinamišką ir glaudžiai megztiniai tinklo menininkų ir dizainerių, kur jūs turite laisvę eksperimentuoti ir atrasti naujus dalykus apie save ir savo profesinę praktiką.

Islandijos žymiausi menininkai ir dizaineriai yra Europa dalis ir jau mokėsi Islandija akademijos tokių kaip Ragnar Kjartansson, Kjartan Sveinson (buvusio nario Sigur Ros), Elfa paleisti Kristinsdóttir, smuikininkas ir proffessor, Anna Þorvaldsdóttir, pripažinto kompozitoriaus Vik menų Prjónsdóttir ir Siggi Eggerts.

Su kūrybinės minties, mes pakeisti pasaulį. Menas yra Vyriški būdas suprasti save, savo aplinką ir savo istoriją ir sukurti ateitį. Per pastaruosius kelerius metus, ekonominė vertė kūrybinių industrijų tapo aišku visiems. Art mes pakeisti požiūrį, mes pakeisti people gyvenimą ir taip, tikiuosi prisidėti prie to, kad pasaulis taptų geresne vieta.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vaizdo įrašai

MA Design - Jiao Jiaoni

MA Design - Arite Fricke