Bifröst University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki Bifrost universiteto

Bifrost universiteto buvo įkurta Reikjavike 1918 nuo Ruskin koledžo pavyzdį. 1955, mokykla buvo perkelta 110km kapitalo šiaurę. Bifrost universiteto yra tik laisvųjų menų universitetas šalyje, Jis buvo akredituota kaip 1988 m universitete, pirmą kartą tik versle, galiausiai siūlo laipsnių pagrindai 2002 ir socialinių mokslų, nes 2005 m.

Bifrost universiteto yra privati, savivaldą, ne pelno siekianti įstaiga, kuri iš Islandijos valstybės gauna apie 40% savo pajamų, 40% nuo mokesčio už mokslą, o 20% iš kitų šaltinių. Absolventai yra daug garsių verslininkų ir vadovų Islandijos verslo ir politikos, įskaitant premjero šalyje.

Bifrost universiteto taip pat siūlo vienerių metų iki universiteto lygio parengiamasis studijų programą studentams trūksta pilnas universitetą kvalifikaciją, taip pat įvairius mokymosi visą gyvenimą programas, įskaitant sėkmingų programų mažmeninės prekybos valdymas, turizmui ir vieną dirbančių žmonių vietos valdžios institucijose. Daugelis bakalauro studentai praleidžia vieną ar daugiau terminų užsienyje partnerių universitetų Amerikoje, Azijoje ir kontinentinėje Europoje.

Bifrost universiteto yra aktyvus narys islandų ir tarptautinių mokslinių tyrimų bendruomenių ir didžiuojasi būtų įdarbinami fakultetą su plačiomis mokslinių tyrimų profilius socialiniuose moksluose. Universiteto šeimininkai daug nepriklausomų mokslinių tyrimų centrų, pavyzdžiui centro Europos studijų centro mažmeninei studijų ir tyrimų centro Kultūros vadybos. Bifrost lėmė daug mokslinių tyrimų projektus, Islandijos mokslinių tyrimų taryba papildomai finansuojamų EB mokslinių tyrimų pagrindų programos projektų. Bifrost taip pat taip pat dalyvavo daugelyje akademinių tinklų sąnaudų ir Erasmus programose, taip pat Šiaurės periferijos programos.

Bifrost universiteto mokymo politika

Tai yra Universiteto politika pasiūlyti išskirtinį išsilavinimą, kuris leidžia studentams įgyti daug žinių savo srityje studijų, stiprina jų Rupjība ir sustiprina jų kūrybiškumą. Sureikšminamas skatinti mokinių gebėjimą priimti ir vykdyti profesinę darbo metodus, taikyti teorijas ir koncepcijas skyrimo sprendimų ir stiprinant jų gebėjimą spręsti praktinius uždavinius. Tokiu būdu universitetas siekiama suteikti studentams su kuo geriau pasirengti dalyvavimo demokratinėje visuomenėje ir ekonomikoje, arba tolesnėms studijoms. Bifrost universiteto atitinka reikalavimus, keliamus studijų disciplinų, kurių universitetas buvo akredituotos.

Kodėl verta rinktis Bifrost universiteto?

Mažas miesteliu universitetas su įsipareigojimu akademinės inovacijų

Neįvykdyti mokytojai, asmeninį dėmesį ir dažnai užduotys

Puikus studijų ir mokymosi priemonės

Garantuotas on-campus būsto visiems studentams

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Summer courses » Peržiūrėti kursus » Matyti Humanitarinių mokslų magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Kursų semestras Islandijoje

Su bendrabučiu Dieninės July 2019 Islandija Borgarnes

Islandijos semestras yra nemokamų studentų, kurie nėra iš vieno iš Bifröst University partnerių universitetų, Bifröst University ir norėtų likti Islandijoje mokytis ir praleisti laiką. [+]

Sveiki atvykę į "Adventurous Bifröst University Islandijoje

Gaukite apsuptas ledynų, ugnikalnių, vidurnakčio saulės, ežerų, krioklių ir nepakartojamo pobūdžio žygiams. Islandijos semestras yra nemokamų studentų, kurie nėra iš vieno iš Bifröst University partnerių universitetų, Bifröst University ir norėtų likti Islandijoje studijoms ir nuotykiams. Programa suteikia galimybę mokytis ambicingo ir dinamiško universiteto, esančio tikrai unikaliame aplinka. Bifröst University įsikūręs slėnyje "Norrúrárdalur" Borgarfjörður, apytiksliai. 100 km nuo Reikjaviko. Tai lizdas nuostabioje ir ryškiai gražioje lavoje, siūlanti begalines galimybes geriausiu būdu išgyventi nepaliestą gamtą. Universitete studentai ras minimalųjį barą, kavinę / barą, sporto salę, futbolo lauką, krepšinio lankus, skalbyklę, bankomatą ir vaikų darželį.... [-]


Vasaros kursai

Vasaros mokykla, Islandija 2019 m

Su bendrabučiu Dieninės 3 savaites July 2019 Islandija Borgarnes

Vasaros mokykla yra natūralioje "Bifr" rojaje

[+]

Vasaros mokykla 2019 m. Programa

Vasaros mokykla įsikūrusi Vakarų Islandijos Bifröst Village gamtos rojaus, tiesiai tarp vulkano ir ledyno. Studentai apsistoja patogiuose vienviečiuose ir dviviečiuose kambariuose gražioje programos studijoje ant Hrearvatn ežero kranto.

Trijų savaičių programa (8 ECTS / 4 JAV kreditai) siūlo aukšto lygio vadovavimo studijas, daugiausia dėmesio skiriant tvarumui.

Vasaros mokykla vyks nuo 2019 m. Liepos 13 d. Iki rugpjūčio 3 d.

Vasaros mokykla suteikia studentams lyderystės mokymus ir rengia juos uždavinius, su kuriais susidurs ateities lyderiai.

Čia galite pamatyti kai kuriuos studentų atsiliepimus: https://www.bifrost.is/english/international/summer-school-in-iceland/testimonials/... [-]


Vaizdo įrašai

International Summer School in Iceland

International Students at Bifröst University

Open Day 2016

Kontaktai

Bifrost University (Háskólinn á Bifröst)

Adresas Bifröst, 311
Borgarnes, Islandija
Interneto svetainė http://www.bifrost.is/english/
Telefonas +354 433 3000