Oficialus aprašymas

Sveiki Bifrost universiteto

Bifrost universiteto buvo įkurta Reikjavike 1918 nuo Ruskin koledžo pavyzdį. 1955, mokykla buvo perkelta 110km kapitalo šiaurę. Bifrost universiteto yra tik laisvųjų menų universitetas šalyje, Jis buvo akredituota kaip 1988 m universitete, pirmą kartą tik versle, galiausiai siūlo laipsnių pagrindai 2002 ir socialinių mokslų, nes 2005 m.

Bifrost universiteto yra privati, savivaldą, ne pelno siekianti įstaiga, kuri iš Islandijos valstybės gauna apie 40% savo pajamų, 40% nuo mokesčio už mokslą, o 20% iš kitų šaltinių. Absolventai yra daug garsių verslininkų ir vadovų Islandijos verslo ir politikos, įskaitant premjero šalyje.

Bifrost universiteto taip pat siūlo vienerių metų iki universiteto lygio parengiamasis studijų programą studentams trūksta pilnas universitetą kvalifikaciją, taip pat įvairius mokymosi visą gyvenimą programas, įskaitant sėkmingų programų mažmeninės prekybos valdymas, turizmui ir vieną dirbančių žmonių vietos valdžios institucijose. Daugelis bakalauro studentai praleidžia vieną ar daugiau terminų užsienyje partnerių universitetų Amerikoje, Azijoje ir kontinentinėje Europoje.

Bifrost universiteto yra aktyvus narys islandų ir tarptautinių mokslinių tyrimų bendruomenių ir didžiuojasi būtų įdarbinami fakultetą su plačiomis mokslinių tyrimų profilius socialiniuose moksluose. Universiteto šeimininkai daug nepriklausomų mokslinių tyrimų centrų, pavyzdžiui centro Europos studijų centro mažmeninei studijų ir tyrimų centro Kultūros vadybos. Bifrost lėmė daug mokslinių tyrimų projektus, Islandijos mokslinių tyrimų taryba papildomai finansuojamų EB mokslinių tyrimų pagrindų programos projektų. Bifrost taip pat taip pat dalyvavo daugelyje akademinių tinklų sąnaudų ir Erasmus programose, taip pat Šiaurės periferijos programos.

Bifrost universiteto mokymo politika

Tai yra Universiteto politika pasiūlyti išskirtinį išsilavinimą, kuris leidžia studentams įgyti daug žinių savo srityje studijų, stiprina jų Rupjība ir sustiprina jų kūrybiškumą. Sureikšminamas skatinti mokinių gebėjimą priimti ir vykdyti profesinę darbo metodus, taikyti teorijas ir koncepcijas skyrimo sprendimų ir stiprinant jų gebėjimą spręsti praktinius uždavinius. Tokiu būdu universitetas siekiama suteikti studentams su kuo geriau pasirengti dalyvavimo demokratinėje visuomenėje ir ekonomikoje, arba tolesnėms studijoms. Bifrost universiteto atitinka reikalavimus, keliamus studijų disciplinų, kurių universitetas buvo akredituotos.

Kodėl verta rinktis Bifrost universiteto?

Mažas miesteliu universitetas su įsipareigojimu akademinės inovacijų

Neįvykdyti mokytojai, asmeninį dėmesį ir dažnai užduotys

Puikus studijų ir mokymosi priemonės

Garantuotas on-campus būsto visiems studentams

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vasaros kursai

Bifröst University

Ši programa vyks nuo 2019 m. Birželio 29 iki liepos 13 dienos. Birželio 29 d. Programos koordinatoriaus pateikta orientacinė sesija supažindins su programos dalyviais ir ... [+]

XXI amžiaus verslininkėIslandijos Bifröst UniversityBirželio 29 - liepos 13 dProgramos apžvalga

Ši programa vyks nuo 2019 m. Birželio 29 iki liepos 13 dienos. Birželio 29 d. Programos koordinatoriaus pateikta orientacinė sesija supažindins su programos dalyviais ir miesteliu. Sveiki vakarienė vyks birželio 29 d. Vakare.

Universitetas organizuoja autobusų paėmimą iš Reikjaviko į Bifröstą birželio 28 d. 18.00 val., Todėl dalyviams patariama užsisakyti bilietus atvykti į Islandiją birželio 27–28 dienomis.

Dalyviams patariama užsisakyti bilietą iš Islandijos po 14:00 liepos 14 d. Pervežimas į oro uostą atvyksta į oro uostą liepos 12 d. 12:00 val.

DalykaiPadidinkite savo įtaką: viešojo kalbėjimo vadovasImposterio sindromo supratimas ir įveikimasĮmonių kultūra ir tinklų kūrimasLyčių lygybės įmonių realybėKūrybiškas mąstymasInovacijos ir verslumasRinkodara ir skaitmeninis ryšysVerslo planavimasParaiška... [-]
Islandija Borgarnes
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bifröst University

Šio kurso tikslas - didinti bendravimą apie lyčių skirtumus ir šališkumą, kai moterys susiduria su laiptais, ir suteikti dalyviams veiksmingas priemones, kurios padėtų iš ... [+]

Lyderystė ir lyčių lygybė XXI amžiujeIslandijos Bifröst UniversityBirželio 29 - liepos 20 d

Gerai žinoma, kad moterys yra nepakankamai atstovaujamos aukščiausio lygio vaidmenyje, pvz., Verslo, politikos ir akademinės bendruomenės srityse, kurios tokiu būdu atsisako didelio vadovavimo potencialo. Todėl lyčių, rasės, religijos ir kitų aspektų įvairovės trūkumas yra prarastų galimybių vandenynas ir bendras ekonominio augimo ir bendros visuomenės gerovės praradimas. Šio kurso esmė - lyderystės ir lyderystės teorijos.

Tarptautinėse politinėse diskusijose Islandija laikoma puikiu lyčių lygybės sėkmės pavyzdžiu, kuris dažnai laikomas „lygybės rojuje“ ir bus ypač aptariamas lyginant su kitomis šalimis ir pasaulio dalimis. Tyrimai parodė, kad įmonės ir institucijos, kurios yra įtraukios vadovavimo ir valdymo požiūriu, yra geresnės už kitas, kurios neįrodo tokios pačios įvairovės. Be to, yra ryšys tarp lyčių lygybės ir visuomenės gerovės lygio.... [-]

Islandija Borgarnes
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bifröst University

Vasaros mokykla yra natūralioje "Bifr" rojaje ... [+]

Vasaros mokykla 2019 m. Programa

Vasaros mokykla įsikūrusi Vakarų Islandijos Bifröst Village gamtos rojaus, tiesiai tarp vulkano ir ledyno. Studentai apsistoja patogiuose vienviečiuose ir dviviečiuose kambariuose gražioje programos studijoje ant Hrearvatn ežero kranto.

Trijų savaičių programa (8 ECTS / 4 JAV kreditai) siūlo aukšto lygio vadovavimo studijas, daugiausia dėmesio skiriant tvarumui.

Vasaros mokykla vyks nuo 2019 m. Liepos 13 d. Iki rugpjūčio 3 d.

Vasaros mokykla suteikia studentams lyderystės mokymus ir rengia juos uždavinius, su kuriais susidurs ateities lyderiai.

Čia galite pamatyti kai kuriuos studentų atsiliepimus: https://www.bifrost.is/english/international/summer-school-in-iceland/testimonials/... [-]

Islandija Borgarnes
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

International Summer School in Iceland

International Students at Bifröst University

Open Day 2016

Bifrost University (Háskólinn á Bifröst)
Address
Bifröst, 311
Borgarnes, Islandija
Interneto svetainė
Telefonas
+354 433 3000