International Study Programs of Udayana University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie

"Upskill" kuria tam tikras Udayana universiteto studijų ir semestro programas, kurios suteikia aukštąjį išsilavinimą į naują lygmenį ir perkelia pamokas į Balio vietines bendruomenes. Žinios ir gebėjimai taikomi tikrajai aplinkai - kur to reikia labiausiai ir turi didžiausią poveikį. Bendradarbiaudami su labai pripažintomis universitetuose užsienyje, mes kuriame programas, kurios skatina žinias ir kultūrinius mainus bei padeda kurti tvarius naujausius aplinkos ir vietos bendruomenių sprendimus.

Kaip jaunoji tarptautinė komanda, mes žinome, kas daro studijų užsienyje programas išskirtinę ir nuolat besikeičiančią patirtį: įkyrusį mokymą kartu su apgalvotais lauko darbais ir tyrimais, kurie turi reikšmingą poveikį vietos bendruomenėms.

Mūsų misija

Naujų integruotų semestro programų, sukurtų dėl mūsų išplėstinių kelionių Indonezijoje, varomoji jėga. Kelis metus glaudžiai bendradarbiaudama su mūsų vietiniu partneriu Bali, mes matėme didėjančią paklausą aktyviai imtis savo aplinkos ir ypač mūsų tropikų vandenynų apsaugos. Vietos bendruomenės remiasi patyrusių jūrų mokslininkų pagalba, kurie gali padėti pasiekti geresnę ateitį.

Matydami šią paklausą ir jaunųjų mokslininkų, norinčių įgyti naujos mokymosi patirties, kurią jie gali tiesiogiai taikyti šioje srityje, paklausą, galų gale mes nusprendėme sujungti abu poreikius kurdami semestro programas ir vasaros kursus, daugiausia dėmesio skiriant problemiškam topi Indonezijoje ir ypač Bali.

Udayana universiteto programos yra skirtos skatinti žinias ir kultūrinius mainus bei kelti tvarius naujausius aplinkos ir vietos bendruomenių sprendimus.

Mūsų vertybės

 • Kokybė
  Kokybė mums yra tokia pat svarbi kaip ir jums. Mes nuolat stebime studijų programas ir optimizuojame procesus. Mes norime užtikrinti, kad paskaitos, lauko tyrimai ir mokslinių tyrimų projektai būtų akademinio lygio.
 • Prieiga
  Tarptautinis mokymasis arba darbo patirtis yra labai svarbus šiandieniniame globalizuotame pasaulyje. Mes stengiamės kurti visiems prieinamas programas, net tiems, kurie turi ribotą laiko tarpą ar biudžetą.
 • Partneriai
  Mes dirbame su partneriais, kurie dalijasi kultūrinio mainų vizija, daug dėmesio skiriant tvarumui ir atsakomybei. Mes sukūrėme tvirtus santykius su pasitikėjimu kaip fondu.
 • Vieta
  Kiekviena vieta žemėje yra tokio pobūdžio kelionė. Mes išrinkome šias vietas, kurias mes nuo šiol žavėjome, ir norėtume juos parodyti jums su visais aspektais, kuriuos gali pasiūlyti vietinis gyvenimas. Bet ten yra daugiau vietų, kad jas atrastų, ir mes esame daugiau nei įstrigę, kad jie būtų prieinami jums.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Summer courses » Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Programa "Semestras užsienyje" - atogrąžų biologija

Su bendrabučiu Dieninės 16 savaites April 2019 Indonezija Ubud

Per šią 16 savaičių semestro programą sužinosite daugiau apie atogrąžų biologiją ir jūrų išsaugojimą Bali. [+]

Apie

Per šią 16 savaičių semestro programą sužinosite daugiau apie atogrąžų biologiją ir jūrų išsaugojimą Bali. Be jūsų paskaitų, vykstančių Bali Udayana universitete, lankysite bendruomenes, kad gautumėte daugiau praktinės patirties. Per keletą ekskursijų sužinosite daugiau apie Balio ekosistemas, tokias kaip Mangrove Ecosystem ir koralų rifai. Pagal šią studijų programą galite pasiekti iki 30 ECTS kreditų balų, kuriuos Uaidana universitetas skiria Balio mieste.

PabrėžiaProjekto darbas pagal dabartines temasPatirkite prasmingas praktines paskaitas ir ekskursijasĮvairios lauko studijos ir bendruomenės apsilankymai suteikia prieigą prie unikalių žinių ir padeda suvokti dabartinę mūsų vandenynų sveikatos būklę. [-]

Vasaros kursai

Koralų rifas restauravimas vasaros kursas

Su bendrabučiu 4 savaites June 2019 Indonezija Ubud

Pasimėgaukite keturių savaičių vasaros kursu koralinių rifų atstatymui Bali. Ištirkite Koralinių rifų sveikatos būklę aplink Balio salą ir geriau supraskite tropinę jūrų ekosistemą apskritai. Pažiūrėkite, kaip klimato kaita ir vandenynų rūgštėjimas veikia ekosistemą ir koralų rifus, ir kodėl itin svarbu atkurti koralų rifų sveikatos būklę, kad būtų užtikrintas ir užtikrintas visų gyvų būtybių išlikimas. [+]

Coral Reef restauravimas vasaros kursas

Pasimėgaukite keturių savaičių vasaros kursu koralinių rifų atstatymui Bali. Ištirkite Koralinių rifų sveikatos būklę aplink Balio salą ir geriau supraskite tropinę jūrų ekosistemą apskritai. Pažiūrėkite, kaip klimato kaita ir vandenynų rūgštėjimas veikia ekosistemą ir koralų rifus, ir kodėl itin svarbu atkurti koralų rifų sveikatos būklę, kad būtų užtikrintas ir užtikrintas visų gyvų būtybių išlikimas. Paskaitų metu ir keliuose kelionių metu jūs susipažinsite ir pamatysite skirtingus metodus, naudojamus koralų rifams atstatyti aplink Balio salą.

Jūsų klasė | Bali ir Nusa Penida salos koraliniai rifai ... [-]

Mangrove ekologijos vasaros kursas

Su bendrabučiu Dieninės 4 savaites July 2019 Indonezija Ubud

Šis keturių savaičių vasaros kursas suteiks jums unikalią galimybę suprasti ir susipažinti su mangrove ekosistemomis Balio saloje [+]

Apie

4 savaičių vasaros kursas, suteikiantis jums unikalią galimybę suprasti ir susipažinti su mangrove ekosistemomis Balio saloje. "Udayana" universiteto Bali rengiamas profesinio rengimo blokas suteiks jums konkrečių žinių apie mangrovus, jų istoriją Bali ir jų svarbą gamtai ir žmonijai. Paskaitų metu eisite keliuose pasimatymams ir mokslinėms ekskursijoms, padėsiančioms suprasti mengrovių biologinį sudėtingumą ir svarbą Balio mieste. Šis trumpalaikis kursas yra unikalus praktinis požiūris, kuris suteikia jums galimybę atlikti tyrimus lauko sąlygomis ir rinkti duomenis, siekiant paremti ir skatinti veiksmingą mengrovių atkūrimo praktiką.

Be to, turėsite galimybę keliauti Bali, kad pamatytumėte gražiausius ir nepriekaištusius vietoves ir pasitarkite su vietine bendruomene.... [-]


Tvarumas

Su bendrabučiu Dieninės 4 savaites July 2019 Indonezija Ubud

Šis intensyvus 4 savaičių vasaros kursas padės suprasti turizmo poveikį Balio mieste ir sužinoti daugiau apie tvaraus turizmo ir ekoturizmo veiksmus. [+]

Apie

Šis intensyvus 4 savaičių vasaros kursas padės suprasti turizmo poveikį Balio mieste ir sužinoti daugiau apie tvaraus turizmo ir ekoturizmo veiksmus. Per keturias savaites nuo paskaitų Uaidana universitete Bali ir įvairiose ekskursijose po Balį, sužinosite daugiau apie Balio gyvenimo filosofiją "Tri Hita Karana" ir kaip šis senas gyvenimo būdas atsispindi šiuolaikiniuose tvaraus turizmo požiūriu Bali .

Įvairios ekskursijos padės jums suprasti "Tri Hita Karana" ir sužinoti apie pastangas išsaugoti pagrindines turistų lankomas vietas Balio - jo gamtą ir kultūrą.

Šis kursas suteiks jums unikalią galimybę mokytis užsienyje ir pasimėgauti realiu Bali iš turistinės perspektyvos. Jūs kalbėsite su vietos bendruomene, sužinosite daugiau apie stebuklingą induistų kultūrą Bali ir pasimokysi viską, ką Balis gali pasiūlyti tvariu būdu.... [-]


Kontaktai