International Study Programs of Udayana University

Įvadas

Oficialus aprašymas

APIE

"Upskill" studijų užsienyje programa siekiama aukštąjį mokslą įgyti naujam lygiui ir perkelti auditoriją į užsienio bendruomenes. Mūsų programos yra skirtos paskatinti žinias ir kultūrinius mainus bei kelti tvarius naujausius aplinkos ir vietos bendruomenių sprendimus.
Pagrindinis akademinis tikslas yra sukurti bendrą supratimą apie tai, kaip vandenynas yra esminis mūsų egzistavimui ir kad mes esame svarbūs, kad padėtume išgyventi padarytą žalą.

Be to, mes norime padidinti projektų, kuriuos vietos bendruomenės jau įsteigė, tarpusavyje ir ateities mokslininkų supratimą, kita vertus, norime, kad studentai aktyviai dalyvautų šiuose projektuose, kad juos toliau plėtos.
Naudodamiesi mūsų programa, žinios ir įgūdžiai yra tiesiogiai taikomi tikrajai aplinkai - kur tai reikalinga labiausiai ir turi didžiausią poveikį.

Mūsų misija

Naujų integruotų semestro programų, sukurtų dėl mūsų išplėstinių kelionių Indonezijoje, varomoji jėga. Kelis metus glaudžiai bendradarbiaudama su mūsų vietiniu partneriu Bali, mes matėme didėjančią paklausą aktyviai imtis savo aplinkos ir ypač mūsų tropikų vandenynų apsaugos. Vietos bendruomenės remiasi patyrusių jūrų mokslininkų pagalba, kurie gali padėti pasiekti geresnę ateitį.

Matydami šią paklausą ir jaunųjų mokslininkų, norinčių įgyti naujos mokymosi patirties, kurią jie gali tiesiogiai taikyti šioje srityje, paklausa, galų gale mes nusprendėme sujungti abu poreikius kuriant atogrąžų biologijos ir jūrų išsaugojimo tyrimo semestrą užsienyje, daugiausia dėmesio skiriant vietiniai projektai.

Kaip jaunoji tarptautinė komanda, mes žinome, kas daro studijų užsienyje programas išskirtinę ir nuolat besikeičiančią patirtį: įkyrusį mokymą kartu su apgalvotais lauko darbais ir tyrėjais, kurie turi reikšmingą poveikį vietos bendruomenėms.

Mūsų programos yra skirtos paskatinti žinias ir kultūrinius mainus bei kelti tvarius naujausius aplinkos ir vietos bendruomenių sprendimus.

Jūs pritaikote savo žinias ir įgūdžius tikrajai aplinkai - kur tai reikalinga labiausiai ir turi didžiausią poveikį.

Mūsų vertybės

  • KOKYBĖS KLAUSIMAI

Kokybė mums yra svarbi jums. Mes nuolat stebime studijų programas ir optimizuojame procesus. Mes norime užtikrinti, kad paskaitos, lauko tyrimai ir mokslinių tyrimų projektai būtų akademinio lygio.

  • PRIĖMIMO KLAUSIMAI

Tarptautinis mokymasis arba darbo patirtis yra labai svarbus šiandieniniame globalizuotame pasaulyje. Mes stengiamės kurti visiems prieinamas programas, net tiems, kurie turi ribotą laiko tarpą ar biudžetą.

  • PARTNERIAI
Mes dirbame su partneriais, kurie dalijasi kultūrinio mainų vizija, daug dėmesio skiriant tvarumui ir atsakomybei. Mes sukūrėme tvirtus santykius su pasitikėjimu kaip fondu.

  • VIETA KLAUSIMAI
Kiekviena vieta žemėje yra tokio pobūdžio kelionė. Mes išrinkome šias vietas, kurias mes nuo šiol žavėjome, ir norėtume juos parodyti jums su visais aspektais, kuriuos gali pasiūlyti vietinis gyvenimas. Bet ten yra daugiau vietų, kad jas atrastų, ir mes esame daugiau nei įstrigę, kad jie būtų prieinami jums.

  • VIETOS KLAUSIMAI
Kodėl mes siūlome jūrų mokslo programas Bali? Kadangi jūrų mokslas iš tiesų jus išmokys kažką naujo - žinios, tai yra prieinama tik Indijos vandenyne. Mes rengiame programas, kurios yra glaudžiai susijusios su vietiniais būdais ir su vietos problemomis, susijusiomis su tyrimų temomis ir išsaugojimu.

  • KELIONĖS KLAUSIMAI
Jūs manote, kad žinote, ką reiškia sąžiningumas? Tu manai, kad tu žinai, kas yra atsidavimas? Ir tu manai, kad esi pacientas? Na, pasaulis jus išmokys daugiau, nei jūs manote, kad turėtumėte žinoti. Mielai dalyvaujame šiame procese!

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Summer courses » Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Semester Abroad Program - Tropical Biology & Marine Conservation

Su bendrabučiu 16 savaites September 2018 Indonezija Ubud

[+]

Visa Reikalavimai

[-]

Vasaros kursai

Koralų rifas restauravimas vasaros kursas

Su bendrabučiu 4 savaites June 2019 Indonezija Ubud

Pasimėgaukite keturių savaičių vasaros kursu koralinių rifų atstatymui Bali. Ištirkite Koralinių rifų sveikatos būklę aplink Balio salą ir geriau supraskite tropinę jūrų ekosistemą apskritai. Pažiūrėkite, kaip klimato kaita ir vandenynų rūgštėjimas veikia ekosistemą ir koralų rifus, ir kodėl itin svarbu atkurti koralų rifų sveikatos būklę, kad būtų užtikrintas ir užtikrintas visų gyvų būtybių išlikimas. [+]

Coral Reef restauravimas vasaros kursas

Pasimėgaukite keturių savaičių vasaros kursu koralinių rifų atstatymui Bali. Ištirkite Koralinių rifų sveikatos būklę aplink Balio salą ir geriau supraskite tropinę jūrų ekosistemą apskritai. Pažiūrėkite, kaip klimato kaita ir vandenynų rūgštėjimas veikia ekosistemą ir koralų rifus, ir kodėl itin svarbu atkurti koralų rifų sveikatos būklę, kad būtų užtikrintas ir užtikrintas visų gyvų būtybių išlikimas. Paskaitų metu ir keliuose kelionių metu jūs susipažinsite ir pamatysite skirtingus metodus, naudojamus koralų rifams atstatyti aplink Balio salą.

Jūsų klasė | Bali ir Nusa Penida salos koraliniai rifai ... [-]

Mangrove ekologija vasaros kursas

Su bendrabučiu 4 savaites June 2019 Indonezija Ubud

Indonezija yra šalis, kurioje yra didžiausi mangrovių miškai visame pasaulyje. Šis nuostabus keturių savaičių vasaros kursas suteiks jums unikalią galimybę patekti į šią ekosistemą Balio saloje. [+]

Indonezija yra šalis, kurioje yra didžiausi mangrovių miškai visame pasaulyje. Šis nuostabus keturių savaičių vasaros kursas suteiks jums unikalią galimybę patekti į šią ekosistemą Balio saloje. Galingas profesionalių mokymų blokas suteiks jums specialių žinių apie mangrove ekosistemą, o ekskursijos ir mokslinės ekskursijos padės jums suprasti menkvių biologinį sudėtingumą ir svarbą Bali. Šis unikalus praktinis požiūris suteikia jums galimybę atlikti tyrimus lauko sąlygomis ir rinkti duomenis, siekiant paremti ir skatinti veiksmingas mangrovių atkūrimo praktikas.

Jūsų klasė | Mangrove Bali ir Nusa Penida saloje ... [-]

Tvarus turizmas vasaros kursas

Su bendrabučiu 4 savaites June 2019 Indonezija Ubud

Kaip pirmaujanti turizmo vietovė Indonezijoje Bali atsiduria sudėtingoje pozicijoje, kur turizmo plėtra padeda salai augti ekonomiškai, tačiau tuo pat metu kelia grėsmę natūralioms buveinėms, jūrų gyvenimui ir unikaliam kultūrai. [+]

Kaip pirmaujanti turizmo vietovė Indonezijoje Bali atsiduria sudėtingoje pozicijoje, kur turizmo plėtra padeda salai augti ekonomiškai, tačiau tuo pat metu kelia grėsmę natūralioms buveinėms, jūrų gyvenimui ir unikaliam kultūrai. Šis intensyvus keturių savaičių vasaros kursas padės suprasti turizmo įtaką Balio saloje ir pamatyti žingsnius, kurių imamasi siekiant tvaraus turizmo ir ekoturizmo. Įvairios ekskursijos padės jums sužinoti apie pastangas, kurių buvo imtasi siekiant sumažinti neigiamą poveikį ir išsaugoti pagrindines turistų lankomas vietas Bali: jo gamtą ir kultūrinę veiklą. Jūsų klasė | Balio bendruomenė

Gamta yra svarbiausias turizmo šaltinis, taigi ekoturizmas ypač orientuotas į turizmo integravimo į ekosistemą metodus. Tačiau ypač turizmas Bali taip pat turi didelę įtaką vietos bendruomenei: tai kyla iššūkis tradicinei ir religinei Balio induizmo praktikai ir, kai daug investuotojų atvyksta iš užsienio, trūksta vietos bendruomenės. Per šį vasaros kursą turėsite galimybę aplankyti ne tik kurortuose su žaliąja vizija, bet ir kaimus, kurie sėkmingai integravo ekologišką koncepciją, įgalina vietinius žmones ir atitinka jų gyvenimo koncepciją, taip pat žinomą kaip Tri Harta Karana. Tai galimybė ir požiūris, kurio niekur kitur pasaulyje nerandate.... [-]


Kontaktai