Oficialus aprašymas

Dabar atėjo Jūsų laikas

IPMI Tarptautinio verslo mokykla, įkurta 1984 metais Indonezijoje buvo žinoma kaip viena iš pirmaujančių verslo mokyklos rengia vadovų tarptautinėse rinkose. IPMI yra pradininkas ir vykdomosios MBA švietimo Indonezijoje; visame regione vykdyti švietimą visiškai vyksta anglų kalba pirmą kartą; pirmasis pristatyti MBA programas Indonezija; ir pirmasis panaudoti Harvardo atvejų analize pagrįstas pedagoginį požiūrį regione. IPMI didžiuojasi ir turėti sėkmingą absolventų bazę daugiau nei 2500 verslo lyderių Indonezija ir visame pasaulyje.

IPMI Tarptautinio verslo mokykla Bakalauras programa suteikia kaip dalį savo studijų unikalią patirtį už su realaus gyvenimo tarptautiniuose projektuose ir Bendrijos dalyvavimas projektuose studentams. Didelio pajėgumo pareiškėjai taip pat absolventai turės galimybę varžytis dėl tarptautinių ir Indonezijos stipendijas. IPMI Tarptautinio verslo mokykla yra skirta karjeros plėtros komanda užtikrinant Jūsų sėkmingos karjeros pagreitį.

IPMI Tarptautinio verslo mokykla pasirašė supratimo memorandumą (susitarimo memorandumas) dėl partnerystės ryšius su šiais universitetais:; Melburnas verslo mokykla Australijoje (AACSB akredituota ir MBA programa EQUIS akredituota); Bordo School of Business Dijon, Prancūzija (AACSB akredituota), Audencia Nantas vadybos mokykla Prancūzijoje (EQUIS, AACSB ir AMBA akredituota); Catolica Lisabonos Mokykla Verslo ir Ekonomikos Protugal (EQUIS, AACSB, AMBA ir akredituota); ir daug daugiau. Studijas užsienyje bus pasiūlyti didelę patirtį, unikalius mokymosi ir tinklų kūrimo galimybes, be to, papildomą vertę, kurią jis atneš One CV ir karjeros plėtrą.

Vizija

Tapti pirmaujančia pasaulinės klasės verslo mokykla, kuri gamina transformacijos lyderius iki 2020 metų

Misija

Vieta mokytis, rasti sprendimus ir kuriant žinių valdymo srityje teikti strateginio valdymo, kuris taikomas akademinio griežtumo ir verslo, kuri yra svarbi ir tarptautiniu mastu pripažintas Parama profesinio tobulėjimo vadovų vadybos ir verslo

Vertybės

  • Interaktyvus klasė
  • Passsionate palengvinimas
  • prisimindama Studijavimas
  • įžvalgus Išmintis
Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Sertifikatas

IPMI International Business School

Globalizacija privertė visus tobulėti, kad atitiktų šiuolaikinės valdymo poreikius. Apskaitos reikia tobulinti savo įgūdžius prie pasaulio lygio pripažįsta finansinį ir ... [+]

Ką vadybos apskaitininkas daryti?

Globalizacija privertė visus tobulėti, kad atitiktų šiuolaikinės valdymo poreikius. Apskaitos reikia tobulinti savo įgūdžius prie pasaulio lygio pripažįsta finansinį ir strateginio valdymo specialistas. Todėl, sertifikuotas vadybos apskaitininkas (CMA) reikia įvertinti verslo galimybes, suvokti galimybes, ir formuoti organizacijų ateitį.

Vadybos apskaitininkų nebėra tik scorekeepers ankstesnės veiklos, nes jie tapę vertės pridedant narius valdymo komandos, kuriant informacijos gyvybiškai svarbus stiprinant veiklos kompetenciją, o formuojant ir įgyvendinant naujas strategijas.

Kodėl CMA?

Norėdami tapti diplomuotas vadybos apskaitininkas (CMA) reiškia tapti tarptautiniu mastu pripažintas profesionalių Valdymo apskaitos priklausantis sertifikuotų Vadybos apskaitininkų instituto (ICMA), pripažintas ir sertifikuotas pasaulinės klasės profesinės organizacijos narys.... [-]

Indonezija Jakarta
Dieninės
1 - 13 savaites
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba