Anibrain School Of Media Design

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tuo Anibrain mokyklos Žiniasklaida Projektavimo, mes sukurti magai, kurie yra apmokyti įsivaizduoti neįmanoma ir vadovauti skaitmeniniame amžiuje kelią.

Mokykitės iš pramonės ekspertų: JAV!

Mūsų kvalifikuoti instruktoriai ir dėstytojai pareikšti metų darbo patirtį prie stalo kartu su pramonės geriausios patirties todėl idealiai tinka mokyti ir skleisti žinias.

Su kreditavimu nei 65 Holivudo filmų, įskaitant "Haris Poteris, Resident Evil, Mirties lenktynės ir druska. Anibrain VFX yra viena iš Indijos pirmaujančių paslaugų teikėjų Visual Effects į Holivudo kino pramonėje.

estd. 2006

Įkurta 2006 m Jesh Krišnos Murthy, Anibrain tapo pirmaujanti vardas visame pasaulyje skaitmeninio turinio kūrimo, įskaitant kino, televizijos, Apps, Mobile ir Web. Mūsų klientai yra kas yra kas skaitmeninio pasaulio ir jis yra ši patirtis ir įgūdžiai mes suteikiame į skaitmeninį švietimo arena.Our unikalus kursas įranga ir pedagogika leidžia mums sukurti pramonės pasiruošę naujų žiniasklaidos specialistus, kurie galėtų konkuruoti pasauliniu lygmeniu profesijų, įskaitant VFX, animacija, žaidimų, Mobile Apps, Skaitmeninis pikselių manipuliavimo, interneto, Interaktyvumas žiniasklaida, Vaizdo technologijos, vizualinis dizainas ir tt

Kodėl mes

Nesvarbu, ar jūsų interesas yra Animacija, Visual Effects filmams arba įrankių sukurti Pasakų New Apps, Žaidimai, Videos ar pradėti į skaitmeninės rinkodaros karjerą, turime platų kursų turimų, kad atitiktų jūsų poreikius, ir padėti jums pradėti Pasakų karjerą. Ghost Rider, "Silent Hill", kronikos, kačių ir šunų John Woo Red Cliff ir Resident Evil yra tik keletas ilgą sąrašą Holivudo filmuose pavadinimai kur Anibrain anketa burtas buvo pripažinta ir vertinama.

Vietos

Punios

Anibrain School Of Media Design

Address
Anibrain School of Media Design,
2nd floor, Sapphire Plaza,
Near Axis Bank, Sakorenagar,
Vimannagar

411014 Punios, Maharaštra, Indija
Telefonas
+91 20 3056 0344