NMAT by GMAC

Įvadas

Oficialus aprašymas

Norėdami užsiregistruoti į egzaminus, pristatomus Pietų Afrikoje, spustelėkite

Norėdami prisiregistruoti į egzaminus, pristatytus Filipinuose, spustelėkite

Norėdami užsiregistruoti egzaminams, pristatomiems Nigerijoje, spustelėkite

Absolventų Vadybos Priėmimo Taryba (GMAC) yra pasaulinė ne pelno organizacija, kurią sudaro pirmaujančios absolventų verslo mokyklos visame pasaulyje.

GMAC mano, kad verslas ir vadyba yra nepaprastai svarbūs ekonominei ir socialinei žmonių gerovei visame pasaulyje. Mes pasisakome už universitetų vadybos išsilavinimą ir jo vertę asmenims ir visuomenei. GMAC yra GMAT® ir NMAT by GMAC egzaminų NMAT by GMAC savininkas ir administratorius.

GMAC siekia padidinti prieinamumą, kad augtų ir įvairuotų kandidatų skaičius; rengti vertinimus, kad būtų patenkinti globalūs vadybos švietimo poreikiai; ir praturtinkite mokyklų vertę savo produktais, paslaugomis ir pramonės žiniomis.

GMAC tenkina vadybos mokyklų ir dabartinių bei būsimų studentų poreikius - siūlo platų asortimentą produktų, paslaugų ir programų, skirtų atverti duris studentams, specialistams ir absolventų vadybos programoms visame pasaulyje. GMAC taip pat yra pagrindinis tyrimų ir informacijos apie kokybišką absolventų vadybos išsilavinimą šaltinis.

121167_headway-537308-unsplash.jpg

Kodėl verta rinktis NMAT by GMAC ™?

1. Priimama pirmaujančiose verslo mokyklose besivystančiose rinkose

„ NMAT by GMAC ™“ egzaminas naudojamas priėmimui į kai kurias pirmaujančias absolventų verslo programas kylančiose rinkose, įskaitant Indiją, Pietų Afriką, Nigeriją ir Filipinus. „GMAT“ egzamino sudarytojai jums pateikė „GMAT®“ egzamino NMAT by GMAC įvertina įgūdžius, reikalingus norint sėkmingai valdyti vadybos programas.

„ NMAT by GMAC egzaminas yra skirtas suteikti jums pasitikėjimo savimi atlikti geriausiai. Egzaminas yra draugiškas kandidatui, leidžiantis pasirinkti skyriaus tvarką ir nėra neigiamo pažymėjimo. Svarbu tai, kad bandymo paruošimo medžiaga padeda jums susipažinti su klausimo formatu ir turiniu, kuris matuojamas NMAT by GMAC egzaminą. Atminkite - pasiruošimas padidina pasitikėjimą savimi ir našumą.

2. Aukštos kokybės GMAT egzamino sudarytojų įvertinimas

NMAT by GMAC egzaminas „ NMAT by GMAC buvo kokybės simbolis, nes jis pirmą kartą buvo įvestas Indijoje prieš daugiau nei 20 metų - suteikiant galimybę testų dalyviams įgyti aukštojo mokslo baigimo vadybos išsilavinimą ir pasirinkti karjerą, tuo pačiu suteikiant mokykloms prieigą prie geriausių talentų.

3. Sukurtas patogumui ir didina pasitikėjimą savimi

Atliekant bet kurį testą, nervai visuomet prisideda prie to, ar gerai atliki testą. Projektuodami NMAT by GMAC egzaminą NMAT by GMAC mes ieškojome būdų, kaip nuraminti tuos nervus, kad galėtumėte atlikti užtikrintai.

„ NMAT by GMAC egzaminas yra sukurtas tam, kad suteiktumėte pasitikėjimo savimi kuo geriau:

  1. Bandymo NMAT by GMAC kelis kartus: NMAT by GMAC galite paimti tris kartus per nustatytus bandymo metus. Tai suteikia pasitikėjimo, kad turite ne vieną galimybę atlikti savo geriausius darbus.
  2. Pasirinkite skyrių tvarką: „ NMAT by GMAC egzaminas leidžia pasirinkti tvarką, kuria jūs atsakysite į kiekvieną bandymo skyrių. Tai leidžia žaisti pagal savo stipriąsias puses.
  3. Jokio neigiamo įvertinimo: kartais jūs tiesiog nežinote dėl teisingo bandymo atsakymo ir pritrūksta laiko. Na, jūs galite pagrįstai spėti, nebijodami baudos už neteisingą atsakymą. Neigiamo žymėjimo sistema atitinka pasaulinę praktiką.
  4. Oficialios praktikos medžiagos prieinamumas: Svarbu pasiruošti egzaminui, kad jis būtų kuo geriau atliktas. Paruošimas padės supažindinti jus su klausimų formatais ir turiniu, kuris matuojamas NMAT by GMAC egzaminą. Galite pasiekti NMAT by GMAC ™ oficialios praktikos medžiaga, kurioje yra klausimų, paimtų iš praeityje atliktų faktinių NMAT egzaminų.
  5. Praktika, skirta sustiprinti savo įgūdžius: NMAT by GMAC oficialios praktikos medžiagas yra sukurta taip, kad būtų užtikrinta ekspozicija ir susipažinimas su apklausos rūšimis ir stiliumi. Paruošimas padidina pasitikėjimą savimi ir našumą.

„ NMAT by GMAC egzaminas skirtas jūsų patogumui:

  1. Testavimo langas: norimą datą galite pasirinkti testavimo lange.
  2. Savarankiškas planavimas: Galite pasirinkti savo testų paskyrimo datą, laiką ir vietą realiuoju laiku, atsižvelgiant į vietas kiekviename bandymų centre.
  3. Prisiregistruokite į NMAT by GMAC egzaminą naudodamiesi savo mobiliuoju telefonu: leis jums registruotis bet kada ir bet kurioje vietoje.
  4. Kreipimasis į verslo mokyklas peržiūrėjus rezultatus: Peržiūrėję rezultatus, savo balą galite nusiųsti priimančiai B mokyklai, atsižvelgiant į mokyklos paraiškų pateikimo terminą.

Vietos

12 sektorius

Address
122002 12 sektorius, Harjana, Indija

Keiptaunas

Address
Keiptaunas, Vakarų kyšulys, Pietų Afrikos Respublika

Makati

Address
Makati, Manilos metro, Filipinai

Abuja

Address
Abuja, Federalinė sostinės teritorija, Nigerija

Programos