KBuffer

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurta 1986 m Čenajus, Indija, "KBuffer internetu" priklausanti p GM Sundaram buvo aptarnauti įvairius klientus leidybos, spausdinimo ir daugialypės terpės srityse. Jie taip pat turėjo į Madurai filialas prisitaikyti prie daugelio leidėjų tame mieste poreikius.

Rėmėjas, p GM Sundaram turi didelę patirtį sričių mokymo, leidybos, ir daugialypės terpės. 2003 Super Grafika pradėjo skatinti įvairius kursus pagal prekės pavadinimą KBuffer, Kursų sąrašas apima:

Techninių tekstų rašymas E-mokymasis El LEIDYBA Programinės įrangos testavimas (Įstatinis Hewlett Packard HP arba) MULTIMEDIA, ir daug daugiau.

2005, jie pristatė romaną koncepciją virtualioje klasėje, kur žmonės gali išmokti daug dalykų per E-mokymasis metodiką. Dabar jie turi studentai daro įvairius kursus iš įvairių Indijos ir taip pat užsienyje. KBuffer taip pat atlieka Specialiosios profesinės Kursai daugelyje koledžų Čenajus mieste.

P Sundaram tarnavo kaip centro vadovas Aptech-Arena multimedijos savo pirmą centro Gandhi Nagar Adyar.

Jis pradėjo savo karjerą kaip Šri Jagan Spausdintuvai pavadinimas spausdintuvas. Jis buvo paleisti savo pačių leidinių, Niraimathi leidinius, kuriuos skelbė mėnesinių žurnalų.

Jis taip pat tarnavo kaip generalinio direktoriaus didele leidykla Čenajus. P Sundaram yra vienas iš Stalinė leidyba pionierių Čenajus.

Vietos

Čenajus

Address
16 Saint Mary's Road, Mandaveli
600028 Čenajus, Tamil Nadu, Indija

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: