Read the Official Description

Mes siūlome holistinį požiūrį į verslumo ugdymą, grindžiamą šešiais principais. Mūsų absolventai bus strateginiai mąstytojai, turintys aukštą dizaino įgūdžių lygį, stiprią pramonės įžvalgą ir galės greitai ir sėkmingai mastuoti.

Šeši verslumo sėkmės tendencijos

Problemos apibrėžimas

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl paleidžiant nepavyko, yra tai, kad ji yra pasiryžusi išspręsti klaidingą problemą arba tokia, kuri nesukuria suvoktos vartotojo vertės. Problemos, kuriomis grindžiamos projektavimo metodikos, sukuria pasitikėjimą ir patikimumą kuriant tinkamą sprendimą.

Verslo akivaizdumas

Daug kartų verslininkai, kurie yra aistra ir motyvuoti savo kūrybiškumo dėka, atsisako esminių verslo pagrindų, kurie gali padaryti ar nutraukti pastangas. Nuo organizacijos į finansus, iki įdarbinimo iki rinkodaros, komunikacijos ir pardavimo strategijos iki eksploatacinės ir technologinės infrastruktūros bei produktų valdymo vis dažniau ir pamažu tampa svarbu kasdien, kai mes pereiname nuo idėjos iki vykdymo.

Asmenybė

Pradedant bet kokią verslumo sritį, yra žmonių. Kadangi visi vyksta už geriausius talentus rinkoje, partnerių pasirinkimas tinkamų įdarbinimo ir vystymosi strategijų, sveika ir atspari kultūrai pradės ankstyvą augimo tempą ir gali būti didelis konkurencinis pranašumas

Strateginis prognozavimas

Atsižvelgiant į išankstinius poreikius, kad ši idėja atsirastų, kiekvieno darbo poreikių poreikiai, dažnai pradedantys verslą, sukuria ankstyvąją trumparegystę, kuri neleidžia suprasti ir numatyti artimiausio ir ilgalaikio pokyčių įtakos jų kontekstui. Tam reikia nuolat plataus lęšio požiūrio, kad galėtume apsaugoti ankstyvojo galutinio ir vėlesnio jos gyvenimo etapus.

Verslo modelio naujovės

Nei gilios kišenės, nei pažangiausios technologijos ar laukinė idėja neužtikrina sėkmės. Tiesą sakant, daug kartų investavimas net nereikalauja sėkmingo verslo. Tačiau svarbiausių sėkmės elementų nustatymas yra puikus būdas identifikuoti galimybes jį tobulinti, pertvarkyti, sutrikdyti ar netgi pašalinti.

Vartotojų elgsena / dizainas

Mes priskiriame aksiomą, kad mūsų įmonės yra orientuotos į žmones ir suvokia skirtingų gyventojų poreikius ir iššūkius. Mes naudojame vartotojo elgesio modeliavimo metodikas, socialinius mokslus ir į žmogų orientuotas sąsajas, kad būtų įmanoma sukurti patirties, kuri yra vertinga, prieinama ir patraukli.

Kas turėtų kreiptis

  • Studentai, norintys plėtoti dizainą, inovacijas, numatymą ir verslumą, vadovavimo įgūdžius
  • Dirbantys specialistai, norintys tapti verslininkėmis ar pradėti savarankiškai
  • Dabartiniai naujovių kūrėjai, norintys sėkmingai siekti savo įgūdžių per formalųjį švietimą ir mentorystę

"IfDE" misija - sukurti sėkmingus verslininkus, kurie priešinasi pagrindinėms pradinės veiklos nesėkmės statistikoms ir kuria tvarias, efektyvias ir atsakingas pasaulinės įtakos naujoves.

Mūsų partneriai

"Human Factors International" (HFI) yra pasaulinė vartotojų patirties (UX) dizaino lyderė, turinti daugiau nei 30 metų patirties. HFI sukūrė subalansuotą sistemą, kuri yra optimizuota visiems UX projektų sudėtiniams, tarptautiniams ar misijai svarbiems projektams. HFI siūlo išbandytą dizaino metodiką, o jos metu išbandytas HFI Framework ™ vientisai susieja kiekvieną vartotojo orientuoto projektavimo proceso dalį - nuo vykdomojo tikslo ir skaitmeninės strategijos iki galutinio dizaino produkto - vienoje neatlygintoje "Golden Thread".

"Yuj Design" - aukščiausio lygio dizaino įmonė, kuri daugeliu atvejų skiria UX, UI programas. Su įvairiomis pasiekimų ir įsipareigojimų asortimentu, kurie skatina įtakingą verslą ir talentų plėtrą. Visapusiškos nuosavybės kultūra ir noras puoselėti įtaką ir pristatymą naudodamiesi pažangiausiais projektavimo talentais ir patentuotais projektavimo metodikomis projektuojant beveik du tūkstančius tarptautinių projektų ir daugiau nei šimtą klientų.

QAI Global Services palengvina didesnį konkurencingumą per daugialypišką intervenciją, skatinančią verslo tobulinimą, pasitelkiant konsultacijas, žmones, procesus ir veiklos vertinimus, lyginamąją analizę ir išteklių teikimą per "Quality Assurance".

Programs taught in:
Anglų