Hindihour

Įvadas

Oficialus aprašymas

"Hindi Immersion Home-Stay" programa užsieniečiams, kurią Hindihour

Intensyvus kalbos mokymasis hindi kalba ir trejų ar keturių savaičių namuose gyvenimas Džaipūre, taip toliau skatinant tarpkultūrinį mokymąsi.

Programa organizuoja namuose esančias vietines šeimas, kuriose studentai turi galimybę praktikuoti savo hindi su šeima. Programa vykdoma Jaipur, spalvinga sostine Rajasthan ir vienas iš labiausiai kultūriškai gyvybingų miestų Indijoje.

Tyrimas hindi

Programa siūlo skirtingus kursus, turint omenyje įvairų besimokančiųjų lygį iš pradedančiųjų. Mūsų standartinis kursas yra padalintas į gramatikos klases ir atskiras praktikos sesijas, kur mokymo priemonė lieka anglų ir hindi.

Programos lankstumas yra svarbiausia jo bruožas. Studentai taip pat gali prašyti pritaikyti ilgesnę arba trumpesnę trukmę.

Po kurso studentai netgi gali tęsti savo pažangą, naudodami mūsų internetines pamokas.

Kursai vyksta reguliariai per visus metus. Norėdami pateikti paraišką, atsisiųskite ir pateikite paraiškos formą el. Hindihour @ Hindihour .com.

Aplankykite mus ir nemokamai apsilankykite įžanginėje klasėje, jūs sužinosite, kodėl Hindihour yra geriausia vieta mokytis Hindihour Indijoje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Hindi

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Immersijos Programa Hindi Kalba

Su bendrabučiu Dieninės 3 savaites Registracija galima Indija Jaipur

Kursas apima kalbos pagrindus, kad veiktų jūsų Indijos bendruomenėje. Iki šio kurso pabaigos turėsite daugybę žodžių, skirtų kasdieninėms situacijoms spręsti. Galėsite duoti nurodymus, kalbėti apie save ir savo šeimą, suprasti bendrų objektų pavadinimus, pirkti ir net papasakoti paprastą istoriją! [+]

Pradedantiesiems hindi kursas

Kursas apima kalbos pagrindus, kad veiktų jūsų Indijos bendruomenėje. Iki šio kurso pabaigos turėsite daugybę žodžių, skirtų kasdieninėms situacijoms spręsti. Galėsite duoti nurodymus, kalbėti apie save ir savo šeimą, suprasti bendrų objektų pavadinimus, pirkti ir net papasakoti paprastą istoriją!

Tai apims visus kalbos aspektus; skaitymas, rašymas

Kursas suprojektuotas kaip 3 savaičių panardinimas į kalbos kursą, siekiant supažindinti naujoką su kasdieniu gyvenimu Indijoje. Tai užtikrina tvirtą žodyno bazę, kol pereina į kitą lygį.

Būtinas reikalavimas: nėra jokių prielaidų, nors daugelis mano, kad yra naudinga pradėti mokytis hindi scenarijų.... [-]


Vaizdo įrašai

Hindi Hour Student's Review

Hindi Hour Student's Review