Eruditus Executive Education

Įvadas

Oficialus aprašymas

KAS MES ESAME

Verslo pasaulis sparčiai keičiasi. Taigi, kaip jūs ne tik prisitaikyti save, bet likti prieš konkurenciją?

"Eruditus Executive Education" platus individualių ir atvirų programų, pateiktų Indijoje, Singapūre, Dubajuje ir kitose pasaulio vietose, portfelis siūlo sistemas, reikalingas šiandien ir rytoj išspręsti problemas. Vadovaujantis INSEAD ir Harvardo absolventams ir remiant programų ekspertams iš viso pasaulio, programos yra sukurtos ir vykdomos drauge su pasaulinėmis pirmaujančiomis verslo mokyklomis.

Mes projektuojame programas, kurios leidžia jums derinti mokymąsi su faktiniu įgyvendinimu. Kai prisiregistruosite vienoje iš mūsų programų, įgysite mokymosi naudos interaktyvioje aplinkoje su įvairia grupe bendraamžių. Programos yra suprojektuotos įvairiais formatais, įskaitant trumpus seminarus, apimančius keletą savaičių, internetines programas arba užbaigtus modulinius seansus, kurių pagrindinis tikslas yra kurti atsakingus lyderius bet kuriame verslo scenarijuje.

MŪSŲ POŽIŪRIS

"Eruditus" viena iš mūsų dėmesio sričių yra tai, kaip kurti ir teikti atitinkamas programas, kurios ne tik padeda jums "kas yra", bet ir rengia jus "kas gali".

Tai apima išsamią sistemą, reikalingą susidariusioms verslo problemoms spręsti.

MES ŽINOME

Ne tik turinys, bet ir metodas yra svarbus

Mūsų programos yra sukurtos naudojant platų mokymosi metodų ir modulių spektrą, visi sujungti prisitaikyti prie jūsų užimtų grafikų ir darbo įsipareigojimų. Kartu su tuo taip pat akcentuojamas tai, kaip jūs mokate. Mokymasis naudojant faktines klasių sąveiką, internetinius sesijos, atvejų tyrimus, realaus laiko modeliavimo ir praktinių užduočių vykdymą jus kyla iššūkius. Mūsų programos skatintų jus paklausti atitinkamų klausimų, išprovokuoti strateginį mąstymą ir diskutuoti su bendraamžiais - įgūdžius, kuriuos galite panaudoti net savo kasdienėje biuro aplinkoje.

Kaip mokymas yra svarbus

"Eruditus" bendradarbiauja su kai kuriomis geriausiomis verslo mokyklomis ir fakultetais, kurie teikia išsamią 360 laipsnių mokymosi patirtį. Jie ne tik moko naujausias verslo reikalaujančias naujoves, bet ir kuria naujoviškus kursus, kurie yra aktualūs dabartiniame profesiniame scenarijuje.

Reikalingos individualizuotos programos

Kiekvieno įmonės poreikiai yra unikalūs. Kiekvienas akademinės institucijos tikslas yra kitoks. Mes ne tik tai pripažįstame, bet ir tai. Išlaidos, skirtos daug laiko, iš anksto suplanuotos, siekiant suprasti unikalius poreikius, kuriuos mūsų partneriai sudaro Eruditus metodo kertinis akmuo. Tam nuolat dirbame, kad galėtume suprojektuoti ir supažindinti jus su programomis įvairiais formatais, pvz., Trumpalaikiais seminarais, klasėms, kurios trunka keletą savaičių ar mėnesių, internetinius seansus ar visas modulines programas. Visos programos yra suprojektuotos aplink to, ko dalyviai reikalauja pagal mokymo programą, laiką ir prieinamumą.

Ilgalaikiai santykiai

Daugelis mūsų partnerių su mumis atliko mokymosi sesijas. Mūsų įsipareigojimas mūsų partneriams yra ne tik mokymosi įsikišimas. Mes labai suinteresuotos tenkinti įmonės ar švietimo įstaigų ilgalaikius tikslus.

Vietos

Mumbajus

Address
Eruditus Executive Education
1, Trade Center, Bandra Kurla Complex

400051 Mumbajus, Maharaštra, Indija

Gurugramas

Address
Eruditus Executive Education
Level 4, Augusta Point,
Golf Course Road

122002 Gurugramas, Harjana, Indija

Dubajus

Address
Eruditus Executive Education FZ-LLC
FO5, Floor 1, Block 18, Dubai Knowledge Village

Dubajus, Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai

Singapūras

Address
78 Shenton Way,
#20-02

079120 Singapūras, Singapūras

Berkeley

Address
Berkeley, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

Evanstonas

Address
Evanstonas, Ilinojaus valstija, Jungtinės Amerikos Valstijos

Londonas

Address
Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė