Cochin International Language Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kočinas International Language Academy (CILA) yra tarptautinė institucija, anglų kalbos mokymo ir mokytojų rengimo. Mes sukurti tarptautines galimybes anglų kalbos mokytojams nekalbate angliškai regionų, tokių kaip Vakarų Europoje, Vidurio / Rytų Europoje, Azijoje, Lotynų Amerikoje, Artimuosiuose Rytuose / Šiaurės Afrikos ir Užsachario Afrikoje. Mes taip pat teikiame anglų kalbos mokymus studentams, kurie nori studijuoti ar dirbti užsienyje, ypač angliškai kalbančių šalių.

COCHIN International Language akademija (CILA) priklauso ir kurią valdo JS mokymo sprendimus Private Limited, bendrovė, įregistruota ir įsteigta pagal Bendrovių įstatymą, 1956. CILA yra Angamaly, šalia Cochin tarptautinio oro uosto. Jis yra tik 2 minutės kelio automobiliu iki Angamaly geležinkelio stoties.

Mokykla valdo gimtoji kalba yra anglų iš JK ir Kanadoje su keliais metų patirtį mokant anglų kalbos. Mes teikiame įvairių kursų, tokių kaip Trejybės Cert. TESOL anglų kalbos mokytojams tapti kvalifikuoti anglų kalbos mokytoja kalbančių kitomis kalbomis, IELTS tiems, kurie nori dirbti arba studijuoti į užsienį, Verslo anglų kalba, šnekamoji anglų suaugusiems, sakytinės anglų kalbos vaikams ir net 1 su 1 "Skype" sesijas.

Mūsų mokytojai yra kvalifikuoti ir apmokyti mokyti anglų, naudojant modernius metodus. Studentai patinka mokytis anglų kalbos mūsų centre. Du iš mūsų mokytojų yra buvę IELTS egzaminuotojai ir dirbo šalių visame pasaulyje, pavyzdžiui, Didžiojoje Britanijoje, Kanadoje ir Artimuosiuose Rytuose. Taigi galite būti tikri, kad jūsų mokymasis yra 100% teisinga. Taigi, CILA tampa jūsų pirmasis pasirinkimas mokytis ir mokyti anglų kalbos.

Vietos

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: