CEPT | Summer Winter School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tikslai

Šios programos skiriasi nuo reguliarių semestrų pagal struktūrą, požiūrį ir turinį. Raktiniai žodžiai, užfiksuoti SWS dvasia, yra eksperimentas, įvairovė ir naujovės. Jie nagrinėja besiformuojančias sritis, suteikia erdvę naujų idėjų ir metodų išbandymui, palengvina in situ patyrimą, padeda suvokti kritines vietas ir situacijas bei sukuria galimybes mokytis. SWS kursai yra intensyvūs ir trunka nuo dviejų iki keturių savaičių.

Orientacija

SWS bruožas yra praturtinanti įvairovė. Jie tai pasiekia, siūlydami kursus, apimančius įvairias temas ir klausimus bei kurdami įvairią mokymosi grupę, pakviesdami studentus iš kitų kolegijų kreiptis dėl kursų. Intelektinė aplinka taip pat praturtina potencialių profesionalų, akademikų, menininkų ir ekspertų iš visos šalies ir užsienyje mokymą. Norint pritraukti daugiau išteklių turinčių žmonių iš išorės ir padaryti tai patogu, SWS ragina CEPT fakultetą rengti kursus su jais. Tokiais atvejais universitetų dėstytojai atlieka svarbų vaidmenį rengiant kursus.

Kursai

Fakulteto nariai padeda mokiniams suprasti kursų prigimtį ir orientaciją bei sudaryti sąlygas jiems priimti pagrįstus sprendimus. Norint tai pasiekti, jie aiškiai nurodo tikslus, mokymo būdą ar darbą ir mokymosi rezultatus. Ankstesniose SWS studentai palankiai įvertino seminarų sesijas, veiklą, susijusią su įrengimu, ir tiems, kuriems reikia kelionių; ir galimybės, suteikiančios specialių įgūdžių įgijimą. Per artimiausius metus šis padėklas bus išplėstas, siūlant daugiau intelektualų stimuliuojančių kursų, apimančių daugybę senjorų mokymąsi, susitelkiant į specializuotus procesus ir suteikiant įgūdžius.

SWS yra unikali galimybė išplėsti mokymosi horizontus, bendrauti su dideliu entuziastingų ir talentingų studentų, praktikų ir akademikų grupe ir demonstruoti CEPT akademines iniciatyvas. Atviras studentams iš skirtingų šaltinių, kursai tampa dinamiška ir turtinga daugiakultūrėje mokymosi aplinkoje. Per ateinančius metus programos ištirs daugiau galimybių ir stiprės.

Vietos

Ahmedabadas

Address
Kasturba Lalabhai Campus, University Road, Vasant Vihar, Navrangpura
Ahmedabadas, Gujaratas, Indija

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: