Oficialus aprašymas

Q LANGUAGE siūlo daugybę studentų iš viso pasaulio anglų, mandarinų, kantono kalbos ir korėjiečių kalbos kursus. Mes naudojame kalbos poreikius:

 • jauni besimokantieji ruošiasi universitetui
 • suaugusieji, siekianti aukštojo mokslo galimybių
 • verslininkai, norintys pagerinti savo karjerą, sustiprindami kalbos įgūdžius
 • kiekvienas, turintis poreikį, susidomėjimą ar aistrą mokytis kalbos

Kursai grindžiami 24 valandų per savaitę arba 15 valandų per savaitę bendrojo anglų kalbos studijų. Mūsų lanksti klasių tvarkaraštis leidžia pasirinkti AM arba PM klases. Intensyvus kursas skirtas studentams, kurie nori maksimaliai išnaudoti savo kalbos mokymosi praktiką jų buvimo metu. Šie kursai daugiausia susiję su kalbos ir bendravimo įgūdžiais aukštesniu lygmeniu, tačiau taip pat pateikiami visi pagrindai. Šios pamokos suteikia galimybę išmokti vietos kultūrą ir papročius.

Tarpiniai ir pažengę moksleiviai taip pat gali studijuoti bandymų rengimo ir verslo klasėse. Taip pat pateikiamos visos medžiagos, pvz., Vadovėliai, gramatika, žodyno pratybos ir pasirengimas oficialiems anglų kalbos egzaminams, pavyzdžiui, IELTS ar TOEFL.

Mūsų užsieniečių studentams siūlome Studentų vizų tarnybą ir galėsite pasirūpinti saugiu, patogiu ir nebrangiu apgyvendinimu, kol studijuosite su mumis čia Honkonge.

Mes didžiuojamės savo aukštos kvalifikacijos kalbos specialistų komanda. Mūsų dėstytojai yra visi gimtosios kalbos mokytojai, turintys tarptautiniu mastu pripažintą akademinio mokymo kvalifikaciją ir pasaulinę darbo patirtį. Jie yra skirti mokyti kalbos įgūdžius, kurie padės jums pasiekti savo tikslus laisvoje mokymosi aplinkoje.

Kursas

Mes siūlome skirtingus kursus, kurie tinka jūsų lygiui nuo pradedančiojo iki viršutinio tarpinio lygio

 • Intensyvus 15 Bendrojo anglų kalbos
 • Intensyvus 24 Bendrosios anglų kalbos
 • Intensyvus 15 Bendrojo verslo anglų kalbos
 • Intensyvus 24 bendrojo verslo anglų kalbos
 • Pusiau intensyvi 9 Bendroji anglų kalba
 • 6 dienos bendrojo anglų kalba
 • Intensyvus 15 mandarinų kursas
 • Intensyvus 24 mandarinų kursai
 • Intensyvus 15 Mandarinų kantono kursų
 • Intensyvus 24 kanarų mandarinų kursas

VIZOS PARAMA

Jei turite šių elementų, mūsų Vizų paramos komanda gali padėti užtikrinti Honkongo studijų vizą savo kalbos studijoms su mumis čia Honkonge, įskaitant vertimo paslaugas, skirtas dokumentams, kurie nėra anglų arba kinų kalba

APGYVENDINIMO PASLAUGOS

Mes siūlome platų būsto variantų visais biudžetais ir poreikiais, įskaitant:

 • Bendras būstas
 • Pagrindinės studijos
 • Aptarnaujamos studijos
 • Apartamentai poroms ar šeimoms
Programos mokomos:
 • Anglų
 • Kinijos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Q LANGUAGE

Jei norėtumėte studijuoti Mandarin Honkonge, mūsų intensyvus 24 mandarinų kursas ir mūsų intensyvus 15 mandarinų kursas siūlo mūsų šalies (Honkongo) centre dirbančius vie ... [+]

Intensyvus mandarinų kinų kursasIntensyvus 24

Jei norėtumėte studijuoti Mandarin Honkonge , mūsų intensyvus 24 mandarinų kursas ir mūsų intensyvus 15 mandarinų kursas siūlo mūsų šalies (Honkongo) centre dirbančius vietos ir užsienio studentų dieninius studijas su Honkongo imigracijos departamento studentų vizų rėmimu.

Kursai grindžiami 24 valandų per savaitę arba 15 valandų per savaitę bendrojo mandarinų kalbos mokymu; tavo pasirinkimas. Be to, mūsų lanksti klasių tvarkaraštis leidžia pasirinkti AM arba PM klases.

Ar šie kursai jums tinka?Taip, jei esate pradedantis, vidurinis ar aukštesnis lygisTaip, jei mėgstate mažas klases su draugiškais ir palaikomais klasės draugais iš viso pasaulio!Taip, jei norėtumėte sunkiai mokytis į įdomus ir atsipalaidavusias aplinkasTaip, jei norite greitai pagerinti kalbančio mandarino kalbos sklandumą, supratimą ir naudojimą realiose situacijoseTaip, jei norite mokytis mandarinų HonkongeIntensyvūs 24 - Mandarinų kursai... [-]
Honkongas Hong Kong
Registracija galima
Anglų,Kinijos
Dieninės
1 - 48 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Q LANGUAGE

Jei norėtumėte išmokti anglų kalbą Honkonge, mūsų Intensyvus 24 Bendrosios anglų kalbos kursas ir mūsų intensyvus 15 Bendrojo anglų kalbos kursas siūlo vietos ir užsienio ... [+]

Intensyvūs bendrieji anglų kalbos kursai HonkongeIntensyvus 24

Jei norėtumėte išmokti anglų kalbą Honkonge , mūsų Intensyvus 24 Bendrosios anglų kalbos kursas ir mūsų intensyvus 15 Bendrojo anglų kalbos kursas siūlo vietos ir užsienio studentus visą darbo dieną mūsų (Honkongo) centre kartu su Honkongo studentų vizų rėmimu.

Kursai grindžiami 24 valandų per savaitę arba 15 valandų per savaitę bendrojo anglų kalbos studijų; tavo pasirinkimas. Be to, mūsų lanksti klasių tvarkaraštis leidžia pasirinkti AM arba PM klases.

Ar šie kursai jums tinka?Taip, jei esate pradedantis, vidurinis ar aukštesnis lygisTaip, jei mėgstate mažas klases su draugiškais ir palaikomais klasės draugais iš viso pasaulio!Taip, jei norite kruopščiai mokytis į įdomus ir atsipalaidavusias aplinkas.Taip, jei norite greitai pagerinti savo sklandumą, suprasti ir naudoti anglų kalbą realiose situacijose.Taip, jei norite mokytis anglų kalbos Honkonge.Intensyvus 24 - Bendrojo anglų kalbos kursai... [-]
Honkongas Hong Kong
Registracija galima
Anglų
Dieninės
1 - 48 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Q LANGUAGE

Jei norėtumėte sužinoti verslo anglų kalbą Honkonge, mūsų Intensyvus 24 verslo anglų kalbos kursas ir mūsų intensyvus 15 verslo kursų kursas siūlo vietos ir užsienio stud ... [+]

Intensyvios verslo anglų kalbos kursai - HonkongasIntensyvus 24

Jei norėtumėte sužinoti verslo anglų kalbą Honkonge , mūsų Intensyvus 24 verslo anglų kalbos kursas ir mūsų intensyvus 15 verslo kursų kursas siūlo vietos ir užsienio studentų dieninės studijos mūsų (Honkongo) centre kartu su Honkongo studentų vizų rėmimu.

Kursai grindžiami 24 valandų per savaitę arba 15 valandų per savaitę bendrojo anglų kalbos studijų; tavo pasirinkimas. Be to, mūsų lanksti klasių tvarkaraštis leidžia pasirinkti AM arba PM klases.

Ar šie kursai jums tinka?Taip, jei esate pradedantis, vidurinis ar aukštesnis lygisTaip, jei mėgstate mažas klases su draugiškais ir palaikomais klasės draugais iš viso pasaulio!Taip, jei norite kruopščiai mokytis į įdomus ir atsipalaidavusias aplinkas.Taip, jei norite greitai pagerinti savo sklandumą, suprasti ir naudoti anglų kalbą realiose situacijose.Taip, jei norite mokytis anglų kalbos Honkonge.Intensyvus 24 - verslo anglų kalbos kursas... [-]
Honkongas Hong Kong
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 - 48 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

English Language Students ~ They Love Hong Kong and Q Language