Hong Kong Institute of Vocational Education

Įvadas

Oficialus aprašymas

Būdamas VTC grupės nariu, Hong Kong Institute of Vocational Education (IVE) yra pagrindinis Honkongo profesinio ir profesinio mokymo paslaugų teikėjas, įsipareigojęs puoselėti specialistus, kuriuos vertina pramonės šakos. IVE vystėsi kartu su Honkongo ekonomine raida, kurdama kompetentingą ir novatorišką darbo jėgą, reikalingą žinių ekonomikoje.

Puikios patalpos

Praturtinant IVE studentų mokymosi patirtį, yra imamasi pramonės standartų, skirtų darbo aplinkai modeliuoti. Mūsų laboratorijos ir centrai reguliariai atnaujinami, kad neatsiliktumėte nuo naujausių pramonės tendencijų.

129249_IVE_0004.jpg

Gyvieji miesteliai

Studentai, įstoję į IVE programą, atras praturtinantį ir įdomų studijų gyvenimą. Mūsų 9 IVE miesteliai sukuria interaktyvią mokymosi aplinką studentams ugdyti aistrą mokytis ir ugdyti jų pomėgius bei talentus per įvairias sporto ir kultūrines veiklas.

IVE miesteliai visoje teritorijoje yra pilnai aprūpinti būtiniausiomis moderniausiomis priemonėmis, kad paruoštų studentus įvairiapusiam universiteto miestelio gyvenimui. Kiekvienas miestelis buvo pastatytas pagal paskirtį su specializuotomis priemonėmis įvairių disciplinų studentams, kad įgytų žinių ir praktinių įgūdžių pasirinktose srityse.

129250_IVE_0001.jpg

Mokymo meistriškumas

Mūsų aukštos kvalifikacijos mokymo komanda turi didelę pramonės patirtį. Taikydami unikalų požiūrį „galvok ir daryk“, mūsų dėstytojai suteikia subalansuotas akademines žinias ir praktines žinias, kurių reikia realioje darbo vietoje, būtinai siekiant profesinės sėkmės.

Įgyvendinant personalo ugdymo programas, dėstytojai išlieka ant pramonės pokyčių pulso. Studentai gali pasimokyti iš savo mokytojų naujausių žinių ir būti pasirengę tobulinti savo kompetencijas.129251_IVE_0005.jpg

Stiprus pramonės tinklas

„IVE“ siekia užmegzti ilgalaikę pramonės partnerystę remdama mūsų kursų planavimą ir mokymo programų sudarymą. Parama pramonei taip pat teikiama kaip interaktyvi mokymosi veikla, prisirišimo prie pramonės galimybės ir įdarbinimas.

Žadama ateitis

Mūsų studentai nuolat gauna daugybę apdovanojimų ir stipendijų, liudijimų apie jų akademinį meistriškumą ir išskirtinius pasiekimus. Korporacijos, profesinės organizacijos ir entuziastai teikia daugiau nei 300 stipendijų.

Vietos

Honkongas

Address
VTC International Development Office
14/F, VTC Tower, 27 Wood Road,
Wan Chai

Honkongas, Honkongas