Oficialus aprašymas

Kaip VTC frakcijos narys, Honkongo profesinio rengimo institutas (IVE) yra pirmaujanti profesinis švietimo teikėjas Honkonge, įsipareigojusi puoselėti specialistų vertinamas pramonės šakose. Ive vystėsi kartu su ekonomikos vystymosi Honkonge, kuriant kompetentingą ir novatorišką darbuotojų skaičių, reikalingą žinių ekonomikoje.

Puikus kambarys Praturtinti mokymosi patirtį Ive studentų, įrenginiai pramonės standartus būtų sukurti imituoti darbo aplinką. Mūsų laboratorijos ir centrai modernizuotos reguliariai norint neatsilikti nuo naujausių pramonės tendencijas.

energingas miesteliai Studentai, atvykstantys Ive programą bus atrasti praturtinti ir įdomus užpildytame studijų gyvenimą. Mūsų 9 Ive miesteliai sukurti interaktyvią mokymosi aplinką studentams ugdyti aistra mokytis ir plėtoti savo interesus ir gabumus per įvairius sporto ir kultūros veikla.

Ive anketa miesteliai visoje teritorijoje yra pilnai įrengtas su eteriniais state-of-the-art įrenginių parengti studentus gerai suapvalinti universiteto gyvenime. Kiekvienas miesteliu buvo specialiai pastatytas su specializuotais įrenginiais studentų iš skirtingų disciplinų įgyti praktinę patirtį ir praktinius įgūdžius savo pasirinktose srityse.

Mokymas Kompetencijos Mūsų aukštos kvalifikacijos mokymas komanda turi tvirtą pramonės patirtį. Su mūsų unikali "Galvok ir Do" požiūrio, mūsų mokytojai skleisti subalansuotą akademinių žinių ir praktinių žinių, kurios reikalaujama faktinį darbo vietoje labai svarbus profesinės sėkmės.

Su personalo plėtros programų įgyvendinimo, mokymo personalo viešnagę apie pramonės pokyčius impulso. Studentai gali mokytis iš savo mokytojų labiausiai up-to-data žinių ir būti įrengta kompetencijų jų ateityje.

Stiprus Pramonė tinklas Ive siekia užmegzti ilgalaikius pramonės partnerystę remti mūsų kurso planavimo ir mokymo programos dizaino. Pramonė parama taip pat laikosi interaktyvių mokymosi veiklą, galimybes pramonės areštas ar įdarbinimo formą.

daug žadanti ateitis Mūsų studentai nuosekliai gauna daugybę apdovanojimų ir stipendijų, liudija jų akademinės kompetencijos ir išskirtinius pasiekimus. Daugiau nei 300 stipendijos teikiamos korporacijos, profesinių organizacijų ir entuziastai.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Išplėstinis diplomas

Hong Kong Institute of Vocational Education

Šios programos tikslas - parengti studentus su būtinomis profesinėmis žiniomis ir įgūdžiais, kad jie galėtų tęsti savo karjerą viešbučių ir maitinimo pramonėje. Programa ... [+]

Programos tikslai

Šios programos tikslas - parengti studentus su būtinomis profesinėmis žiniomis ir įgūdžiais, kad jie galėtų tęsti savo karjerą viešbučių ir maitinimo pramonėje. Programa orientuota į teoriją ir praktinį mokymą. Per imituotą darbo aplinką ir pramoninį prisirišimą studentai gali įgyti atitinkamą techninę kompetenciją ir profesines pramonės žinias.

Ši programa yra skirta pabrėžiant bendrųjų ir kalbų mokymą, viso asmens vystymąsi ir darbo patirtį, kad studentai geriau pasirengtų tolesniems tyrimams ir darbui po studijų.

Mokymo planas

1 semestras

Pagrindinės verslo studijos svetingumuiMaisto ir gėrimų paslaugos principai ir praktikaKulinariniai pagrindai ir praktikaInformacinių technologijų pagrindai - svetingumasApgyvendinimo veikla IApgyvendinimasŠiuolaikiniai viešbučio pramonės klausimai (vyks per 1–5 semestrą)AnglųViso asmens vystymasis - bendradarbiavimas, komandinis darbas... [-]
Honkongas Hong Kong
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hong Kong Institute of Vocational Education

Siekiant susidoroti su greita skaitmeninės pramogų pramonės plėtra Honkonge ir Azijoje, šios programos tikslas - suteikti studentams praktines žinias ir įgūdžius tapti ko ... [+]

Programos tikslai

Siekiant susidoroti su greita skaitmeninės pramogų pramonės plėtra Honkonge ir Azijoje, šios programos tikslas - suteikti studentams praktines žinias ir įgūdžius tapti kompiuterinių žaidimų, kompiuterinės animacijos ir vizualiųjų efektų kūrimo ir tobulinimo specialistais. Tai taip pat unikali programa, kurioje studentai galės naudotis pažangiausiomis kompiuterių sistemomis ir programine įranga, kad galėtų realizuoti savo kūrybines idėjas skaitmeninių pramogų produktų gamybai.

Kompiuterinių žaidimų srautas, sukurtas pagal modulius, siekiant ugdyti absolventų kompetenciją taikant kompiuterinės grafikos programavimo metodus kuriant interaktyvias žaidimų ir mokymo imitavimo programas.... [-]

Honkongas Hong Kong
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hong Kong Institute of Vocational Education

Šios programos tikslas - sudaryti sąlygas studentams siekti karjeros tarptautinėse įmonėse, kurios užsiima tarptautiniu verslu ir prekyba. Tai pabrėžia praktinį mokymą ir ... [+]

Programos tikslai

Šios programos tikslas - sudaryti sąlygas studentams siekti karjeros tarptautinėse įmonėse, užsiimančiose tarptautiniu verslu ir prekyba. Ji pabrėžia praktinį mokymą ir apima verslo kalbas (japonų / korėjiečių / ispanų), akademinius, techninius ir vadybinius įgūdžius tarptautinėje verslo aplinkoje, teisinius ir finansinius aspektus, e. Rinkodarą, tarpkultūrinius valdymo įgūdžius, praktinį parodų valdymą ir kokybės valdymą.

Ši programa yra skirta pabrėžiant bendrųjų ir kalbų mokymą, viso asmens vystymąsi ir darbo patirtį, kad studentai būtų geriau aprūpinti tolesnėmis studijomis ir darbu po baigimo.

Karjeros galimybės

Absolventai gali imtis plačios perspektyvos tarptautiniame versle ir prekybos sektoriuose. Jie yra pasirengę įsidarbinti pareigūnų / vykdomųjų ar asistentų lygiu tokiose srityse kaip administravimas, verslas, finansai, laivyba, parodos, rinkodara, tiekimas, logistika ir kokybės kontrolė daugiašalėse įmonėse.... [-]

Honkongas Hong Kong
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

VTC International Student Section (ISS) - Study in Amazing Hong Kong

Location address
VTC International Development Office
14/F, VTC Tower, 27 Wood Road,
Wan Chai

Hong Kong, HK