Hong Kong Design Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

Hong Kong Design Institute ( HKDI ) yra pirmaujanti projektavimo institucija, priklausanti VTC grupei. Tai suteikia aukštos kokybės išsilavinimą, skirtą ugdyti žinias ir profesionalumą, ir užaugina kylančius talentus, kurie palaiko kūrybines industrijas Honkonge.


Dinaminė mokymosi aplinka

127860_HKDI_0009.jpg

HKDI “ apdovanojimų pelnęs universitetas skirtas dinamiškiausia mokymosi aplinka kokybiško dizaino švietimui.


Kokybės programos

Turėdama ilgametę patirtį dizaino srities švietimo srityje, HKDI sujungia keturių dizaino departamentų - Architektūros, interjero ir gaminių dizaino, Komunikacijos ir skaitmeninių laikmenų, Dizaino fondo studijų ir Mados bei įvaizdžio dizaino - stipriąsias puses, kad galėtų pasiūlyti 20 dizaino programų. Labai lankstus artikuliacijos ir pažangių mokslo, HKDI pasiūlyti mokiniams trejų metų universitetinis išsilavinimas Pathway iš aukštojo diplomą bakalauro laipsnius siūlo gerbiamų universitetų Jungtinėje Karalystėje. Mūsų mokymo programa yra parengta atsižvelgiant į pramonės lyderių indėlį, kad būtų užtikrintas jos aktualumas ir reagavimas į pramonės pokyčius. HKDI programas užtikrina Honkongo akademinių ir profesinių kvalifikacijų akreditavimo taryba.

127859_HKDI_0008.jpg


Kūrybiškumas veiksme

HKDI laikosi „mąstymo“ metodo per savo šiuolaikinę mokymo programą ir aktyvų bendradarbiavimą su vietos ir tarptautiniais akademiniais ir pramonės partneriais. Studentams suteikiama galimybė įgyti praktinės patirties ir dalyvauti pasaulinėse mainų programose, siekiant išplėsti savo akiratį, kartu didinant jų kūrybinį mąstymą ir socialinį jautrumą.


Vertinamas pasirinkimas sėkmei

Dizainas gali pasiūlyti jums naudingą ir patenkinamą karjerą. Mes laukiame Jūsų kaip HKDI šeimos narys.

Vietos

Honkongas

Address
Hong Kong Design Institute
3 King Ling Road, Tseung Kwan O,
New Territories

Honkongas, Honkongas