Georgian Institute Of Public Affairs

Įvadas

Oficialus aprašymas

Gruzijos institutas Viešųjų reikalų (, dalyvavimo) buvo sukurta 1994 m. Instituto keturios atskiros mokyklos siūlo bakalauro ir magistro programas, taip pat mokymo kursuose, viešųjų reikalų, vietinis valdymas, žurnalistikos, tarptautinių reikalų ir teisės srityse šalia doktorantūros programos socialinių mokslų.

Mokymo programas, kurios remiasi liberaliosios demokratijos, žodžio laisvės ir inovacijų principus, siūlome studentams teorines žinias, taip pat praktinių įgūdžių per mokslinių tyrimų ir interaktyvios mokymo integracija. , Dalyvavimo yra nacionalinis centras geriausios praktikos plėtros viešojo administravimo, teisės, politikos ir žurnalistikos Gruzijoje.

Nuo pat įkūrimo pradžios,, dalyvavimo subūrė sėkmingus lyderius iš verslo, žiniasklaidos, pilietinės visuomenės ir viešųjų paslaugų Prisidėti prie veiksmingo valdymą valstybės, savivaldybių ir vietos lygmenimis, taip pat nepriklausomus ir perspektyvius žiniasklaidos Gruzijoje per interaktyvių švietimo programos, mokslinių tyrimų ir mokymo.

Be studijų laipsnį ir sertifikuotos mokymo programas,, dalyvavimo atlieka daug sėkmingų mokslinių tyrimų ir mokymo projektus ir valdo pirmąjį anglų-kalba ir studentą paleisti Radio, dalyvavimo.

, Dalyvavimo turi keturis mokyklas ir du departamentus:

  • Mokyklos Vyriausybės
  • Kaukazo mokykla Žurnalistikos ir medijų vadybos
  • Teisės mokykla ir politika
  • Mokykla Socialinių mokslų
  • tyrimų skyrius
  • Gruzijos Kaimo plėtros departamentas

Misija

Gruzijos institutas Viešųjų reikalų (, dalyvavimo) mato savo misiją kuriant aukščiausius akademinius ir profesinius standartus Gruzijoje. Universitetas siekia suteikti aukštojo mokslo bei profesinio švietimo lygį, taip pat mokslinius tyrimus, kurie bus prisidėti prie demokratinių vertybių stiprinimo ir profesinės etikos įsisteigimo šalyje taip stumia Gruziją į priekį kelyje į Europos integraciją. Šie siekiai imtis šaknis studijų srityse, kuriose, dalyvavimo vykdo savo švietimo ir kitų tipų programas, jos daug metų patirtį, tradicijas bei novatoriškas įmones. Tai yra kai kurie iš labiausiai skiriamųjų savybių, dalyvavimo.

Vykdydama savo 20 metų gyvavimo žinoma, universitetas žymiai prisidėjo prie pilietinės visuomenės kūrimo šalyje per savo interaktyvių mokymo programas, tyrimų ir mokymų.

Mūsų švietimo ir pažymėjimas programas visapusiškai reaguoti į iššūkius, kad dabartinė Gruzijos susiduria įvairių aspektų savo socialiniame ir politiniame gyvenime. Mokslinių tyrimų ir leidybos galimybėmis universitete suteikti tinkamą platformą bendrauti eksperto nuomonę, turintis viešas diskusijas ir turintys diskusijas labiausiai skaudus klausimais visuomenėje.

, Dalyvavimo yra:

Įgyvendinimo pažanga, naujų pasiekimų ir naujovių šalininkas - Tai išsiskiria negailestingai siekti pažangos ir naujovių, tad ir nuolat pralenkia metodai ir tendencijos po šalyje.

Iš Vakarų švietimo, kultūros ir vertybių centras - Ji vaidina svarbų vaidmenį skatinant Vakarų švietimo, kultūros ir vertybes, kurios apima auginti kritinio mąstymo įgūdžius, užtikrinant aukščiausią kokybę mokymo procese, aprūpinti studentus su pakankamą rinkinį įgūdžių ir žinių kad tinkamai atspindi šiandieninės darbo rinkos poreikius.

Svarbus sąjungininkas valstybės kūrimo procesą - a) jis turi vertingą patirtį ir kompetenciją ir vaidina svarbų vaidmenį formuojant visuomenės nuomonę. Todėl bendradarbiavimas su universitetu yra naudinga vyriausybei, taip pat civilinės sektoriuje. B), University Alumni rasti darbą apie vadovaujamas pareigas ir prisidėti prie progresyvių idėjų formavimosi, požiūrių ir tendencijos šalyje.

Vietos

Tbilisis

Georgian Institute of Public Affairs

Address
7B, Ietim Gurji str.
0105 Tbilisis, Tbilisis, Gruzija
Telefonas
+995 322 49 75 00