Oficialus aprašymas

istorija

Gruzija turi dideles tradicijas aviacijos pramonėje. Stiprus aviacija yra būtina sąlyga šalies stiprybė ir vystymasis. Būtent ši aplinkybė tapo pagrindinė priežastis, dėl pamatų aviacijos mokymo-mokslo instituto 1992 m. Šis institutas buvo sukurtas struktūroje Gruzijos technikos universitetas.

2005, remiantis Vyriausybės sprendimu, aviacijos institutas atskirta nuo Gruzijos technikos universitete ir gavo akreditaciją iš LR Švietimo ir mokslo Gruzijos. Ji tapo nepriklausoma Gruzijos aviacijos universitete. Per šiuos metus mūsų universitetas išugdė daug pilotų ir aviacijos specialistų. Dauguma jų dirba ne civilinių ir karinių aviacijos sektoriuose.

Šiandien universitetas turi stiprią materialinę-techninę bazę, patogus mokymo laboratorijas, Telavi oro uosto, kuris yra gerai įrengtos skrydžio mokymą, lėktuvai Cessna 152, Piper Seneca, A-22, An-28, "Boeing 737-200 ir FNPT II MCC skrydžio treniruokliu , kuri yra svarbi EASA standartų.

Gruzijos aviacijos universitete yra organizacija partneris pagal Erasmus Mundus projekto aktyvus. Pagal šį projektą universiteto studentai gali dalyvauti mainų programose su Europos šalių universitetais. Studentai iš užsienio šalių, taip pat atėjo studijuoti čia. Labai svarbu, kad absolventai sėkmingai dirba įvairiose įmonėse ir dauguma jų dirba pirmaujančių pozicijų. Jie dirba oro uostuose, oro bendrovėmis, karinių pajėgų ir daugelyje kitų statinių.

Universitetas patyrusių darbuotojų ir profesoriai. Būtent jų indėlis, kad mūsų universitetas gavo akreditaciją iš LR Švietimo ir mokslo Gruzijos, suteikiantį teisę mokyti aviacijos specialistas visais lygiais:

Skrydžio išnaudojimas orlaivių (komercinės aviacijos piloto) Techninė eksploatacija orlaivių Techninė eksploatacija orlaivių aviacijos elektroniką ir elektros sistemų Oro transportas valdymas ir tt

MISIJA

Gruzijos aviacijos universitete pripažįsta pagrindinius Bolonijos proceso ir vykdo savo veiklą pagal aukštojo mokslo Gruzijos įstatymus. Universitetas prisiima atsakomybę pateikti tinkamą mokymą ir švietimo standartus, susijusius su nacionalinių interesų. Remiantis šiais standartais, misija Gruzijos aviacijos universitete yra teikti šiuolaikinius švietimo ir mokslo-tyrimų veiklą aukštojo mokslo srityje, kuri bus orientuota į visuomenės ir šalių vystymąsi paklausa. Veikla bus išreikštas rengiant kvalifikuotus darbuotojus aviacijos srityje keliomis kryptimis: skrydis išnaudojimo, inžinerijos ir verslo administravimo.

Pagrindinis tikslas universiteto yra atlikti aukštojo mokslo veiklą ir mokslinius tyrimus. Universitetas vykdo visų švietimo programų akademinių aukštojo mokslo lygį.

Uždaviniai ir tikslai universiteto yra sukurti ir pasiūlyti visuomenei, tokių procesų Aukštojo mokslo, kuriame nustatyta:

Realizavimas asmens potencialą visais atžvilgiais. Mokymo aukštos kvalifikacijos ir konkurencingų personalo, kurie bus tinkami darbo rinkoje, pripažįstant universalius idealus, gerbti demokratines vertybes ir teikiant žmogaus teisių apsaugą ir laisvę. Akademinė laisvė dėstytojams ir mokytojams, suteikiant tinkamas sąlygas mokslinių tyrimų ir remti auga kvalifikacijos. Plėtros strategijos tarptautinio bendradarbiavimo, siekiant atlikti mainų programas studentams, dėstytojams ir mokytojams.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Gruzinų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Georgian Aviation University

Gruzijos aviacijos universitetas nuo 2017 m. Pradeda ugdymo procesą šiomis profesinėmis programomis: "Skrydžių eksploatavimas orlaiviuose (komercinis sraigtasparnio pilot ... [+]

Gruzijos aviacijos universitetas nuo 2017 m. Pradeda ugdymo procesą šiomis profesinėmis programomis: "Skrydžių eksploatavimas orlaiviuose (komercinis sraigtasparnio pilotas)"; "Orlaivių techninė priežiūra (B1.1)" ir "orlaivių techninė priežiūra (B.2)

Minėtų profesinio mokymo programų įgyvendinimas tapo įmanomas po to, kai Gruzijos aviacijos universitetas tapo Tūkstantmečio iššūkių sąskaitos Gruzijos (MCA) ir "Millennium Challenge Corporation" (MCC) konkurso nugalėtoja "Pramonės vadovų įgūdžiai ir darbo jėgos vystymas" (ISWD). Projekto įgyvendinimo metu profesinio mokymo programos ir mokymo materialinės-techninės bazės buvo parengtos pagal Europos aviacijos saugos agentūros (EASA) standartus ir reikalavimus.... [-]

Gruzija Tbilisi
Rugpjūtis 2020
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba