Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Superior Air ".

Mūsų įmonė specializuojasi lėktuvas ir Sraigtasparnių pervedimai, taip pat turi aukštą reputaciją kaip Flight mokykloje fiksuoto ir besisukančiais sparnais. Geresnis Oro veikia savo 145 dalis techninės priežiūros organizacija, ir yra įgaliotas platinimo Robinson sraigtasparniai. Geresnis Oro taip pat yra įgaliotas Aerial Darbas operatorius, turintis didelę patirtį įvairiuose projektuose, kaip antai aerofotografavimo, filmavimo ir išorės krovos darbais.

Mūsų Skrydžio Operations Manager ir įmonės savininkas P. Elias Sofianos turi 35 metų aviacijos žinių, kaip naikintuvo pilotas, skrydžių instruktorius ir skrydžio egzaminuotojas. Jis taip pat turi 22.500 avarija nemokama skrydžių valandas ir nustatė aukštus standartus skrydžio organizacijai aukšto pagarba saugumą.

Nuolatinis mokymas mūsų darbuotojai, siekiant patenkinti aukščiausius europinius standartus yra "must" už mus. Visi pilotai dažnai vertinami mūsų kokybės darbuotojų, taip pat Graikijos civilinės aviacijos instituciją.

Mūsų puikus saugumas įrašas yra didelis veiksnys renkantis Superior Air.

Taigi, kodėl turėtumėte pasirinkti Superior Air?

 • Mes esame sertifikuoti ir skristi pagal naujausias griežtų Europos nuostatuose.
 • Esame savininkai, pilotai ir mechanikai, todėl mes turime absoliučią kontrolę mūsų įmonę.
 • Mes dirbame savo priežiūros įrenginys pagal Europos EASA 145 standartus.
 • Mes dirbame savo CAMO (nuolat tinkamumą skraidyti užtikrinanti organizacija).
 • Mes nuolat mokyti ir įvertinti mūsų pilotus griežčiausius Europos standartus.
 • Jūs gausite laive labai gerai išlaikytas sraigtasparnį puikios būklės.
 • Mūsų pilotai turi gilių žinių apie šį darbą.
 • Mes turime aistra aviacijai.
 • Mes žinome, kas paslėpta kampe šioje šalyje.
StockSnap_Q49FJUUYDB

Įmonės vertybės

Operacinės plaukioja mašina yra sudėtingas procesas.

Bendrovė turi praleisti daug pinigų už personalo mokymas, investicinius atsarginių dalių ir techninės priežiūros, siekiant išlaikyti laivyno skraidyti. Vienintelis būdas sumažinti išlaidas yra pagal "pjovimo kampų", metodas, kuris yra įrodyta, kad prieš saugumą. Mes niekada atlikite šiuos praktiką Superior Air, nors kartais ji daro mus "nėra konkurencinga" atviroje rinkoje. Mes mieliau bendrauti su klientais, kurie supranta, ką jie moka ir kodėl. Visi mūsų orlaivių išlaikymą, kaip už gamintojo specifikacijas ir kontroliuojama pagal naujausias griežtų Europos reglamentus. Žinoma, tai nėra lengva kiekvienas keleivis kontroliuoti plaukioja mašina statusą, ypač kai tai yra šimtus ar tūkstančius mylių. Tačiau klientų komentarai, saugos rekordą, laivyno bendrąją sveikatos būklę bei darbuotojai efektyvumas yra vieni iš pirmųjų požymių, įmonės lygio ir vertybes. Ieškodami užsisakyti skrydį turite būti tikri, apie kai kuriuos dalykus ... Ar tai tikra kompanija su aktyvaus ir realaus oro vežėjo pažymėjimo ar tiesiog gražus svetainėje? Kur yra už šios bendrovės darbuotojai?

Mes skatiname jus imtis kelionė į mūsų svetainę ir tada ji turėtų būti lengva suprasti, ką jūs mokate už.

Geresnis Oro yra sparčiausiai auganti bendroji aviacija Įmonės Graikijoje, veikianti didžiausios orlaivių parką ir tarp kelių bendrovių pasaulyje, turinčių infrastruktūros, personalo ir įrenginius, kad būtų licencijuotas orlaivio naudotojas (AOC), skrydžio mokymo akademija ( ATO) A 145 dalis priežiūra organizavimas ir camo (Nepertrauktos tinkamumą skraidyti užtikrinančios organizacijos), specialiųjų aviacijos darbų operatorius, taip pat paslaugų centras ir platinimo įvairių pagrindinių gamintojų, tokių kaip Robinson Sraigtasparniai ir Piaggio Aerospace.

Mūsų patirtis aviacijos rinkoje apie visus šiuos metus atvedė mus į vieną gyvybiškai sudarymo "Jūs gaunate tai, ką mokate ir yra ne kaina, galite įdėti į saugos".

Kristopher-Allison-249993

Paslaugos

Mūsų paslaugos yra patogiai įsikūręs Megara bendrosios aviacijos oro uostas. Geresnis Oro siūlo puikias sąlygas visų mūsų studentai, partneriai ir draugai:

 • Naujai pastatytas biurų ir auditorijose
 • skrydžio simuliatorius
 • Erdvus holas ir valgomasis su visais patogumais
 • Klasės įrengta kompiuterių, lentos, projektoriai, vaizdo grotuvai, sienų ir stalo žemėlapiai, oro kondicionierius.
 • priežiūra plotas
 • Atsarginės dalys Parduotuvės
 • operacijos biuras
 • planavimo srityje
 • administracija Biuro
 • informaciniai kambariai
 • WC Showers
 • Nemokamas bevielis internetas visame angare ir biurams
 • Nemokama automobilių stovėjimo vietos
Asaf-R-93851
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Superior Air

Mūsų ATPL integruotas kursas yra skirtas suteikti aukšto lygio mokymus studentams, norintiems tapti profesionaliais pilotais tik vienerius metus. Ankstesnės patirties nėr ... [+]

Mūsų ATPL integruota kursai skirtas pasiūlyti aukšto lygio mokymus studentams, norintiems tapti profesionaliais pilotais tik vienerius metus. Ankstesnės patirties nėra reikalaujama pradėti šį kursą. Naudojant state-of-the-art įrangą ir orlaivius, aukščiausios Oro teiks mokymus aukščiausiu lygiu skatinti savo būsimą aviacijos karjerą.

Kai baigsite mūsų ATPL integruotas kursas Jums bus surengti komercinio piloto licenciją CPL (A), Multi Variklis klasė Reitingas (ME) priemonė (IR) ir ATPL teorijos kredito taip pat MCC kursas. Tai reiškia, kad, kai baigsite savo mokymą jūs žinosite viską, ko jums reikia, ir bus gauta visą mokymą, būtiną pradėti savo karjerą kaip pilotas.... [-]

Graikija Megara
Registracija galima
Anglų
Dieninės
16 - 16 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Superior Air

Iš komercinės aviacijos piloto licencija (H) modulinį kursą tikslas yra mokyti PPL (H), ICAO / Jaa piloto licencijos turėtojų prie mokėjimo būtinas veikti vieno piloto vi ... [+]

Mūsų ATPL Moduliniai kursai skirtas pasiūlyti aukšto lygio mokymus studentams, norintiems tapti profesionaliais pilotai baigia savo mokymą, kaip atskiri moduliai. Šis kursas yra paprastai pirmenybė iš žmonių, kurie nori turėti nuotolinio mokymosi variantą pirmame mokymo ir / ar neturi laiko sekti integruotą programą, kuri yra daugiau pastangų. Ankstesnės patirties nėra reikalaujama pradėti šį kursą.

Naudojant modernią įrangą ir orlaivius, aukščiausios Oro teiks mokymus aukščiausiu lygiu skatinti savo būsimą aviacijos karjerą. Jei pareiškėjas yra iš PPL arba ne JAA licencijos, tinkamo kurso modulį CPL, IR, ME, MKC, naktinė kvalifikacija ir ATPL teorijos turėtojas turi būti laikomasi. Pareiškėjai šį kursą turi tarp gyvenamųjų ir nuotolinio mokymosi teorinio mokymo kursų pasirinkimo. Kai baigsite mūsų kurso modulį jūs palaikykite komercinio piloto licenciją CPL (A), Multi Variklio klasė Reitingas (ME) priemonė (IR) ir ATPL teorijos kredito.... [-]

Graikija Megara
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 - 36 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Superior Air Flight Academy/Air Taxi Operator