Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į mūsų akademijoje!

Skies Aviation Academy įsikūręs Salonikuose ir tai yra pirmasis patvirtinta mokymo įstaiga pagal EASA taisyklių Graikijoje, GR ATO-122, kuri padeda bet kuriam asmeniui nuo nulinio plaukioja patirties Oro transporto piloto licencija (ATPL) Per mūsų personalo žinių, patirties ir kokybės mokymą.

Vizija

Norėdami tapti patikimas lyderis aviacijos pramonės Europoje, teikiant didžiausią kokybės profesinį mokymą ateities Airline Pilots ir kitų aviacijos disciplinų.

Misija

Pristatyti aukščiausios kokybės išsilavinimą teikti aukščiausios mokymosi aplinką ir saugumą skrydžio mokymo, kuris leis kiekvienam iš mūsų studentams pasiekti savo galutinio tikslo.

Mes siūlome profesionalias skrydžio Mokomieji ir teorinius mokymus iš privataus piloto licenciją (PPL), iki oro transporto piloto licencijos (ATPL) su visais susijusių reitingais vietos ir užsienio studentams. Nesvarbu, jei pasirinksite plaukioja savo malonumui, ar kurti savo karjerą kaip profesionalus pilotas, mes garantuojame jums geriausia mokymo patirtis!

Mes dirbame daugiau nei 330 dienų VFR plaukiojančių sąlygomis iš Salonikų tarptautinis oro uostas - antrą pagal dydį oro uostas, Graikijoje ir yra 10 minutės nuo mūsų patalpose. Oro uostas turi 2 KTT (2440m), ILS CAT II VOR / DME, Radarai užvažiavimo ir NDB. Nors vis aviakompanija Pilot ji yra labai rekomenduojama turėti plaukioja patirties mojor oro!

Mūsų komanda

Švietimo kokybė yra vertinami pagal mokymo instruktorių kokybės, taip pat techninių įrenginių turimų mokymo. Tuo dangaus Aviation Academy "yra tenkinamos abi kriterijai.

Mūsų profesionalūs Skrydžių instruktoriai visi su daug valandų įrodyta, duodantis nurodymus patirties tiek ore ir ant žemės. Nepaisant žinoma jūs mokosi, mūsų instruktorius komanda visada pasiruošusi padėti jums pasiekti savo tikslą ir už jos ribų.

Dangaus Aviation Academy " yra žinomas dėl savo tradicijos mokymą ir jo aukštos kvalifikacijos darbuotojų Graikijoje, taip pat užsienyje. Mūsų akademija yra geriausia vieta tiems, kurių svajonė yra tapti pilotu su kompetencijos ir visiškai žinių savo profesijos.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Graikų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Skies Aviation Academy

TCAO LKP / ME / IR konversijos kursas yra skirtas konvertuoti bet kokį ICAO profesinę licenciją ir reitingus EASA profesinės licenciją. ... [+]

TCAO LKP / ME / IR permokymo kursai skirta konvertuoti bet kokį ICAO profesinę licenciją ir reitingus EASA profesinės licenciją.

Pasirengimo Patekimo į rinką reikalavimai: Minimalus amžius 18 metų Laikiklis galiojantį ICAO CPL ME / IR Licencija EASA ATPL teorijos egzaminai išlaikyti Aviacinė anglų kalba Kalbų mokėjimas (EKA) Gali perduoti 1 klasė aviacijos medicinos egzamino Kurso struktūra

Skraidymas etapas:

6 valandos LKP / ME konversijos mokymai DA42. 15 val IR / ME rengimas, kuris yra 10 valandos SIM ALSIM ALX mokymo ir 5 valandos ME mokymas DA42. 2,5 val Įgūdžių testas LKP / ME / IR su Eksperto

Kursas apima: Požiūrio ir tūpimo... [-]
Graikija Salonikai
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 - 3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Skies Aviation Academy

EASA Integruota ATPL kursas yra skirtas studentams, nuo nulio, plaukiojančių patirties iki užšalusio ATPL maždaug nuo 12 iki 14 mėnesių, apdailos šią programą jums bus te ... [+]

Graduate Management Admission Test arba EASA Integruota ATPL Žinoma yra skirtas studentams, nuo nulio, plaukiojančių patirties iki užšalusio ATPL maždaug nuo 12 iki 14 mėnesių, apdailos šią programą jums bus teisę dirbti kaip pirmojo pareigūno su oro linijų bendrovės. Po universiteto baigimo studentas turės EASA komercinės aviacijos piloto licenciją (CPL) su keliais varikliais (ME), pagal prietaisus (IR) ir "Multi ekipą Bendradarbiavimas (MKC) kursas su 198.5 skraidytų valandų ir 800 teorija valandas. Oro transporto piloto licencija (ATPL) yra profesionalus piloto licencijos ir labiausiai pageidautina aviakompanijų.

Patekimo į rinką reikalavimai: Minimalus amžius: 17 metų Vidurinis arba lygiavertį laipsnį Aviacinė anglų kalba Kalbų mokėjimas (EKA) Gebėjimas perduoti 1 aviacijos medicinos Class Egzaminai kursas apima Artėjimas tūpti ir tūpimas Mokesčiai Visi mokesčiai vienodas HACA Mokesčiai (teorija egzaminus, pirmas bandymas) Įgūdžių testas (orlaivio nuoma) Papildoma informacija ... [-]
Graikija Salonikai
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
12 - 14 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Skies Aviation Academy Virtual Tour

Visit to Skies Aviation Academy