Skies Aviation Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į mūsų akademijoje!

Skies Aviation Academy įsikūręs Salonikuose ir tai yra pirmasis patvirtinta mokymo įstaiga pagal EASA taisyklių Graikijoje, GR ATO-122, kuri padeda bet kuriam asmeniui nuo nulinio plaukioja patirties Oro transporto piloto licencija (ATPL) Per mūsų personalo žinių, patirties ir kokybės mokymą.

Vizija

Norėdami tapti patikimas lyderis aviacijos pramonės Europoje, teikiant didžiausią kokybės profesinį mokymą ateities Airline Pilots ir kitų aviacijos disciplinų.

Misija

Pristatyti aukščiausios kokybės išsilavinimą teikti aukščiausios mokymosi aplinką ir saugumą skrydžio mokymo, kuris leis kiekvienam iš mūsų studentams pasiekti savo galutinio tikslo.

Mes siūlome profesionalias skrydžio Mokomieji ir teorinius mokymus iš privataus piloto licenciją (PPL), iki oro transporto piloto licencijos (ATPL) su visais susijusių reitingais vietos ir užsienio studentams. Nesvarbu, jei pasirinksite plaukioja savo malonumui, ar kurti savo karjerą kaip profesionalus pilotas, mes garantuojame jums geriausia mokymo patirtis!

Mes dirbame daugiau nei 330 dienų VFR plaukiojančių sąlygomis iš Salonikų tarptautinis oro uostas - antrą pagal dydį oro uostas, Graikijoje ir yra 10 minutės nuo mūsų patalpose. Oro uostas turi 2 KTT (2440m), ILS CAT II VOR / DME, Radarai užvažiavimo ir NDB. Nors vis aviakompanija Pilot ji yra labai rekomenduojama turėti plaukioja patirties mojor oro!

Mūsų komanda

Švietimo kokybė yra vertinami pagal mokymo instruktorių kokybės, taip pat techninių įrenginių turimų mokymo. Tuo dangaus Aviation Academy "yra tenkinamos abi kriterijai.

Mūsų profesionalūs Skrydžių instruktoriai visi su daug valandų įrodyta, duodantis nurodymus patirties tiek ore ir ant žemės. Nepaisant žinoma jūs mokosi, mūsų instruktorius komanda visada pasiruošusi padėti jums pasiekti savo tikslą ir už jos ribų.

Dangaus Aviation Academy " yra žinomas dėl savo tradicijos mokymą ir jo aukštos kvalifikacijos darbuotojų Graikijoje, taip pat užsienyje. Mūsų akademija yra geriausia vieta tiems, kurių svajonė yra tapti pilotu su kompetencijos ir visiškai žinių savo profesijos.

Vietos

Salonikai

Skies Aviation Academy

Address
Thessalonikis 10, Perea,
57019 Salonikai, Salonikai, Graikija
Telefonas
+30 2392 021100