Olympus Aviation Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Olympus Aviation Academy įkūrė ir eksploatuoja oro veteranų ir civilinės aviacijos skrydžių instruktoriai, laikydamiesi aukščiausių EUROPOS CIVILINĖS AVIACIJOS INSTITUCIJOS / EASA standartų. Olympus Aviation Academy teikia profesionalų pilotų mokymą visais lygiais nuo 0 iki ATPL (oro transporto piloto licencija). Akademija palaiko aukštą discipliną, reikalingą būsimų aviatorių įgūdžių ir charakterio formavimui. 23324_photo.jpg

Mokėk skraidydamas - nerizikuoji Nors daugelis reklamuoja idėją „mokėk, kai skrisk“, „ Olympus Aviation Academy tai visiškai tiesa!

Aukštos kokybės mokymas Visus mokymo skrydžius asmeniškai prižiūri mokymo vadovas, kad būtų užtikrinta aukštos kokybės treniruotė.

E-mokymasis Visa studijų medžiaga, prieinama internete, skirta tiek nuolatinių, tiek nuotolinių studijų studentams. Galite mokytis namuose net prieš atvykdami!

Tarptautinis oro uostas Būdamas „ Olympus Aviation Academy studentu, esi mokomas antrame pagal dydį Graikijos oro uoste (ne mažuose ar kariniuose oro uostuose, su daugybe apribojimų, dėl kurių mokymasis gali būti atidėtas).

Tapkite profesionaliu pilotu tik per 12 mėnesių. Jūsų laikas yra vertingas, todėl nešvaistykite jo lėtai rengiamoms skrydžių mokykloms.

Tarptautinis „Hour Building Advanced“ mokymų pilotas ir „Hour Builders“ turi galimybę aplankyti daugiau kaip 50 oro uostų ir aerodromų aplink žemyninę Graikijos dalį ir salas (pvz., Mykonos, Santorini, Korfu, Kreta, Rodo, Koso, Zakynthos (Zante) ir mokytis daugiau nei 50 oro uostų ir aerodromų. , Skiathos, Mitilene ir daugelyje kitų Europos oro uostų pagal VFR arba IFR artėjimą tūpti.

Nemokami akrobatinio skraidymo treniruotės Vienintelė sertifikuota akrobatinio skraidymo akademija Pietų Europoje. Valandos metu būsite išmokyti atlikti akrobatinius manevrus!

Patyrę darbuotojai Jus moko aukštos kvalifikacijos dėstytojai, turintys ilgametę skrydžių ir mokymo patirtį (oro pajėgos ir oro linijos), kad jūsų kursai būtų malonūs ir teikiantys malonumo.

GARANTUOTOS KAINOS „ Olympus Aviation Academy suprantame, kad piloto rengimas yra brangus. Dėl paslėptų mokesčių studentas išeis iš savo biudžeto. Mes garantuojame, kad nėra paslėptų mokesčių.

Sertifikuotas laivynas

  • „Cessna 152 Aerobat“
  • „Cessna 172“ dyzelinas
  • „Cessna 152“ tolimojo susisiekimo cisternos
  • „Seneca III“ / PA-34

Visi lėktuvai yra sertifikuoti IFR mokymui ir, žinoma, lėktuvų skaičius plečiasi, kad būtų patenkinti studentų poreikiai.

23326_photo_3.jpg

Kodėl OAA ?

Tinkamos skrydžio mokyklos pasirinkimas: Tinkamos mokymo mokyklos pasirinkimas yra pirmas žingsnis norint tapti kompetentingu privačiu ar profesionaliu pilotu ir pats svarbiausias jūsų sprendimas. Nėra atsitiktinio požiūrio į mokymąsi skristi. Sėkminga skraidymo karjera įmanoma tik įgyjant geriausią mokymą per pagrindines aviacijos mokymo valandas. Pagrindinis OAA tikslas yra suteikti geriausią įmanomą pagrindą pilotams studentams nuo pirmosios dienos. Mes nedarome jokių nuorodų ir nepaliekame nieko atsitiktinumo. „Skraidymas yra menas, o skraidymo meno moko ir mokosi tinkami darbuotojai“.

Puiki mokymo patirtis: Turinti daugiau kaip 34 metų oro pajėgų piloto, civilio piloto, skrydžio instruktoriaus, skrydžio instruktoriaus instruktoriaus, skrydžio egzaminuotojo patirtį. Iš viso 13300 val. Skrydžio laiko sudaro 3800 oro pajėgų, 9250 civilių ir 250 lėktuvo valandos, yra laikomas vienu geriausių skrydžių instruktorių Graikijoje. Tvirti mokymo ir instruktavimo gebėjimai labai reikliose oro pajėgų ir komercinėje aplinkoje, vykdant pradinio lygio pilotų mokymo planų sudarymą, valdymą ir peržiūrą, vykdant efektyvius PPL kursus nuo 0 iki ATPL (oro transporto piloto licencija). , MCC, priežiūra ir vertinimas keturiose skrydžių mokymo organizacijose (FTO / ATO) pagal JAA / EASA taisykles. Sėkmingai apmokyti daugiau nei 280 privačių ir profesionalių pilotų.

Skrydžio sauga: pagrindinis OAA tikslas yra organizuoti profesinius mokymus pagal FCL / EASA dalies skrydžių saugos ir techninės priežiūros standartus. OAA naudoja tik EASA ir Graikijos HCAA sertifikuotus orlaivius.

Mokymo patirtis: „ Olympus Aviation Academy yra patvirtinta JAA / EASA mokymo organizacija ATO GR 123, Salonikuose (Graikija), gavusi Graikijos civilinės aviacijos tarnybos (HCAA) leidimą. Olympus Aviation Academy įsteigė profesionalūs lakūnai iš oro pajėgų ir civilinės aviacijos pramonės, turintys tūkstančius skraidymo valandų ir didelę patirtį mokymo procese. Antžeminiai instruktoriai turi specialių įgūdžių ir ilgametę patirtį aviacijos srityje.

Puikūs orai: Puikios oro sąlygos Salonikuose leidžia nepertraukiamai treniruotis visus metus, negaišdami brangaus laiko ir pinigų. Vasarą čia aukšta temperatūra paprastai būna nuo 27 iki 33 laipsnių šilumos, nors kartais jos ir pakyla aukščiau. Rudenį ir žiemą mėnesiais naktys būna žymiai vėsesnės, o dieną normali aukšta temperatūra yra 21–25 laipsniai šilumos.

Tik 12 mėnesių: „ Olympus Aviation Academy vidutinis laikas, reikalingas baigti kursą nuo nulinės iki ATPL, yra 12–14 mėnesių, įskaitant visus mokymus ir egzaminus.

Svetingumas: OAA būsite asmeniškai supažindinami su kiekvienu jūsų mokymo programos etapu, svečioje aplinkoje nuo pirmojo įvadinio skrydžio iki visos dienos iki tos dienos, kai gausite pažymėjimo pagal atitinkamą licenciją pažymėjimą.

Vietos

Kalamaria Municipality

Olympus Aviation Academy

Address
Adrianoupoleos 1a
55133 Kalamaria Municipality, Salonikai, Graikija
Telefonas
+30 231 047 5111