Olympus Aviation Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

OLYMPUS Aviation Academy " įkurta ir valdoma veteranas oro pajėgų ir civilinės aviacijos skrydžių instruktoriams, po didžiausias Europos civilinės aviacijos administracija / EASA standartų. "Olympus" Aviation Academy "teikia profesionalias pilotų mokymo, visuose lygiuose, nuo 0 iki ATPL (oro transporto piloto licencija). Akademija palaiko aukštą disciplinos, reikalingą kuriant būsimą aviatorių įgūdžius ir charakterį.

Pay As You Fly - jokios rizikos

Nors daugelis reklamuoti "Pay As You Fly" idėja, ne "Olympus" Aviation Academy "tai visiškai teisinga!

Aukštos kokybės mokymas

Visos mokymo skrydžiai asmeniškai prižiūri mokymo vadovas, siekiant užtikrinti aukštos kokybės mokymą.

E-mokymasis

Visa tyrimo medžiaga galima on-line tiek gyvenamųjų ir nuotolinių studijų studentų. Jūs galite mokytis iš namų, dar prieš jūsų atvykimą!

Tarptautinis oro uostas

Kaip Olympus Aviation Academy "studentas, jums yra mokomi antras pagal dydį oro uosto Graikijos (ne mažas ar karinių oro, su daug apribojimų, kurie gali sukelti uždelstą mokymui).

Tapk Profesionalaus Bandomieji tik per 12 mėnesių

Jūsų laikas yra vertingas, todėl nereikia gaišti jį skrydžio mokyklose lėtai mokymus.

Tarptautinis Valanda statybos

Išplėstinė mokymas studentų pilotai ir valandą Statybininkai turės galimybę aplankyti ir būti apmokyti daugiau nei 50 oro uostų ir oro uostų signalizacijos, aplink Graikijos žemyninės dalies ir salų (pvz., Mykonos, Santorini, Korfu, Kreta, Rodas, Kosas, Zakynthos (Zante), Skiathos, Mytilene ir daugelyje kitų Europos oro uostų, arba pagal VFR vykdomiems arba IFR metodų.

Nemokama akrobatinio skraidymo mokymas

Vienintelė sertifikuota skrydžio akademija akrobatinio mokymus Pietų Europoje. Per savo valandos pastate, jums bus apmokyti vykdyti akrobatinius manevrus!

Patyrusių darbuotojų

Jūs mokė aukštos kvalifikacijos dėstytojai, turintys ilgametę skrydžio ir mokymo patirtį, (karinės oro pajėgos ir oro), kad jūsų Žinoma malonus ir naudingas.

GARANTIJA KAINA

Be Olympus Aviation Academy "mes suprantame, kad pilotas mokymas yra brangus. Paslėptų mokesčių lems studentas iš savo biudžeto. Mes garantuojame, kad nėra jokių paslėptų mokesčių.

Sertifikuoti laivyno

"Cessna 152 Aerobat "Cessna 172 Dyzelinas "Cessna 152 Tolimų Tankai Seneka III / PA-34

Visi lėktuvai yra sertifikuoti pagal IFR mokymui ir, žinoma, laivynas plečiasi, siekiant patenkinti studentų poreikius.

Kodėl aviacijos erdvė?

Nurodykite tinkamą Flight School:

Tinkamo mokymo mokykloje pasirinkimas yra pirmas žingsnis jūsų būdas tapti kompetentinga privatų ar profesinį pilotas ir svarbiausią sprendimą jums padės. Nėra atsitiktinis požiūris į mokymąsi skraidyti. Sėkmingas plaukioja karjera galima tik gavus geriausią mokymo metu formavimosi valandų aviacijos mokymus. Svarbiausias tikslas aviacijos erdvė yra suteikti geriausią įmanomą pagrindą studentų pilotai nuo pirmos dienos. Mes nedarome nuorodas ir mes palikti nieko atsitiktinumui.

"Skraidymas yra menas ir skraidymo menas yra mokoma ir išmokti tinkamus darbuotojus."

Didžiosios Mokymo Patirtis:

Su daugiau nei 34 metų patirtį kaip karinių oro pajėgų pilotas, civilinis lakūnas skrydžio instruktorius, skrydžių instruktoriaus instruktorius, skrydžio egzaminuotojas, su 13300 val skrydžio metu iš viso, kurį sudaro 3800 oro pajėgų val, 9250 civilių val ir 250 jūrų lėktuvų val, yra laikoma viena iš geriausių skrydžių instruktoriams Graikijoje.

Iliustruoja tvirtą mokymą ir mokymo gebėjimus labai reiklus oro pajėgų ir komercinė aplinka, per vykdymo Mokymo formavimo, valdymo ir peržiūrėjimo už pradinio lygio pilotai, kartu suteikiant Įtakingas mokymo kursus, PPL, nuo 0 iki ATPL (oro transporto piloto licencija) MKC, priežiūra ir vertinimas keturių skrydžio mokymo organizacijų (FTOs / ATO) pagal JAA / EASA taisyklių. Sėkmingai apmokyti daugiau nei 280 privačių ir profesionalūs pilotai.

Skrydžio sauga:

Pagrindinis atviros aviacijos erdvės tikslas yra teikti profesinį mokymą pagal Dalis FCL / EASA taisyklių skrydžių saugos ir standartų išlaikymo. Aviacijos erdvė naudoja tik visiškai sertifikuota EASA ir HACA Graikijos, orlaivių.

Mokymai Patirtis:

"Olympus" Aviation Academy "yra patvirtintos JAA / EASA mokymo organizavimas ATO GR 123, Salonikuose / Graikija, pagal Graikijos civilinės aviacijos administracijos (HACA) leidimą. "Olympus" Aviation Academy "yra įsteigta, profesionalūs pilotai iš oro pajėgų ir civilinės aviacijos pramonei tūkstančiai skraidytų valandų skaičius ir didelę patirtį mokymo procese. Ground instruktoriai įrodė specializuotus įgūdžius ir ilgamete patirtimi šioje aviaciją.

Puikus Orai:

Puikios oro sąlygos, esantys Thessaloniki leidžia mums pristatyti nepertraukiamą mokymą ištisus metus, be eikvoti brangų laiką ir pinigus. Vasarą, aukšta temperatūra čia dažniausiai tarp 27 ir 33 laipsnių Celsijaus, nors jie kartais lipti didesnis. Per rudens ir žiemos mėnesiais, naktis yra žymiai aušintuvas, ir normalus dieniniai aukšta temperatūra yra tarp 21 ir 25 laipsnių Celsijaus.

Tik per 12 mėnesių:

Be Olympus Aviation Academy vidutinis laikas, reikalingas siekiant užbaigti nulio iki ATPL kursas yra 12 - 14 mėnesių, įskaitant visas mokymo ir egzaminų.

svetingumo:

Tuo aviacijos erdvė Jums bus asmeniškai vadovaujasi per kiekvieną savo mokymo programos etape, kurio svetingoje aplinkoje nuo pirmos įvadinės skrydžiui į visą kelią į dieną gausite užbaigti sertifikato santykiniu licenciją.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

ICAO EASA Perskaičiavimo Kurso

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės Ištęstinės September 2018 Graikija Salonikų

Galioja TCAO CPL / IR / EP [+]

Pre Reikalavimai: Galioja TCAO CPL / IR / EP EASA medicina (1 klasė) sertifikatas Bent vienas "X-Country kelionė 300 nm

Teorinis mokymas / E - Nuotolinis mokymasis programa LKP / ATPL licenciją:

Išplėstinė elektroninio mokymosi internetu programa naudojantis atviros aviacijos erdvės svetainėje 13500 klausimai 14 dalykų Oksfordo knygų 56 pažangos testai atrinkti automatine programa pagal HACA egzaminus 14 galutinis testai viena pažanga testas lygus 12 val svarstymo metu 650 val min svarstymo metu Privačios sesijos su mūsų žemės instruktorių 65 val peržiūra Nebaigtos bandymus pagal atviros aviacijos erdvės mokymo vadovais Aviacijos erdvė galutinis sertifikatas HACA egzaminus ... [-]

Integruota Nulio Iki ATPL

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės 12 - 14 mėnesių September 2018 Graikija Salonikų

"Olympus" Aviation Academy "sukūrė išsamų integruoto pilotų treniruočių programą pareikšti studentams iki mokėjimo, kad jie veikia kaip bendraturčių pilotai apie vienviečiai ir / arba kelių variklių lėktuvų komerciniam oro transportui ir toliau savo karjerą aviacijoje. [+]

INTEGRUOTA "OLYMPUS '' nulis - į ATPL įšaldytos

OLYMPUS Aviation Academy " sukūrė išsamų integruoto pilotų treniruočių programą pareikšti studentams iki mokėjimo, kad jie veikia kaip bendraturčių pilotai apie vienviečiai ir / arba kelių variklių lėktuvų komerciniam oro transportui ir toliau savo karjerą aviacijoje.

Integruotas mokymo kursas yra visą laiką žinoma nuo nulio valandų patirtį per gaudami šaldytos EASA ATPL (fATPL), įskaitant anglų kalbos žinios (ICAO) ir MKC sertifikatą.

Kai pasirenkate registruotis integruotą kursą jūs nusprendėte tapti profesionaliu pilotas lankyti visą kursą, įskaitant dienos į dieną žemės ir skrydžio mokymą.... [-]


Kontaktai

Olympus Aviation Academy

Adresas 14 km Thessalonikis – Michaniona GR-570 01 Thessaloniki Greece
57001 Salonikų, Graikija
Interneto svetainė http://www.olympusacademy.gr/
Telefonas +30 231 047 5111